Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

TVP INFO

245

Komentarz

  • Trwają przygotowania do pierwszego demokratycznego wydania wiadomości
    @Coralgol
    @kociara
    https://x.com/michalrachon/status/1737886618382467197?s=20
    Miłego wieczoru
    Podziękowali 1Aniela
  • Oglądam. To się nie dzieje :-)
    PRL przy tym gównie to mistrzostwo
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Włączyłam. Takie normalne, dość wyważone, trochę "nudne".
    Grafiki i czołówkę pewnie dopracują.
    Zmiana jest duża, brak głupawych pasków, generalnie merytorycznie się wypowiadają, przedstawione różne punkty widzenia i koalicji rzadzącej i prezydenta.
    Podobały mi się materiały o tematyce zagranicznej np. o Poczobucie czy Betlejem.
  • To program dla debili.. Plus komentarz że spoko, bo seriali nikt nie odbierze.
    Podziękowali 2Aniela Klarcia
  • Paski to były w TVP info nie w jedynce. Info jest zlikwidowane. Wyraźnie powiedzieli że polityki nie będzie. Polityka jest dla polityków, ciemna masa ma oglądać seriale.
    Poczobut? o tym w wiadomościach jest regularnie od roku.
  • Podobnie o Betlejem.
  • edytowano grudzień 2023
    Szkoda tylko że nie pokazali jak ci protestujący przeciwko tv PiS rzucali kamieniami w samochody. 
    Najważniejsze że Owsiak znowu w styczniu będzie w tv. Dlatego taki pośpiech. Miał obiecane.
    Jeszcze Janda zapomniała dodać że teraz już nikt na nią nie sra.
    Podziękowali 1Aniela
  • Nowy dyrektor programowy TVP
    Tw " posłaniec"
    Karierę zaczął w telewizji w stanie wojennym.
    Służby biorą wszystko, to przygotowanie terenu dla Rosji.

  • edytowano grudzień 2023
    Prowadził w stanie wojennym Dziennik, w mundurze. @kociara schowała ogonek ze wstydu?
  • edytowano grudzień 2023
    Prayboy powiedział(a):
    Prowadził w stanie wojennym Dziennik, w mundurze. @kociara schowała ogonek ze wstydu?
    Oj widać  że Cię bardzo nosi skoro mnie zaczepiasz 
    Zrobiłam coś,za co powinnam się wg Ciebie wstydzić?
  • Berenika powiedział(a):
    Ja myślę, że te media nie są nikomu potrzebne.
    Są niezwykle potrzebne propagandzie UE, żeby znowu sączyć jad w głowy milionom Polaków.
    Podziękowali 2Elf77 Aniela
  • Berenika powiedział(a):
    To nie są media publiczne, tylko rządowe. Od bardzo wielu lat. 
    Rząd rządzi za publiczne pieniądze. Natomiast funkcjonowanie mediów za publiczne pieniądze określane jest przez ustawy, czyli przez parlament, a nie przez rząd. Rząd ustanawiany jest przez parlamentalna większość, odpowiednie ustawy również. Dlatego Tobie może wydawać się, że telewizja jest rządowa, a nie publiczna.

    Teraz (od 3 dni) jest rządowa, bo obecny rząd przejął siłą tę telewizję.
  • Coralgol powiedział(a):
    @Wilfrid no też właśnie to mi się wydaje najlogiczniejsze, że tamto ułaskawienie jest niebyłe i dopiero teraz Duda może ułaskawić.

    @Elf77 uważam, że wyrok bezwzględnego więzienia należy się Kamińskiemu i Wąsikowi nie dlatego, że akcja CBA była nieudana, tylko dlatego, że Ci ponowie mając do dyspozycji nadzwyczajne środki jakie są w posiadaniu służb specjalnych, znacznie przekroczyli swoje kompetencje. Sami dokonywali przestępstw lub do tego namawiali zamiast zbierać dowody na to, co rzeczywiście się stało.
    Mądrala, która nie ma pojęcia o działaniu służb specjalnych. 
  • Elf77 powiedział(a):

    Dostarczyli też specjalnie spreparowaną dokumentację potrzebną do formalnego odrolnienia działki. 
     
    Dokładnie chodzi o to powyższe zdanie. 
    Nie lubię lewaków, ale w tym jednym przypadku @Coralgol ma poniekąd rację. Poniekąd - bo zaślepiona od razu chciałaby wydać wyrok bezwzględnego więzienia. A to już powinien ocenić sąd - zapewne bezstronny...
    Wyjaśniam: ustawa o CBA pozwala CBA na fałszowanie dokumentów w celu ukrycia danych osobowych ich agentów, czyli, np. dowodów osobistych, paszportów, legitymacji itp. Natomiast oni fałszowali akty notarialne oraz urzędnicze decyzje administracyjne do czego nie mieli prawa.  Jest to ewidentne przekroczenie uprawnień. 
    Ale jaka kara za to należy to już niech niech ocenia sąd. (bezstronny ...haha)
  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Prowadził w stanie wojennym Dziennik, w mundurze. @kociara schowała ogonek ze wstydu?
    Oj widać  że Cię bardzo nosi skoro mnie zaczepiasz 
    Zrobiłam coś,za co powinnam się wg Ciebie wstydzić?
    Tak, zagłosowałeś na czerwonych, wrogów i zdrajców :-)
    Podziękowali 2Pioszo54 Aniela
  • edytowano grudzień 2023
    Hamal powiedział(a):
    Elf77 powiedział(a):

    Dostarczyli też specjalnie spreparowaną dokumentację potrzebną do formalnego odrolnienia działki. 
     
