Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1171820222329

Komentarz

  • @Prayboy: benzyna 1.4 16V TCe 130KM

    @Taw: trochę daleko ... zwłaszcza, że dla dzieci to i tak największą atrakcją w ZOO jest jak je ciągnę w przyczepce i plac zabaw ;)
  • [/quote]... łosia zawsze znajdziesz, ..... Zajedz sie pochwalic... moze wybierasz sie do ZOO w Libercu?[/quote]

    po co do ZOO? Tam nie tylko łosia ale i słonia trafi albo nosorożca
  • Zauważyłem pewną niepokojącą rzecz przy SCUDO widząc mnie nadciągającego wymuszają pierwszeństwo- podobno działa już syndrom ciężarówki.
  • [cite] Taw:[/cite]Zauważyłem pewną niepokojącą rzecz przy SCUDO widząc mnie nadciągającego wymuszają pierwszeństwo- podobno działa już syndrom ciężarówki.

    przechwałki albo mania wielkości - wybieraj
  • [cite] Taw:[/cite]Zauważyłem pewną niepokojącą rzecz przy SCUDO widząc mnie nadciągającego wymuszają pierwszeństwo- podobno działa już syndrom ciężarówki.
    Dodając łysego kierowcę w okularach to pewnie myślą: ciężarówka i kierowca ciężarówki
  • Dodając łysego kierowcę w okularach to pewnie myślą: ciężarówka i kierowca ciężarówki
    hehe coś w tym jest... do tego dołóżmy
    Bluzapolkapprzod.jpg
  • oczywiście na antenie cibiradja h5f0xgifw0ngn9nl.gif
  • [cite] Malgorzata:[/cite]a szalik??:rolling::rolling:
    Była czerwona "arafatka" kolega mi przywiozł z Iraku ale dałem bratu.

    A Ty wiesz że masz swój temat?
  • [WPIS PRZENIESIONY Z INNEGO WĄTKU]
    To się pochwalę, że od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Grand Sc??nic'a (benzyna 1,4 TCe 130KM, wersja 7-osobowa)


    image image
    image image
    image image
    image image

    ... póki co - czyli bez bagaży i jeszcze w piątkę ;) - jeździ się nam bardzo wygodnie :bigsmile:
  • A czy tym z tyłu "niebo nie spada na głowę", jak Gallom?
    Nawet może nie spada, ale w głowę chyba uciska...:wink:
  • Tam siedzą dzieci - więc spoko, ale nawet jak ja się przymierzyłem (174 cm), to miałem luz nad berecikiem image
  • jakiś taki... mały
  • [cite] Taw:[/cite]jakiś taki... mały
    Przy Twoim Scudo wszystkie są małe. Kiedy przesiadasz się na Ducato?
  • w tej chwili nie mam dostępu do swoich badań ale jakoś po 2014.
  • [cite] Taw:[/cite]jakiś taki... mały
    każdemu według potrzeb ... i możliwości :wink:
  • [cite] chato.pl:[/cite]
    każdemu według potrzeb
    oj tak !! oj tak !!!
  • [cite] chato.pl:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]jakiś taki... mały
    każdemu według potrzeb ... i możliwości :wink:
    możliwości mamy ogromne...
  • POMOCY !!!!!!
    oddałam mojego mpoczciwego matiego w ręce blacharza, po 10 latach bez konserwacji poszła trochę blacharka,
    "poczciwy" specjalista wyciął progi,
    gdy mój ukochany Mąż doinformował się co to znaczy i jakie to będzie mieć konsekwencje omal a) nie osiwiał , b) szkoda mówić
    nie wspomnę ile to nawet kosztowało ale podobno takie auto już długo nie pociągnie jesli chodzi o blacharkę
    fajnie, że teraz mi to każdy uświadamia szkoda że nie przed
    a w ciągu najbliższych kilku lat perspektywa kupna innego odpada

    Czy to faktycznie tak wygląda,
    Forumowi Spece Samochodowi jakieś wskazówki mile widziane
    czy tylko to mi zostało











    :cry::cry::cry:
  • W naszym Matim 2002 blachy nadwyraz dobre ale silnik od nowosci zagazowany ledwo zipie.
  • możemy sie wymienić,
    silnik bez zarzutu
  • A może zrobić z dwóch jeden:wink::wink:.
    Byłby bez zarzutu...
  • ale kto weźmie ten drugi

    a serio
    ktoś wie
    jak to ztymi blachami po takich wycinkach
  • ale kto weźmie ten drugi
    zadzwonimy do "Mogę chcę pomóc" i wrobimy jakiegoś radiosłuchacza- frajera.
  • a ja co bez auta zostanę:shocked::shocked::shocked:
  • Alhambra
    Czy może ktoś orientuje się czy jest taka możliwość, żeby w miejsce dwóch ostatnich foteli wstawić kanapę? - żeby mogła usiąść trójka, a nie dwójka osób?
    Gdzieś słyszałam, że to możliwe, ale bez żadnych konkretów... Może od innego samochodu? No i jakby tak sie udało, to jak sam. ma papiery jako siedmioosobowy, to co dalej?
  • @Lila: Taw Tobie odpowie, że mniejsze od Scudo
  • Lilka, my z chwilą pojawienia się Justynki też musieliśmy zmienić 5- os passata na dzieciobus.:tongue:
    Super zdaje tu egzamin T4, ubezpieczenie udał się zmniejszyć wykupując w Linku4 ale żłopie bestia tyle ropy...trochę to nieekonomiczne, ale cóż.
  • [cite] Gregorius:[/cite]@Lila: Taw Tobie odpowie, że mniejsze od Scudo
    Bo mniejszy, a wychodzą te samochody pod trzema różnymi markami więc nawet logo można sobie wybrac. Teraz byliśmy na kremówkach w Wadowicach i spalanie wyszło mi 7l tak przy jezdzie do 120 głownie autostradą.

    dsc02385b.jpg
  • Jakby ktoś chce kupić nowy tani (stosunkowo) samochód 7 osobowy to polecam okazję z forum użytkowników Dacii pozycja 1
  • ee, bez ocynku
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.