Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O wielodzietności na forum Oazy

2»

Komentarz

  • Ja go nie naśladuję tylko wiem jak odradza się neofaszyzm w landach byłej NRD.
    Ktoś przeczyta na wielodzietnych.org o wujku Adolfie i pomyśli, to niebył zły człowiek jak tam o nim piszą. To może był też dobrym katolikiem, może mu pomnik postawić
    a cała ta gadka o nim to bzdura.
    Tu kropla, tam kropla i dalej strumień popłynie już sam a jak juz zacznie płynąć to nikt go nie zatrzyma a zaczęło się od niewinnego wpisu gdzieś daleko w Polsce na jakimś dziwnym forum.

    Skrót ale tak to się przeważnie zaczyna. :confused:
  • Nie bo to są książki krytykujące i pietnujące sylwetkę AH.
    Te, które wynosiły ją na piedestał zostały prawnie zakazane.
    Ale i tak są dostępne.
    O idiotach powiedziałeś ty Maćku.
    Sam chyba nie wiesz jak wbrew pozorom forum, które założyłeś jest popularne, nawet za granicą.
    A co do walki to to też żeśmy zaliczyli - najpierw w szkole średniej - chcieli nas wywalić za to, że zerwaliśmy się ze szkoły na wiec Solidarności, później za wolny samorząd szkolny efekt zemsta dyra na maturze.
    Studia, strajk i znowu odgrywka na spóźnionych egzaminach.
    Jakoś z tego okresu nie pamiętam tych co teraz dzaielnie prężą pierś w TV jak to oni walczyli.
    A jak ty walczyłeś Maćku.
  • Chłopaki (czy niezbyt się spoufaliłam?), czy moglibyscie ta jakze pasjonującą polemike przenieść do jakiegoś innego watku, albo utworzyc specjalnie taki, np pod roboczym tytułem: "Ring"?
  • Na forach historycznych i innych powiązanych postać AH nie razi.
    Ale dlaczego mamy przywoływać go jako przykład akurat na tym formu dla rodzin wielodzietnych, jak to mówią " co ma piernik do wiatraka "
    Dla przypomnienia forum dla wielodzietnych.org jest czytane nie tylko w polsce ale i za granicą.
    No cóż Maćku ja nic nie uważam, to są twoje wnioski.
    Z moich wpisów nic takiego nie wynika. Coś za bardzo bronisz wujka Adolfa.
    Dla mnie hitleryzm i komunizm to jedno ścierwo, które należałoby zakopać tak głęboko aby nigdy się nie odrodziło.
    Ale zawsze trafi sie ktoś z łopatką. :devil:
  • [cite] RudaAnka:[/cite]Chłopaki (czy niezbyt się spoufaliłam?), czy moglibyscie ta jakze pasjonującą polemike przenieść do jakiegoś innego watku, albo utworzyc specjalnie taki, np pod roboczym tytułem: "Ring"?

    Fakt troche mnie poniosło, ala jak tylko potwierdziłem fakt historyczny, iż AH pochodził z rodziny wielodzietnej i nie powinno się przywoływać jego ducha na to formum jako i innych sfołoczy i no mi sie dostało.

    Antyfaszyst i Antykomunista Zibi
  • No to wracam do wątku czy wielodzietność w następnych pokoleniach może być czymś - no nie wiem genetycznie czy może psychicznie uzależniona.

    No bo czasem spotykamy sie z takim zdaniem, że jesteśmy wielodzietni bo żona jest z rodziny wielodzietnej, Fakt, siostra żony ma też 4 ale bracia, jeden to jeszcze kawaler s.... . Drugi ma tylko 2 :bigsmile::bigsmile:
  • Maciek zdecyduj sie na coś bo mam cztery rózne wpisy.

    Krewnym nie jestem. Za onkla mogę przeprosić.
    Twoje poglądy są twoimi i nic mi do tego.

    Lepiej odpowiedz o tym uwarunkowaniu psychicznym do wielodzietności.

    :cool:
  • U nas na osiedlu jest kilka rodzin z 3 dzieci i co ciekawe albo sami pochodzą z rodzin wielodzietnych, albo ich rodzice. Czyli gdzieś ta wielodzietność, w którymś pokoleniu sie przewija.
    I muszę powiedzieć uczciwie, że na razie spotykamy się z sympatią sąsiadów i nikt nie robi jakiś głupich uwag o wielodzietności a mała Pati wszystkim się podoba.
  • Jedna jaskółka coprawda wiosny nie czyni ale jest to jakiś pozytywny sygnał .

    A jeszcze dodam, że chytry dwa razy traci. Trawny musiała jeszcze oddać odszkodowanie jakie otrzymała od rządu niemieckiego.

    Z lasem to ma trochę racji, niestety turyści często wywalają worki ze śmiećmi gdzie popadnie i najczęsciej do lasu. Sam widziałem ale samochodu na piechotę nie dogoni.

    Ile my sie nawybieraliśmy butelek i puszek po konserwach z jeziora Nidzkiego aby normalnie móc w nim pochodzić.

    Ech.
    :confused::confused:
  • Myślę, że nie ma sensu wracać do tematu sprzed trzech miesięcy. Jeżeli coś źle zrozumieliśmy czytając Twoje forum to wybacz nam, to zapewne z niewyspania image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.