Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak elity rozpijają Polaków

2»

Komentarz

  • Prayboy powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Nie znacie się tyle.
    Ile wypiłeś małpek a ile półlitrowek?
    I jakich marek,smakow?



    Liczy się jakość nie ilość. Jestem smakoszem nie ochlejusem
    wódki?
    a to nie jest przypadkiem oksymoron?
    :)
  • Wódki nie piję wcale. Tylko gin, dobry gatunkowo i to od wielkiego dzwonu w ilościach laboratoryjnych 
  • Na postawę wobec spożywania alkoholu wpływa też orientacja światopoglądowa badanych. Osoby identyfikujące się z lewicą chętniej przyznają, że piją często (13%), a tylko 8% z nich jest całkowitymi abstynentami, podczas gdy wśród badanych o poglądach prawicowych deklarujących częste picie jest o połowę mniej (6%), a 17% deklaruje, że nigdy nie biorą alkoholu do ust.

    Hehe
  • @Prayboy Skąd takie dane? 
  • Raport z badań CBOS z 2019
  • Trochę mało danych. Może prawica pije rzadziej,  ale za to więcej  :)
  • Ja tam uważam, ze niech sobie piją, ale z umiarem. To, ze lewica pije więcej mnie nie dziwi, ale nie widzę w tym nic złego, poki nie upijają się jak świnie. 
  • Omatkooo 
    lewica pije a prawica slinkę przełyka :D 
    Takie to prawdziwe jak to, ze „prawica” żyje w czystości i się nie rozwodzi, nie ma przemocy w domach i wszyscy zdrowi :D 
    Podziękowali 1kociara
  • @hipolit Oczywiście, ze na prawicy, nieprzypadkowo zdarzają się ludzie o reputacji wiadomo jakiej. Pod latarnia najciemniej. 
  • Sama lewica mówiła że proletariat pije szampana ustami swoich przedstawicieli.
  • @Prayboy Ja jestem prawicowa bardziej, wiec to co robi lewica mnie nie razi, bo ich nie śledzę aż tak, ale biorąc pod uwagę ich liberalizm, to mnie nie dziwi. Natomiast hipokryzja na prawicy już mnie bawi i nie zdziwiłoby mnie gdyby tak jak lewica cześć z nich łoiła na bokuZ
  • Prayboy powiedział(a):
    Sama lewica mówiła że proletariat pije szampana ustami swoich przedstawicieli.
    To była komuna, jaka tam lewica.
  • Jeden pies, teraz też jest komuna, lewicy nie ma.
  • Ciekawa jestem jak rozkłada się jedzenie chleba białego i razowego. 
    Jak z mlekiem roślinnym i krowim, czekoladą deserowa i gorzką :D 
    Podziękowali 1Berenika
  • @hipolit No jak to jak ;). Prawica je patriotycznie, a nie żadne mleka sojowe, a lewica to antypolacy więc tylko weganizm ;)
    Podziękowali 1Prayboy
  • hipolit powiedział(a):
    Ciekawa jestem jak rozkłada się jedzenie chleba białego i razowego. 
    Jak z mlekiem roślinnym i krowim, czekoladą deserowa i gorzką :D 
    To określa się mianem kawiorowej lewicy, bo teraz jest tylko taka.
  • paulaarose powiedział(a):
    @hipolit No jak to jak ;). Prawica je patriotycznie, a nie żadne mleka sojowe, a lewica to antypolacy więc tylko weganizm ;)
    Kurczę znam
    paru forumowych wege ;) ale oni z antypolskimi akcentami nic nie maja ;) 
  • Prayboy powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Ciekawa jestem jak rozkłada się jedzenie chleba białego i razowego. 
    Jak z mlekiem roślinnym i krowim, czekoladą deserowa i gorzką :D 
    To określa się mianem kawiorowej lewicy, bo teraz jest tylko taka.
    Kawiorowa lewica? 
    Matkooozcorkom, jeśli to od bogactwa, tego co nachapali podczas rządow, to jak nazwać obecnie panujących? Bo kawiorem z bieługi to oni chyba w mole strzelają. 
  • rosyjskie przysmaki to raczej poprzednicy jedli. Ale wolę oficjalne dochody obecnie rządzących niż ukryte poprzedników - od niemieckich i rosyjskich mocodawców.
    Dobrze rządzą, należy im się - mi się też zreszta poprawiło finansowo więc uważam że jest nareszcie sprawiedliwie.
  • Fajnie. Jest mi lepiej to niech sobie biora, należy im
    sie, to nie kradzież 
    Jak mi źle, to znaczy, ze złodzieje nakradli i na poprawę dla mnie już nie wystarczyło. 

    A kawior to jedzą smakosze kawioru po obu stronach korytka ;) 
  • edytowano maj 2023
    Czemu złodzieje? Co ci ukradli oszczerco?
  • Oszczerco? 
  • @Prayboy PiS wpadł na pomysł, aby pobierać pieniądze ze środków prepaid. Na co? Aby brać na daniny? To jest moim zdaniem kradziez
  • hipolit powiedział(a):
    Oszczerco? 
    No 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy PiS wpadł na pomysł, aby pobierać pieniądze ze środków prepaid. Na co? Aby brać na daniny? To jest moim zdaniem kradziez
    Piew słyszę nie znam kontekstu nie wypowiem się.
  • paulaarose 

    Nie pomyliło ci się?
    Nie jest odwrotnie, że chce właśnie ułatwić odzyskanie tych pieniędzy?



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.