Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polska szkoła

13»

Komentarz

  • beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):
    @beatak ; i tyle wystarczy 
     garść starych linków pokazuje, że mijasz się z prawdą


    Coś mi się zdaje, że beatak weszła w nurt afirmujący LGBT. Dla niej to chyba normalność.


    Coś mi się zdaje, że masz w rodzinie siostrę pracującą w szkole, gdzie się afirmuje grzeszne zachowania. Jestem ciekawa, czy podjęłaś jakieś działania jako gorliwa katoliczka. Moze w Twojej katolickiej szkole znajdzie się miejsce dla siostry? 
    Jaka troska o morale mojej siostry! :D
    Ale nic z tego. Ja mieszkam w Krakowie, a siostra w Warszawie. Poza tym siostra uczy przedmiotu, którego nie ma w mojej szkole. Dziękuję za dobre rady.
  • Aniela powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    "Pamiętam np też, jak pisałas choćby o tym,że niektóre mają depresję ale w nie nie wierzysz "
    --------------------------
    Nie wierzę, że takie zachowania "depresyjne" wyleczy się farmakologicznie, bo widzę, że leki nie pomagają w przypadku moich wychowanek.

    Poza tym, ja na miejscu tych wychowanek też miałabym depresję: słuchając muzyki, piosenek jakich one słuchają oraz objadając się słodyczami, żywnością wysokowęglowodanową wysoko przetworzoną tak jak one.
    Ależ ja nie dyskutuje z tymi poglądami tylko przypominam, że takie były rozmowy.
    A Tym samym ukazuje,że mylilas się wcześniejszym postem 
     Czy kociara jest adwokatem beatak? A może beatak to kociara? 
    A pytasz, bo???
    Przecież odpowiadam Tobie na post skierowany do mnie - gdzie twierdziłas,że moja wiarygodność jest mała bo nie pamiętam,że pracujesz w szkole.
    Co ma do tego beatak???
  • Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):
    @beatak ; i tyle wystarczy 
     garść starych linków pokazuje, że mijasz się z prawdą


    Coś mi się zdaje, że beatak weszła w nurt afirmujący LGBT. Dla niej to chyba normalność.


    Coś mi się zdaje, że masz w rodzinie siostrę pracującą w szkole, gdzie się afirmuje grzeszne zachowania. Jestem ciekawa, czy podjęłaś jakieś działania jako gorliwa katoliczka. Moze w Twojej katolickiej szkole znajdzie się miejsce dla siostry? 
    Jaka troska o morale mojej siostry! :D
    Ale nic z tego. Ja mieszkam w Krakowie, a siostra w Warszawie. Poza tym siostra uczy przedmiotu, którego nie ma w mojej szkole. Dziękuję za dobre rady.
    Ojoj, pech. Biedna siostra w całej Warszawie nie może znaleźć pracy bez afirmacji tych wszystkich wstrętnych zachowań? Serio, nie ma szkół katolickich w stolicy? 
  • edytowano 5 styczeń
    kociara powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    "Pamiętam np też, jak pisałas choćby o tym,że niektóre mają depresję ale w nie nie wierzysz "
    --------------------------
    Nie wierzę, że takie zachowania "depresyjne" wyleczy się farmakologicznie, bo widzę, że leki nie pomagają w przypadku moich wychowanek.

    Poza tym, ja na miejscu tych wychowanek też miałabym depresję: słuchając muzyki, piosenek jakich one słuchają oraz objadając się słodyczami, żywnością wysokowęglowodanową wysoko przetworzoną tak jak one.
    Ależ ja nie dyskutuje z tymi poglądami tylko przypominam, że takie były rozmowy.
    A Tym samym ukazuje,że mylilas się wcześniejszym postem 
     Czy kociara jest adwokatem beatak? A może beatak to kociara? 
    A pytasz, bo???
    Przecież odpowiadam Tobie na post skierowany do mnie - gdzie twierdziłas,że moja wiarygodność jest mała bo nie pamiętam,że pracujesz w szkole.
    Co ma do tego beatak???
    Ona chyba do.mnie pisała. Nie ukrywam że nie podejrzewalam ani przez chwilę,i iż ktoś taki może pracować w szkole.
  • beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):
    @beatak ; i tyle wystarczy 
     garść starych linków pokazuje, że mijasz się z prawdą


    Coś mi się zdaje, że beatak weszła w nurt afirmujący LGBT. Dla niej to chyba normalność.


