Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Największa afera w galaktyce

2»

Komentarz

  • Nie masz racji ale nie będę ci teraz tego udowadniać
  • Czy Cenckiewivz,szef komisji da uwalenia Tuska to widzi,słyszy?
    @Prayboy, możesz podrzucić 


    Niech pan zobaczy, kto był pośrednikiem. Są dwie umowy z 10 lipca 2020 i 22 czerwca 2021 roku. Firma, która była odpowiedzialna za cały proces przyznawania wiz, zbierania wiz, pobierania linii papilarnych, dostarczania dokumentów, to firma zarejestrowana w Moskwie. I to się działo - stwierdził polityk opozycji.

    Szczerba o konkluzjach. "To jest wytłumaczenie"
    Z kolei proces wydawania polskich wiz na Białorusi miał być obsługiwany przez dwa podmioty w ramach konsorcjum. - W tym firma zarejestrowana w Moskwie była kluczowa. Działo się to wtedy, kiedy była wojna hybrydowa na granicy polsko-białoruskiej. Działo się to wtedy, kiedy 30 krajów NATO prowadziło działania, żeby osłabić Federację Rosyjską - powiedział Szczerba.


    https://wiadomosci.wp.pl/wzburzenie-po-aferze-wizowej-trwalo-wielomiesieczne-ukrywanie-6942813030480512a


  • Prayboy powiedział(a):
    palą się gacie w środowisku Hołowni - a to przecież ostatnia szansa białego człowieka na rządy opozycji, stąd to wzmożenie u waszych "wojskowych" 
    Nadal będziesz twierdzić,że to nic takie ego ujawnienie tych planów?https://www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/511291,blaszczak-pokazal-tajny-dokument-general-koziej-bardzo-zle-to-wyglada?bshm=rime/2
  • Oczywiście. 
  • Pięknie, coraz lepiej
    Policja zatrzymała i siła wsadziła do suki POSŁANKĘ!!!!
    Szarpiąc ja i naruszając jej cielesność
  • A może jej cielesność przedtem naruszyła cielesność policji?
  • Prayboy powiedział(a):
    A może jej cielesność przedtem naruszyła cielesność policji?
    Nie
  • kociara powiedział(a):
    Pięknie, coraz lepiej
    Policja zatrzymała i siła wsadziła do suki POSŁANKĘ!!!!
    Szarpiąc ja i naruszając jej cielesność
    1 października w Warszawie będzie okazja powiedzieć głośno, co o tym myślimy, a 15 października wypowiedzieć się pisemnie.
    Podziękowali 1kociara
  • edytowano wrzesień 2023
    To jest nie do uwierzenia,jak ta władza zeszmacila mundur.
    Policjanci jako policja polityczna, stawiana przeciwko obywatelom w służbie jednej partii

    Mam nadzieję,że ktoś kiedyś za to odpowie

    Kolejna akcja
    https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/policja-na-spektaklu-z-malajkatem-i-foremniak-ludzie-wychodzili/0zt30lg,681c1dfa
  • Błazenady Tuska ciąg dalszy. Aż dziw bierze, że człowiek na poziomie Kołodziejczaka mógł pełnić tyle ważnych funkcji. A może właśnie dlatego je pełnił?


    Podziękowali 1Prayboy
  • Po co Gajewska odstawiła ten teatrzyk? Aby wrogowie Polski mogli nas opluwać zagranicą.


    Podziękowali 1Prayboy
  • "Co najmniej kilkukrotnie, a być może kilkunastokrotnie sama Gajewska, jak i zgromadzone wokół niej osoby, w tym inny poseł na Sejm – Paweł Zalewski, podkreślały, że ciągnięta siłą do radiowozu kobieta jest posłanką, co przekłada się na to, że policjanci nie mają prawa wobec niej interweniować."

