Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1202123252629

Komentarz

  • My także od dłuższego czasu debatujemy czy Dacia (opcja Męża), czy uzywany typu Alhambra, czy Sharan (moja wersja). Jednak nie udaje się nam dojść do porozumienia. Widzimy dużo plusów i minusów każdej opcji. Dalej więc jeździmy Oplem, i choć kombi, to miejsca baaardzo mało (bo nas piątka, nie licząc kota). Decydującym momentem bedzie chyba pojawienie się kolejnego członka rodziny (wszak już miejsca w samochodzie nie starczy), choć na razie jeszcze nie ma na to widoków:cool:
  • Dlatego też mój Mąż in cognito podczytuje to forum, a wszelakie opinie uzytkowników Drahikuła są dla niego bezcenne:cool:, a mnie nieco zbijają z tropu...
  • Tu było o Drahikule.

    Jeżdżą nim z powodzeniem ŚPIOCH i ZIBI już od lat 3.
  • Polecam tez forum DACI DACIA KLUB POLSKA
  • Dacia jest jeszcze traktowana jak tania rumuńska padlina (podobnie jak przed laty koreańska KIA). Ale w Dacii żabojady umieścili wszystkie sprawdzone rozwiązania i elementy ze swoich modeli Reanault i Nissana i to jest tajemnica niskiej ceny. Oszczędzono na pracach projektowych i konstrukcyjnych. Dacia coraz lepiej sprzedaje sie we Francji i w Niemczech.
    Nawet w TVN Turbo Dacia Duster z napędem 4x4 okazał się bardziej trafionym zakupem niż droższy o ponad 25 tysięcy Nissan Qashqai.
  • My sie skłaniamy do dziesięcioletniego VW Transportera.......

    Ponoc nie do zdarcia....

    ?
  • też się skłaniałem...
  • ale kupiłem nowego Scudo
  • Za mały. Taw ci powie, że Scudo większy i tańszy
  • Powiem ci tak Gregorius: Scudo jest duży ale z sentymentem wsponinam, że maluch wcale nie był za mały...
  • Agnieszko Barbaro, można kupić 7 osobowe (Dacia Logan MCV) nowe które jest w cenie (a nawet tansze) niż inne markowe 5 osobowe. Można kupić auto uzywane wieksze jeszcze taniej (zalezy od wieku). Decyzja nie jest łatwa. Ja np. zastanawiam się czy nielepiej zamiast auta 7 osobowego kupić za te same pieniadz dwa malutkie autka 4 osobowe. Łatwiej na codzien - trudniej w wakacje.
  • Kto z Was na Fiata Multipla? Cos nam sie szarpie przy ruszaniu...
  • Hehe, najlepsze auto dla zamożnych to Renault Espace. Po paru wizytach w warsztacie człowiek przestaje narzekać na nadmiar pieniędzy, a tych wizyt (w zależności od tego, jak urodziwy dany egzemplarz się trafi) to może być spoooooooooooro.

    AB, jak macie w rodzinie jednego kierowcę, to się sprawa rozwiązała. No chyba, że będziesz na wakacje w roli taksówkarza popylać, a rodzina podzieli sie na turnusy:wink:
  • [cite] ProMama:[/cite]Kto z Was na Fiata Multipla? Cos nam sie szarpie przy ruszaniu...
    No my mamy, ale nam na szczęście nie szarpie :)
    Nie jestem znawcą, najlepiej odwiedźcie warsztat albo poszukajcie na forum Multipli: http://www.multipla.fora.pl/index.php - sporo można się dowiedzieć :)
  • Jesteśmy zmuszeni zmienić autko na większe, bo się nie mieścimy.
    Mamy na 8 osób i powiększyć się go nie da. Potrzebne 9 osobowe. Co polecacie ?

    Bo ja się zastanawiam nad T4 lub Vito. Tylko czy można coś takiego zostawiać pod blokiem ? Naprawdę pytam poważnie.
    Mercedes Sprinter,
    Peugeot ????
    Citroen ????
    japońce sobie podaruje,
    amerykańce też.

    Preferuję diesela, cena do 20tys
  • Ja tam bym kupila T4.Mój malzonek je robił(teraz Caddy)
    Osanio sie usmiałam jak podjechal swoim autem rodzinnym Robert F. Crafter.
  • Vito jest ok, wprawdzie jak kupicie bialego, to będą Was brać za rodzinną firmę budowlaną, ale generalnie spoko. Oprocz Transportera chyba jeszcze Caravelle jest dostatecznie duży. Aczkolwiek szczerze, niespecjalnie sobie wyobrażam kupienie tego za 5 tys. eur w stanie, który Cię nie doprowadzi do zapaści:confused: Myśmy się ostatnio zastanawiali nad Caddy, który jest tańszy i min. tego, co trzeba na niego wydać, żeby jeździć bezstresowo w miarę, to jakieś 8 tys.
    T4 za tę cenę, to gdzieś dziesięcioletni:confused:, tak spojrzałam na autoscouta. Chyba w PL nie ma jeszcze tych kolorowych plakietek, tutaj to mogłoby się skończyć czerwoną i zakazem wjazdu do stref miejskich. Przy czym, jak Ciebie to nie obchodzi, to może jest to szansa, bo tu się będą takich pozbywać ze względu na przepisy, a nie na stan.
  • My nadal bez auta....:cry:
    Ogladaliśmy jednego VW 10-latka..... Strup za 26 tys....

    Mozna znaleźć za 20 tys coś wartego uwagi?
  • W sobotę wybieram się na giełdę do Lubina... zobaczyc co tam mają.
  • Może coś dla nas znajdziesz??? :wink:

    Który to Lubin? (każdy równie daleko od Katowic) :sad:
  • [cite] Monia6:[/cite]My nadal bez auta....:cry:
    Ogladaliśmy jednego VW 10-latka..... Strup za 26 tys....

    Mozna znaleźć za 20 tys coś wartego uwagi?
    Mój mąż kupił 2 lata temu 11 latka T4 za 17 tyś. tak wygodnego auta jeszcze nie mieliśmy.
  • Legnicko Głogowski Okręg Miedziowy
  • Ja mam tymczasem do sprzedania naszego 5-latka Opla Astrę II 1,7 CDTI diesel...

    Super wóz, ale 5-osobowy.......:cry:
  • mam kolegę który właśnie skasował swoją Astrę, mogę go spytać już spytałem i naprawił sobie tą skasowaną
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.