Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozwody

135

Komentarz

  • Z niewyspania i braku gotówki.
    Podziękowali 5asiao Kacha jan_u Laf2011 Ata
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Z niewyspania i braku gotówki.
    I jeszcze za mało spontanicznego i satysfakcjionujacego pożycia seksualnego.
  • Z niewyspania i braku gotówki zmieniają się im charaktery czy dopiero wtedy poznają swoje charaktery?
  • Kto wie? W trudach się poznaje i samego siebie i innych.
    Podziękowali 2malagala Berenika
  • Beta powiedział(a):
    Ciekawe skąd się bierze to "niedopasowanie charakterów"? 
    Niedopasowanie charakterów :D 
    to powod większości, taki wytrych. Bo on stał się zły, bo ona stała się wredna. 


    Jak w związku jest dobrze, jest szacunek, zrozumienie, miłość przede wszystkim, zainteresowanie, ludzie maja o czym ze sobą rozmawiać i niekoniecznie to lroableny dzieci czy kupki, zupki, to nikt nie myśli o skoku an bok, nikt nie musi szukać „braktnej suszy” która go/ją wysłucha. Bo wszytko jest w domu 


    czego nie masz w domu, szukaj po kryjomu 
    Podziękowali 1Beta
  • Beta powiedział(a):
    @beatak okazja+nieco alkoholu wystarcza, by wejść w romans gdy jest się szczęśliwym w małżeństwie i gdy trwa się świadomie w postawie troski o małżonka? Jakoś wątpię. 
    Alkohol plus okazja. Oraz przeświadczenie, że nikt się nie dowie. Serio. 
  • Beta powiedział(a):
    @beatak okazja+nieco alkoholu wystarcza, by wejść w romans gdy jest się szczęśliwym w małżeństwie i gdy trwa się świadomie w postawie troski o małżonka? Jakoś wątpię. 
    Niejedna wątpiła i dałaby sobie ręce i nogi uciąć. I byłaby teraz kadłubkiem.
  • Właśnie oglądam serial w którym na pytanie jak się układało państwa małżeństwo świeża wdowa mówi nie wiem, zawsze myślałam że dobrze.
    Podziękowali 1beatak
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Kto wie? W trudach się poznaje i samego siebie i innych.
    Mama mojej koleżanki mówi na odwrót: zjedz coś, głodny nie jesteś sobą