    Co za pajac z tego Słowika. Otóż nie, nie wystarczy powiedzieć, że się jest posłem. To może stwierdzić każdy. Trzeba pokazać legitymację, czego Gajewska z premedytacją nie robiła. Wszystko jest na nagraniach policji.
  • Mylisz się i chyba słowo pajac kierujesz pod niewłaściwy adres.
    Otóż samo stwierdzenie "jestem posłem,  to jest posłem" powinno spowodować natychmiastowe przerwanie czynności i poczekanie na wylegitymowanie się posłanki.

    Wrogowie polski nie muszą opluwać naszego kraju-  mamy od  rząd, bo nikt lepiej niż oni sami nie opluwają swego kraju.
    Ostatnie dni to pokazały.

    Mundur polski od czasów komuny nie został tak zhańbiony,jak za rządów PiS.

    Gajewska nie odwaliła teatrzyku.
    Na marginesie, codziennie posłowie zjednoczonej prawicy to robią, wpadając na konferencję opozycji i zakłócając je.
    Posłanka Gajewska zrobiła jedynie to,co aparat państwa nielegalnie,z wykorzystaniem służb mundurowych utrudnia obywatelom czy psolom opozycji a każda krytyka jest brutalnie tłumiona.
    Tak nie robi władza w demokratycznym państwie.
    Tak robi pisia władza, prymitywna i trochę jednak wystraszona tym,co się ostatnio wylało. Tak robi władza słaba, która podnosi rękę na swoich obywateli. 
    Ale Ty DaddyPig dobrze to wiesz...tak się tylko stoczysz, bo przecież nie możesz nie widzieć,jako człowiek wierny pewnym wartosciom - jak bardzo ta władza staje się władzą reżimową.
    Tylko Ci to po prostu pasuje.

  • > samo stwierdzenie "jestem posłem,  to jest posłem" powinno spowodować
    > natychmiastowe przerwanie czynności i poczekanie na wylegitymowanie się posłanki.

    I jak długo mają czekać? Godzinę, dwie? Policjanci prosili panią Gajewską o wylegitymowanie się zanim ją zabrali do radiowozu. Zostało to zignorowane, dlatego przystąpili do dalszych działań. Wszystko jest na filmach.

    Naprawdę przykro czytać, że osoba wykształcona, jak Ty, daje się nabrać na tak prymitywne prowokacje ludzi z opozycji. Naprawdę nie widzisz niczego złego w tym, że posłowie PO próbują rozbić cudzy wiec wyborczy? Przecież to metoda rodem z Niemiec z lat 30. Dlaczego posłanka Gajewska nie organizuje własnych spotkań wyborczych? Czemu nie zachęca do głosowania na siebie ciekawym programem wyborczym, świeżymi pomysłami na Polskę? Chcesz głosować na ludzi, którzy potrafią tylko wszczynać burdy i zagłuszać innych megafonem? Na pospolitych chuliganów?
    Podziękowali 2Prayboy Pioszo54
  • Wilfrid powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Pięknie, coraz lepiej
    Policja zatrzymała i siła wsadziła do suki POSŁANKĘ!!!!
    Szarpiąc ja i naruszając jej cielesność
    1 października w Warszawie będzie okazja powiedzieć głośno, co o tym myślimy, a 15 października wypowiedzieć się pisemnie.
    1 października będą maszerowali między innymi zwolennicy mordowania dzieci od poczęcia, "gratuluję" że wam po drodze z nimi, co mnie zresztą powoli przestaje dziwić, ale sojusz z jednym diabłem przeciw drugiemu na dobre wam nie wyjdzie.
  • DaddyPig powiedział(a):
    > samo stwierdzenie "jestem posłem,  to jest posłem" powinno spowodować
    > natychmiastowe przerwanie czynności i poczekanie na wylegitymowanie się posłanki.

    I jak długo mają czekać? Godzinę, dwie? Policjanci prosili panią Gajewską o wylegitymowanie się zanim ją zabrali do radiowozu. Zostało to zignorowane, dlatego przystąpili do dalszych działań. Wszystko jest na filmach.