    Coś mi się zdaje, że masz w rodzinie siostrę pracującą w szkole, gdzie się afirmuje grzeszne zachowania. Jestem ciekawa, czy podjęłaś jakieś działania jako gorliwa katoliczka. Moze w Twojej katolickiej szkole znajdzie się miejsce dla siostry? 
    Jaka troska o morale mojej siostry! :D
    Ale nic z tego. Ja mieszkam w Krakowie, a siostra w Warszawie. Poza tym siostra uczy przedmiotu, którego nie ma w mojej szkole. Dziękuję za dobre rady.
    Ojoj, pech. Biedna siostra w całej Warszawie nie może znaleźć pracy bez afirmacji tych wszystkich wstrętnych zachowań? Serio, nie ma szkół katolickich w stolicy? 
    Wiesz, tu nie chodzi o moją siostrę i jej wrażliwość, tu chodzi o LGBT w szkole jako takiej. Widzę, że Tobie LBT w szkole nie przeszkadza. Stąd te sarkazmy. 
  • edytowano 5 styczeń
    kociara powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    "Pamiętam np też, jak pisałas choćby o tym,że niektóre mają depresję ale w nie nie wierzysz "
    --------------------------
    Nie wierzę, że takie zachowania "depresyjne" wyleczy się farmakologicznie, bo widzę, że leki nie pomagają w przypadku moich wychowanek.

    Poza tym, ja na miejscu tych wychowanek też miałabym depresję: słuchając muzyki, piosenek jakich one słuchają oraz objadając się słodyczami, żywnością wysokowęglowodanową wysoko przetworzoną tak jak one.
    Ależ ja nie dyskutuje z tymi poglądami tylko przypominam, że takie były rozmowy.
    A Tym samym ukazuje,że mylilas się wcześniejszym postem 
     Czy kociara jest adwokatem beatak? A może beatak to kociara? 
    A pytasz, bo???
    Przecież odpowiadam Tobie na post skierowany do mnie - gdzie twierdziłas,że moja wiarygodność jest mała bo nie pamiętam,że pracujesz w szkole.
    Co ma do tego beatak???
    BO;
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    zbyszek powiedział(a):
    @beatak W Gdańsku był program "Zdrowe love" może nie pamiętasz ?
    Finansowany z budżetu miasta
    Beatak pracuje w szkole, ale zupełnie nie wie, co się w niej dzieje.


    Za to Ty, nie pracując, wiesz.
    No widzisz, nawet nie wiesz, ze ja pracuję w szkole, ale mówisz, że nie pracuję. Taka Twoja wiarygodność D

    To był post skierowany do beatak, a nie do Ciebie. Dziękuję.
  • @beatak
    Co znaczy " ktoś taki"???
  • Ok
    Faktycznie, wydawało mi się, że Aniela piszesz do mnie.
    Moje niedopatrzenie 
    Tak więc nie jestem adwokatem Beaty, a jedynie nieco roztargniona i mało uważna 
  • Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):
    @beatak ; i tyle wystarczy 
     garść starych linków pokazuje, że mijasz się z prawdą


    Coś mi się zdaje, że beatak weszła w nurt afirmujący LGBT. Dla niej to chyba normalność.


    Coś mi się zdaje, że masz w rodzinie siostrę pracującą w szkole, gdzie się afirmuje grzeszne zachowania. Jestem ciekawa, czy podjęłaś jakieś działania jako gorliwa katoliczka. Moze w Twojej katolickiej szkole znajdzie się miejsce dla siostry? 
    Jaka troska o morale mojej siostry! :D
    Ale nic z tego. Ja mieszkam w Krakowie, a siostra w Warszawie. Poza tym siostra uczy przedmiotu, którego nie ma w mojej szkole. Dziękuję za dobre rady.
    Ojoj, pech. Biedna siostra w całej Warszawie nie może znaleźć pracy bez afirmacji tych wszystkich wstrętnych zachowań? Serio, nie ma szkół katolickich w stolicy? 
    Wiesz, tu nie chodzi o moją siostrę i jej wrażliwość, tu chodzi o LGBT w szkole jako takiej. Widzę, że Tobie LBT w szkole nie przeszkadza. Stąd te sarkazmy. 
    Nie wiem skąd taka opinia. Ja się nie spotkałam w swej 24-letniej karierze ze szkołą LGBT. Nie wypytuje uczniów o orientacje, a oni też się jakoś szczególnie nie ujawniają. Więc nawet nie jestem w stanie stwierdzić, czy mi to przeszkadza. A Twoja siostra tak. I Ty o tym wiesz i nic z tym nie robisz. I jeszcze mnie o sarkazm oskarżasz. 
  • edytowano 5 styczeń
    Karolinka powiedział(a):
    @beatak
    Co znaczy " ktoś taki"???
    Nic. Ktoś, kto nie wierzy w depresję. A jej ewentualne objawy leczylby dietą, witamina D3 i unikaniem szatańskiej muzy. Nie znam czynnych zawodowo nauczycieli o takich poglądach.
     
  • beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    zbyszek powiedział(a):
    @beatak W Gdańsku był program "Zdrowe love" może nie pamiętasz ?
    Finansowany z budżetu miasta
    Beatak pracuje w szkole, ale zupełnie nie wie, co się w niej dzieje.


    Za to Ty, nie pracując, wiesz.
    No widzisz, nawet nie wiesz, ze ja pracuję w szkole, ale mówisz, że nie pracuję. Taka Twoja wiarygodność :D
    I co, masz LGBT w swojej szkole?

    Moja szkoła z natury rzeczy wyklucza takie możliwości, bo jest katolicka. Nasze wychowanki twierdzą, że to jest łamanie praw dziecka (sic) i odgrażają się, że to już niedługo się skończy.

    Moja siostra natomiast pracuje w szkole "demokratycznej" w Warszawie. Przeciętnie w każdej klasie są 1-2 osoby określające się jako niebinarne i nauczyciele (poza moją siostra i jej koleżanką) to afirmują. Siostra liczy lata do emerytury.
    Jak Twoja siostra może brać udział w takich bezeceństwach? Toż to szok!!!!
    No właśnie moja siostra nie bierze udziału w tych afirmacjach.

    Poza tym, nie kpij sobie, to poważna sprawa prowadząca do nieszczęścia wielu młodych ludzi i w ogóle to chaosu moralnego całego społeczeństwa. Chyba jesteś odpowiedzialnym nauczycielem?
    No jak nie bierze, skoro tam pracuje? Sankcjonuje ten stan. I patrzy na te afirmacje i jeszcze na tym zarabia. Dziwię się że tak spokojnie do tego podchodzisz, z Twoimi poglądami. 
    Nie zauważyłam wcześniej tego postu. Dlatego jeszcze dopiszę, że moja siostra nie zarabia na afirmowaniu uczniów niebinarnych, ale dostaje pieniądze ucząc jednego z przedmiotów szkolnych, który nie ma nic wspólnego z seksualizacją młodzieży. Za swoje poglądy jest wręcz prześladowana przez innych nauczycieli. Napisałam, że jest krótko przed emeryturą (Liczy lata do emerytury, aby przestać tam pracować), a w takiej sytuacji trudno jest zmienić pracę. Skończ już z Tą obłudną troską o moją siostrę. Ty byś się dobrze czuła w takiej "demokratycznej" szkole.
  • To się wtrące
    Warszawa cierpi na brak nauczycieli, dyrektorzy sobie ich wyrywają.
    Więc sorry, podobnie jak Beata nie uważam,by siostra miała jakiś problem z pracą w innej placówce 
    Żeby było jasne - nie interesuje mnie to,gdzie i z kim pracuje.
    Odnosze się wyłącznie do kwestii forsowanej przez Ciebie narracji "musi pracować bo jest na chwilę przed emerytura".
    Warszawa jest pełna, pełniutka rozmaitych placówek. Od tych najbardziej "demokratycznych" aż do skrajnie konserwatywnych, katolickich.
    I niemal każda ma braki kadrowe
    Podziękowali 1beatak
  • Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    zbyszek powiedział(a):
    @beatak W Gdańsku był program "Zdrowe love" może nie pamiętasz ?
    Finansowany z budżetu miasta
    Beatak pracuje w szkole, ale zupełnie nie wie, co się w niej dzieje.


