Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moja strona - (nie) warto?

124»

Komentarz

 • Dziękuję. Tego mi było trzeba.
  Podziękowali 1Biznes Info
 • Polecam, znacznie przerobione, wydanie czwarte. Treść strony zoptymalizowana pod kontem wielkości, jest tylko to co najważniejsze. Treść pogrupowana w rozdziały tak, aby przedstawić podstawy (filary) szczęścia. Chyba już wszystko co chciałem zmieścić na stronie, co dla mnie ważne, zmieściłem. Polecam:  https://melancholia.xyz/


 • Chciałabym zapytać o tzw. "wizualizacje".
  Takie, które stosują np. sportowcy - czyli wyobrażanie sobie [będąc w stanie relaksu] samego siebie odnoszącego konkretne sukcesy i przekonywanie siebie, że jestem w stanie ten sukces osiągnąć.
  Wyobrażanie sobie jak ten sukces osiągam krok po kroku.

  Czy to też działanie z kategorii zagrożeń duchowych?

  Mam na myśli nie manipulowanie kimś innym, tylko takie jakby przeprogramowanie siebie, a raczej swoich złych czy nieskutecznych nawyków oraz negatywnych przekonań na swój temat.

  Co o tym sądzić?


  Podziękowali 1Biznes Info
 • Nie wiem co sądzę,  ale mam wizualizację Skatarzyny w Niebie. Lubię ją.
  Podziękowali 2Ida Biznes Info
 • Trochę taka tiara elzbieta gas...
  Podziękowali 1Biznes Info
 • @Ida W/g mnie, te wszystkie techniki motywacyjne, oparte na egoistycznych pragnieniach są nie tyle zagrożeniem duchowym, co pójściem w niewłaściwym kierunku. No bo przecież człowiek z natury jest egoistą i wzmacnianie tej cechy faktycznie powoduje widoczne efekty, ale uniemożliwia rozwój w/g TDP https://melancholia.xyz/?dezintegracja

  W przypadku zwycięstwa, przy takiej motywacji, często pozostaje niedosyt, poczucie pustki. Coach wtedy prawdopodobnie zaleci znalezienie sobie kolejnego celu. Lepiej (w/g mnie) "przeprogramowywać" siebie w kierunku pokory. Wtedy każde zwycięstwo bardziej cieszy, współpraca z innymi ludźmi (i Bogiem) zaczyna nabierać sensu. https://melancholia.xyz/?pokora (jak fajnie - nie muszę się dużo rozpisywać - tylko daje odnośnik do stronki i każdy wie co mam na myśli) :)

  @PawelOdOli Czyżbyś trochę przeczytał te moje wypocinki? :)
  Podziękowali 1Ida
 • Trochę tak.

  Przy treści przynajmniej nie przyziemnej, ale jednak podanej w mega pigułce i (kawa na ławę) strasznej formie - tak, mam odczucia jakbym oglądał nawiedzeńców z YT.
  Podziękowali 2E.milia In Spe
 • No niestety jeszcze nie dopracowałem, najwyraźniej temat bardzo trudny  :)
  Przy odrobinie szczęścia skończę w tym roku  B)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.