    Naprawdę przykro czytać, że osoba wykształcona, jak Ty, daje się nabrać na tak prymitywne prowokacje ludzi z opozycji. Naprawdę nie widzisz niczego złego w tym, że posłowie PO próbują rozbić cudzy wiec wyborczy? Przecież to metoda rodem z Niemiec z lat 30. Dlaczego posłanka Gajewska nie organizuje własnych spotkań wyborczych? Czemu nie zachęca do głosowania na siebie ciekawym programem wyborczym, świeżymi pomysłami na Polskę? Chcesz głosować na ludzi, którzy potrafią tylko wszczynać burdy i zagłuszać innych megafonem? Na pospolitych chuliganów?
    Niby jak miała pokazać legitymację, skoro zablokowali jej ręce?
  • Coralgol powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    > samo stwierdzenie "jestem posłem,  to jest posłem" powinno spowodować
    > natychmiastowe przerwanie czynności i poczekanie na wylegitymowanie się posłanki.

    I jak długo mają czekać? Godzinę, dwie? Policjanci prosili panią Gajewską o wylegitymowanie się zanim ją zabrali do radiowozu. Zostało to zignorowane, dlatego przystąpili do dalszych działań. Wszystko jest na filmach.

    Naprawdę przykro czytać, że osoba wykształcona, jak Ty, daje się nabrać na tak prymitywne prowokacje ludzi z opozycji. Naprawdę nie widzisz niczego złego w tym, że posłowie PO próbują rozbić cudzy wiec wyborczy? Przecież to metoda rodem z Niemiec z lat 30. Dlaczego posłanka Gajewska nie organizuje własnych spotkań wyborczych? Czemu nie zachęca do głosowania na siebie ciekawym programem wyborczym, świeżymi pomysłami na Polskę? Chcesz głosować na ludzi, którzy potrafią tylko wszczynać burdy i zagłuszać innych megafonem? Na pospolitych chuliganów?
    Niby jak miała pokazać legitymację, skoro zablokowali jej ręce?
    powinna powiedzieć że ma legitymację w kieszeni i mogą ją sobie wyjąć :-)
    ale wtedy cała prowokacja spaliłaby na panewce i nie mielibyście czym się ekscytować.

  • Nieprawda, ręce miała wolne. Trzymała w nich megafon, przez który zakłócała wiec wyborczy Morawieckiego.
  • poza tym chyba nie oglądałeś nagrania - policjant podchodzi do niej i grzecznie prosi o oklazanie dokumentu tożsamości (każdy obywatel, także poseł ma obowiązek to zrobić).
    Nic jej nie blokuje, ma ręce wolne :-)
    hahaha
  • edytowano wrzesień 2023
    macha sobie w powietrzu rękami, nikt jej nie trzyma, ale daliscie się wkręcić :-)
    wystarczy obejrzeć filmy. Mówi że jest posłem, policja prosi o dokument ona nie pokazuje.
    Każdy może tak mówić, nie ma się na czole napisane poseł, tak to z każdym trzeba by się patyczkować na ulicy jakby mówił że jest posłem a nie pokazywał dokumentu.

  • Tak tak
    Daliśmy się wkręcić
    Oczywiście 
  • edytowano wrzesień 2023
    oczywiście
    podobnie jak z marszem 1 X - trasa ma się kończyć na rondzie Radosław pod największym masztem z największą flaga w Polsce - marsz pod przewodnictwem wielkiego pseudopatrioty, z naklejonym serduszkiem na koszuli i nienawiścią i pogardą  dla rodaków w sercu. Wspólnie z mordercami dzieci nienarodzonych.  
    Spektakularne filmy i zdjęcia gwarantowane, hipokryzja,
  • Gwarantuję, że nawet w różnych marszach życia uczestniczą mordercy (morderczynie?) nienarodzonych. Niektóre już ledwie pamiętają. 
  • Dlaczego policja nie była taka aktywna np w przypadku Bąkiewicza, który zakłócał legalną imprezę?
  • Wilfrid powiedział(a):
    Gwarantuję, że nawet w różnych marszach życia uczestniczą mordercy (morderczynie?) nienarodzonych. Niektóre już ledwie pamiętają. 

    To nie a nic do rzeczy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.