Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1373840424345

Komentarz

  • DaddyPig powiedział(a):
    A ile kasy Ty trzymasz w Szwajcarii?
    A on jest premierem ?
  • A co z Wałęsą? Na pewno go lubicie.


  • DaddyPig powiedział(a):
    > Dobra definicja PiSu. Muszę sobie zapamiętać. 

    PiS to środowisko inteligenckie. Nikt nikogo nie obrzuca wulgaryzmami.
    Dobrze wiemy, że nie. Pis od ponad dekady ma ogromny problem z tym, że zraził do siebie inteligencję. Kaczyński przez dłuższy czas bolał nad tym, że może przekonać głównie słabiej wykształcony elektorat, później miał nieudane projekty stworzenia nowych elit, co zupełnie nie wyszło, bo tego się nie da zrobić sztucznie.
  • Dobrze wiemy, że tak. Wystarczy popatrzeć na kadry PiS, w których wielu jest profesorów, czy pracowników akademickich. Także przekaz Kaczyńskiego jest przeznaczony dla ludzi obeznanych z historią i literaturą. Po drugiej stronie mamy przekaz dla meneli: ***** ***.
  • > czyli madki bombelków?

    Nie rozumem, co to znaczy.
  • Bombelkiem prześmiewczo i pogardliwie nazywa się dziecko madki, zwłaszcza takie, które przez mówiącego postrzegane jest jako niegrzeczne, roszczeniowe, niestosujące się do norm życia społecznego – wskutek wadliwych, w przekonaniu mówiącego, zasad wychowawczych stosowanych przez madkę. Słowo wartościujące negatywnie. 

    I dlaczego mają być "jądrem elektoratu PiS"?
  • @DaddyPig wiesz, jeden z liderów partii to co innego niż zwykły sympatyk/wyborca.

    Przy czym ja uważam, że to jest też część tego samego problemu, czyli toksycznego postrzegania męskości w tym środowisku. Z jednej strony przebierający w panienkach i traktujący je przedmiotowo "samce alfa" (hehe), z drugiej wyobcowane przegrywy, którym Ci pierwsi imponują. Z obydwu stron brak chęci traktowania kobiety po partnersku, patriarchalne wzorce.
  • Czyli przyszedłeś na forum dla wielodzietnych, aby ubliżać beneficjentom 500+? Ktoś już wcześniej sugerował, abyś poszedł na forum dla bezdzietnych, lewicy itp. To chyba ma więcej sensu.
  • W elektoracie Konfederacji 20% to kobiety, a 13% to młode kobiety. 
  • @DaddyPig

    Jak zaproponujesz stanowisko, na przykład, wiceministra to wiadomo, że w skali kraju ktoś z tytułem naukowym zawsze się skusi. Tyle że to o niczym nie świadczy. 
    Pracownicy naukowi są w zdecydowanej większości przeciwni Pis. Jak przejdziesz się na uniwersytet, to na większości wydziałów 90% wykładowców będzie Pis przeciwnych, jeden się znajdzie za, uważany przez resztę za ekscentryka.

    Dlaczego ludzie związani z Pisem czy prawicą nie mają praktycznie żadnych wybitnych osiągnięć np. w dziedzinie kultury? Mają możliwości finansowania "narodowej" kultury, wydają ogromne budżety, dlaczego nie stworzyli i nie wypromowali na świecie żadnego głośnego filmu czy książki - np. o historii Polski?
  • Nie każdy kto sam wychowuje dzieci jest zwolennikiem tej formy redystrybucji.
  • Można to dobrze podsumować "kurczaki głosujące na KFC"
    Podziękowali 2Wilfrid Laf2011
  • Coralgol powiedział(a):
    Można to dobrze podsumować "kurczaki głosujące na KFC"
    Jest takie przekonanie... myślę, że mizoginia sprawia, że jest to partia w gruncie rzeczy najbardziej czerpiąca z tradycji Europy Zachodniej 
  • Dzięki 500+ zamiast 30% dzieci zagrożonych ubóstwem, jak za rządów Tuska, mamy 3%. To nie jest wartość?
  • Didymos powiedział(a):
    To nie jest żadna redystrybucja. To byłaby przy zrównoważonym budżecie. Polska ma deficyt ergo rozdawnictwo PiS obciąża każdego mieszkańca Polski a spłacać długi będą dzieci.

    Haha padłem ze śmiechu, koleś przestań robić z siebie głupa takimi tekstami
  • Didymos powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    To nie jest żadna redystrybucja. To byłaby przy zrównoważonym budżecie. Polska ma deficyt ergo rozdawnictwo PiS obciąża każdego mieszkańca Polski a spłacać długi będą dzieci.

    Haha padłem ze śmiechu, koleś przestań robić z siebie głupa takimi tekstami
    Nie masz argumentów więc obrażasz. Typowe. Krzycz głośniej. Najgłośniejsza ma rację. 

    po co argumenty, głupoty wypisujesz co chwilę, tylko się pośmiać można
  • Didymos powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    To nie jest żadna redystrybucja. To byłaby przy zrównoważonym budżecie. Polska ma deficyt ergo rozdawnictwo PiS obciąża każdego mieszkańca Polski a spłacać długi będą dzieci.