  • Czy sposób zostania wdowa sprawił, że zaczęła wątpić?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Właśnie oglądam serial w którym na pytanie jak się układało państwa małżeństwo świeża wdowa mówi nie wiem, zawsze myślałam że dobrze.
    O. A co to za serial?
    Mam nadzieję,że kryminalny  B)
  • edytowano czerwiec 2023
    Oczywiście. Oglądamy po raz kolejny porucznika Columbo.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Oczywiście. Oglądamy po raz kolejny porucznika Columbo.
    A wiesz,że ja może z kilka odcinków widziałam tylko? Może max 3
    Jakoś tak mi się strasznie staaaaary wydawał, jak tylko zaczęłam pasjami tematykę kryminalna ogladac
  • Cudowny jest. Upierdliwy. Pognieciony. Przenikający i przenikliwy. I te opowieści' moja żona uważa, moja żona mówi.  :D
    Teraz oglądamy z Maćkiem i Mikołajem.
    Podziękowali 3milka85 kociara Berenika
  • @Skatarzyna Witaj w klubie ;)
    Uwielbiamy z mężem ten serial. Nie byłby tym czym jest, gdyby nie świetny aktor. A jego żona, to już legenda
    Podziękowali 2Skatarzyna Berenika
  • beatak powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    @beatak okazja+nieco alkoholu wystarcza, by wejść w romans gdy jest się szczęśliwym w małżeństwie i gdy trwa się świadomie w postawie troski o małżonka? Jakoś wątpię. 
    Niejedna wątpiła i dałaby sobie ręce i nogi uciąć. I byłaby teraz kadłubkiem.
    Znasz takich mężczyzn, mówiących że są szczęśliwi, po których widać miłość do żony, troskę o małżeństwo, którym tak mało trzeba było, by pójść w romans niszcząc to swoje szczęście?
  • Beta powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    @beatak okazja+nieco alkoholu wystarcza, by wejść w romans gdy jest się szczęśliwym w małżeństwie i gdy trwa się świadomie w postawie troski o małżonka? Jakoś wątpię. 
    Niejedna wątpiła i dałaby sobie ręce i nogi uciąć. I byłaby teraz kadłubkiem.
    Znasz takich mężczyzn, mówiących że są szczęśliwi, po których widać miłość do żony, troskę o małżeństwo, którym tak mało trzeba było, by pójść w romans niszcząc to swoje szczęście?
    Znam.
  • Niewyobrażalne. Mogę zrozumieć jednorazową zdradę, ale żeby iść w romans gdy ma się naprawdę udany związek? W moim świecie takie rzeczy się nie dzieją... 
    Podziękowali 2hipolit Biznes Info
  • Beta powiedział(a):
    Niewyobrażalne. Mogę zrozumieć jednorazową zdradę, ale żeby iść w romans gdy ma się naprawdę udany związek? W moim świecie takie rzeczy się nie dzieją... 
    To się cieszę. Takie rzeczy zdarzają się o wiele częściej niż sądzisz. 
  • Te rzeczy wynikają z zakłamania. I jest wielkie zdziwienie jak ten fałsz, przyniesie zgniłe owoce, które mogą wszyscy podziwiać. Bo zakłamanie ma piękną fasadę, ale zgniliznę w sobie
  • To najgorsze co nam się wmawia, że jeśli zdrada, to nie bez powodu, że musiało być źle... Niestety sielanka potrafi znudzić i nie zawsze wina po obu stronach...
    Podziękowali 2beatak asiao
  • Zuzapola powiedział(a):
    To najgorsze co nam się wmawia, że jeśli zdrada, to nie bez powodu, że musiało być źle... Niestety sielanka potrafi znudzić i nie zawsze wina po obu stronach...
    W punkt.
  • Szczerze powiem nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego jak sielanka. Nie wiem jak w obecnych czasach można sielankowo funkcjonować. Jak ja nie mam kłopotów, to mają je moi znajomi. Jak nie ratuję siebie, to ratuje ich. Chyba trzeba być mocno znieczulonym na innych i chyba to źle wpływa na samego znieczulonego. Być może i tak rozumiana sielanka zniszczyła niejedno małżeństwo 
    Podziękowali 1Berenika
  • Chwilowe zauroczenie, zakochanie jest bardzo niebezpieczne. Cały układ nerwowy tańczy z radości. Na pewno jest to bardziej pociągające niż małżonek, kochany, ale już opatrzony i mniej emocjonujący. Jak się człowiek nie opamięta w porę to nieszczęście gotowe. 
    Podziękowali 4beatak Pioszo54 Zuzapola Aga85
  • Właśnie chciałam zapytać: Kto żyje w sielance?
    Podziękowali 1Biznes Info
  • edytowano czerwiec 2023
    Ja mam w małżeństwie sielankę. I dałabym sobie ręce i nogi obciąć za brak romansu męża. 
    Podziękowali 2Berenika hipolit
  • Zuzapola powiedział(a):
    To najgorsze co nam się wmawia, że jeśli zdrada, to nie bez powodu, że musiało być źle... Niestety sielanka potrafi znudzić i nie zawsze wina po obu stronach...

    Znudzenie to przecież jest przyczyna. I wg mnie dość istotna. 
    Podziękowali 1hipolit
  • Odważnie dać sobie uciąć coś za pewność kogoś.
    Człowiekowi może niespodziewanie odwalić 
    Życie jest zaskakujące 
    Podziękowali 3Skatarzyna beatak monika5
  • Jasne, że może. Nie wiem co będzie kiedyś. Na ten moment jestem pewna męża w 100%. 
  • @Beta jednak znudzenie dobrą żoną, to jaka jej wina? Ma się zmienić w inną , nową kobietę co parę lat?  Powód zawsze jest, ale niekoniecznie wina współmałżonka jest.
    Podziękowali 1beatak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.