    Za to Ty, nie pracując, wiesz.
    No widzisz, nawet nie wiesz, ze ja pracuję w szkole, ale mówisz, że nie pracuję. Taka Twoja wiarygodność :D
    I co, masz LGBT w swojej szkole?

    Moja szkoła z natury rzeczy wyklucza takie możliwości, bo jest katolicka. Nasze wychowanki twierdzą, że to jest łamanie praw dziecka (sic) i odgrażają się, że to już niedługo się skończy.

    Moja siostra natomiast pracuje w szkole "demokratycznej" w Warszawie. Przeciętnie w każdej klasie są 1-2 osoby określające się jako niebinarne i nauczyciele (poza moją siostra i jej koleżanką) to afirmują. Siostra liczy lata do emerytury.
    Jak Twoja siostra może brać udział w takich bezeceństwach? Toż to szok!!!!
    No właśnie moja siostra nie bierze udziału w tych afirmacjach.

    Poza tym, nie kpij sobie, to poważna sprawa prowadząca do nieszczęścia wielu młodych ludzi i w ogóle to chaosu moralnego całego społeczeństwa. Chyba jesteś odpowiedzialnym nauczycielem?
    No jak nie bierze, skoro tam pracuje? Sankcjonuje ten stan. I patrzy na te afirmacje i jeszcze na tym zarabia. Dziwię się że tak spokojnie do tego podchodzisz, z Twoimi poglądami. 
    Nie zauważyłam wcześniej tego postu. Dlatego jeszcze dopiszę, że moja siostra nie zarabia na afirmowaniu uczniów niebinarnych, ale dostaje pieniądze ucząc jednego z przedmiotów szkolnych, który nie ma nic wspólnego z seksualizacją młodzieży. Za swoje poglądy jest wręcz prześladowana przez innych nauczycieli. Napisałam, że jest krótko przed emeryturą (Liczy lata do emerytury, aby przestać tam pracować), a w takiej sytuacji trudno jest zmienić pracę. Skończ już z Tą obłudną troską o moją siostrę. Ty byś się dobrze czuła w takiej "demokratycznej" szkole




    Droga Anielo, gdybym się dobrze czuła , to bym w takowej pracowala. A nawet mi to do głowy nie przyszło. To serio ostatnie miejsce w którym ja bym chciala pracować. W całej Warszawie nie ma szkół innych niż ta demokratyczna . Hit sezonu, serio. To Ty jesteś obłudna, bo oburzasz się na LGBT w szkołach i jednocześnie bronisz decyzji siostry , która w takowej pracuje. Hipokryzja w czystej postaci. Jeszcze gdyby mieszkala w przysłowiowej Koziej Wólce, gdzie faktycznie trudno zmienić pracę. Biedna, prześladowana za poglądy siostra.
  • beatak powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):
    @beatak
    Co znaczy " ktoś taki"???
    Nic. Ktoś, kto nie wierzy w depresję. A jej ewentualne objawy leczylby dietą, witamina D3 i unikaniem szatańskiej muzy. Nie znam czynnych zawodowo nauczycieli o takich poglądach.
     
    Zgadza się.
    Czynni zawodowo nauczyciele najczęściej mają poglądy takie jak Ty i idą za tzw. mainstreamem, nie reflektują, nie są w stanie samodzielnie obserwować rzeczywistości i samodzielnie myśleć, poddają się wszelkim z góry narzucanym ideologiom.

    Dlatego uważam, że rodzice powinni bardziej uważać na szkoły, na nauczycieli. Ja np. skorzystałam z nauczania domowego dla swoich dzieci i nie pracowałam zawodowo.

     Jednak większość rodziców niestety ma poglądy takie jak Ty i idzie za tzw. mainstreamem, nie reflektuje, nie jest w stanie samodzielnie obserwować rzeczywistości i samodzielnie myśleć, poddaje się wszelkim z góry narzucanym ideologiom.

    I kółko się zamyka.
    I w rezultacie mamy takie społeczeństwo, które po raz kolejny wybiera do rządzenia oszustów, szubrawców, złodziei o poglądach antypolskich.
  • Tu masz oferty dla siostry, co by jej pomóc. 
    https://ofertypracy.edu.pl/?filter[rspo.voivodeship_id]=14&filter[rspo.county_id][0]=1465&sort=published_at&per_page=25&search=1
    Z samej Warszawy. 
    Z województwa mazowieckiego jest ponad ,700.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.