    Haha padłem ze śmiechu, koleś przestań robić z siebie głupa takimi tekstami
    Nie masz argumentów więc obrażasz. Typowe. Krzycz głośniej. Najgłośniejsza ma rację. 

    po co argumenty, głupoty wypisujesz co chwilę, tylko się pośmiać można
    Powtarzasz się. Jesteś nudny. 

    dodasz jeszcze coś głupiego ? może o zrównoważonym budżecie hahaha
  • Didymos powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    To nie jest żadna redystrybucja. To byłaby przy zrównoważonym budżecie. Polska ma deficyt ergo rozdawnictwo PiS obciąża każdego mieszkańca Polski a spłacać długi będą dzieci.

    Haha padłem ze śmiechu, koleś przestań robić z siebie głupa takimi tekstami
    Nie masz argumentów więc obrażasz. Typowe. Krzycz głośniej. Najgłośniejsza ma rację. 

    po co argumenty, głupoty wypisujesz co chwilę, tylko się pośmiać można
    Powtarzasz się. Jesteś nudny. 

    dodasz jeszcze coś głupiego ? może o zrównoważonym budżecie hahaha
    Bardzo nudny. 

    czytanie na forum lewackich bredni to taka rozrywka podobna do oglądania TVN. No powiedz coś jeszcze, może coś że niby 500+ niszczy budżet ?
  • Co łączy parę z pierwszego zdjęcia?
  • edytowano październik 2023
    Didymos powiedział(a):

    Ciekawe. Przyznajesz się do oglądania TVN? Nie wstyd ci?

    Haha, oczywiście że nie wstyd, oglądanie TVN to rozrywka, taki trening dla umysłu na wychwytywanie lewackich bredni, tak jak czytanie twoich wypocin na forum.
    Dodatkowo TVN ma też walory edukacyjne, pokazują Tuska a ja do dzieci - o zobaczcie tak wygląda złodziej. No i staram się dzieciom przekazać jak wychwytywać lewackie bzdury płynące z telewizora, coś tam Tusek bredzi że on jest za wolnością i od razu wyjaśniam jak było naprawdę za jego rządów i szybki rzut oka na youtuba jak to policjanci tuskowi kopią przechodnia. Youtube jeszcze pamięta.
    Albo akcja z imigrantami, co to PO teraz narzeka na PIS że daje wizy, a przecież samo PO chce ich wpuszczać tysiącami. I to nie tylko wpuszczać ale brać na nasze utrzymanie.
    I nie trzeba daleko szukać, wystarczy włączyć pierwszą lepszą dyskusję polityczną albo wiadomości. Lewackie głupoty w niemal co drugim zdaniu.
    Oglądanie TVN to naprawdę świetny trening dla umysłu.

  • Hamal powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):

    Ciekawe. Przyznajesz się do oglądania TVN? Nie wstyd ci?

    Haha, oczywiście że nie wstyd, oglądanie TVN to rozrywka, taki trening dla umysłu na wychwytywanie lewackich bredni, tak jak czytanie twoich wypocin na forum.
    Dodatkowo TVN ma też walory edukacyjne, pokazują Tuska a ja do dzieci - o zobaczcie tak wygląda złodziej. No i staram się dzieciom przekazać jak wychwytywać lewackie bzdury płynące z telewizora, coś tam Tusek bredzi że on jest za wolnością i od razu wyjaśniam jak było naprawdę za jego rządów i szybki rzut oka na youtuba jak to policjanci tuskowi kopią przechodnia. Youtube jeszcze pamięta.
    Albo akcja z imigrantami, co to PO teraz narzeka na PIS że daje wizy, a przecież samo PO chce ich wpuszczać tysiącami. I to nie tylko wpuszczać ale brać na nasze utrzymanie.
    I nie trzeba daleko szukać, wystarczy włączyć pierwszą lepszą dyskusję polityczną albo wiadomości. Lewackie głupoty w niemal co drugim zdaniu.
    Oglądanie TVN to naprawdę świetny trening dla umysłu.

    No efektów tego treningu dla umysłu u Ciebie nie widać, oglądaj dalej.
  • Didymos powiedział(a):
    @beatak

    Jak to mówią prawaki, zaorałaś człeka!

    cudowne!
    Oj, na pewno odpowie, aż mi w pięty pójdzie.
  • Właśnie przeczytałam, że Biedroń ma 47 lat! Ale się zużył  :o

  • Didymos powiedział(a):
    Maciek, wierny fan pana Biedronia. Z czego to się bierze?
    z troski o dobro publiczne
  • Gdzie są feministki i ich "nie będzie nam żaden facet mówił, jak mamy żyć i z kim mamy sypiać..." albo "moja wagina - moja sprawa", albo "nie zaglądajcie mi pod kołdrę". Idę po popcorn

  • Ziemkiewicz mówi, że feminizm to zemsta brzydkich kobiet na ładnych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.