    Dokładnie chodzi o to powyższe zdanie. 
    Nie lubię lewaków, ale w tym jednym przypadku @Coralgol ma poniekąd rację. Poniekąd - bo zaślepiona od razu chciałaby wydać wyrok bezwzględnego więzienia. A to już powinien ocenić sąd - zapewne bezstronny...
    Wyjaśniam: ustawa o CBA pozwala CBA na fałszowanie dokumentów w celu ukrycia danych osobowych ich agentów, czyli, np. dowodów osobistych, paszportów, legitymacji itp. Natomiast oni fałszowali akty notarialne oraz urzędnicze decyzje administracyjne do czego nie mieli prawa.  Jest to ewidentne przekroczenie uprawnień. 
    Ale jaka kara za to należy to już niech niech ocenia sąd. (bezstronny ...haha)
    @Hamal ale przecież sąd właśnie wydał taki wyrok, ja tylko piszę, dlaczego się z nim zgadzam.
  • Prayboy powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Prowadził w stanie wojennym Dziennik, w mundurze. @kociara schowała ogonek ze wstydu?
    Oj widać  że Cię bardzo nosi skoro mnie zaczepiasz 
    Zrobiłam coś,za co powinnam się wg Ciebie wstydzić?
    Tak, zagłosowałeś na czerwonych, wrogów i zdrajców :-)
    A głosowałeś że mna? 

  • Na szczęście nie
    Podziękowali 1Aniela
  • edytowano grudzień 2023
    Panowie Wąsik i Kamiński nie zostali skazani za walkę z korupcja 
    Oni zostali skazani za fabrykowanie dowodów i fałszowanie dokumentacji
    To zasadnicza różnica
    Oszustwami i manipulacjami zniszczyli życie ludziom
    I mam nadzieję,że za to odpowiedzą 

    Ja i za wykrzustywanie Pegasusa nie na walkę z terroryzmem a na walkę z opozycja i obywatelami
    A opinia pani prof  Pawłowicz posłużyła do skazania obu panow

    Podziękowali 2Coralgol beatak
  • Wilfrid powiedział(a):
    Kazio powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Kazio powiedział(a):
    Berenika powiedział(a):
    Ja myślę, że te media nie są nikomu potrzebne.
    mi i milionom ludzi są potrzebne. 
    To stworzcie i utrzymujcie prywatną stację.
    utrzymujemy. 
    Lubisz łamanie prawa? Lubisz "silnych ludzi"? Może jeszcze powiesz, czemu ludzie mający większość sejmową, mogący niemal dowolnie kształtować ustawy sięgają po działania bezprawne?
    To nie były działania bezprawne, tu opinia dwojga profesorów UW:
    https://businessinsider.com.pl/prawo/jak-minister-kultury-bartlomiej-sienkiewicz-przejal-kontrole-nad-mediami-publicznymi/w3q39lm

    Natomiast wiadomo, że każdą taka ustawę Duda zawetuje, nikt nie ma czasu czekać do końca jego kadencji.

    wiesz, nie musiała być ustawa, wystarczyło pójść do sądu i w KRS znalazł by się wpis o nowym zarządzie. Na razie wciąż go nie ma. Sąd zbadałby sprawę, zapewne w oparciu i wykładnie autorytetów prawnych, wpis by się dokonał i nikt nie miałby pretensji. PiS wiedział, że przejmiecie TVP. Tylko nie wiedział, że lubicie działania bandyckie, pozaprawne. Przecież deklarowaliście umiłowanie praworządności.
    Podziękowali 1Aniela
  • edytowano grudzień 2023
    To co oni robią jest nieprawodpodone.. popierać ich to aberracja umysłowa. 

    Podziękowali 1Aniela
  • Mam nadzieję, że każdy łamiący prawo poniesie konsekwencje. To dotyczy obu stron. Na początek czekam, aż winni afery gruntowej trafią w końcu za kraty.
    Podziękowali 1kociara
  • Wilfrid powiedział(a):
    Mam nadzieję, że każdy łamiący prawo poniesie konsekwencje. To dotyczy obu stron. Na początek czekam, aż winni afery gruntowej trafią w końcu za kraty.
    problemem jest to, że winny w aferze gruntowej już nie żyje.
    Podziękowali 2Prayboy Aniela
  • edytowano grudzień 2023
    Kazio powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mam nadzieję, że każdy łamiący prawo poniesie konsekwencje. To dotyczy obu stron. Na początek czekam, aż winni afery gruntowej trafią w końcu za kraty.
    problemem jest to, że winny w aferze gruntowej już nie żyje.
    Dlatego trzeba posadzić za kratkami tych, którzy śledzili winnych. No ktoś musi siedzieć! Bo gawiedź tak chce!
    Podziękowali 2Elf77 Kazio
  • Aniela powiedział(a):
    Kazio powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mam nadzieję, że każdy łamiący prawo poniesie konsekwencje. To dotyczy obu stron. Na początek czekam, aż winni afery gruntowej trafią w końcu za kraty.
    problemem jest to, że winny w aferze gruntowej już nie żyje.
    Dlatego trzeba posadzić za kratkami tych, którzy śledzili winnych. No ktoś musi siedzieć! Bo gawiedź tak chce!
    Dlatego, że są przestępcami i powinni odpowiedzieć za swoje czyny.
  • Według ciebie? Może zaczekaj na wyrok Sądu Najwyższego, bo na razie wyrok wydał sędzia na telefon.
    Podziękowali 1Elf77
  • Prayboy powiedział(a):
    Według ciebie? Może zaczekaj na wyrok Sądu Najwyższego, bo na razie wyrok wydał sędzia na telefon.
    Mam się przejmować neosędziami?
  • Nie ma czegoś takiego
    Podziękowali 1Pioszo54
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.