Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co PO szykuje dla rodzin?

2»

Komentarz

  • tak,tak,tak.młodzi są głusi,ślepi i w ogóle najlepiej ubezwłasnowolnić ta ich część która głosowała na PO.ale ta ich część która głosowała na PIS to juz niech głosuje ,bo to dzięki nim PIS mimo przegranej zdobył rekordową ilość głosów.żenada.
  • aby zorientować się kto i co sobą reprezentuje na scenie politycznej trzeba pewnej wprawy, lektury nie tylko tabloidów i oneto_tvnów i pewnego doświadczenia które nabywa sie z wiekiem.
  • [cite] Rafał:[/cite]aby zorientować się kto i co sobą reprezentuje na scenie politycznej trzeba pewnej wprawy, lektury nie tylko tabloidów i oneto_tvnów i pewnego doświadczenia które nabywa sie z wiekiem.

    Chyle czoła Rafałe przed twoim zyciowym doświadczeniem i madroscia, ja młoda głupia musze jeszcze poczekac, żeby wiele zrozumiec....:tongue:
  • A zapomniałem dodać RudaAnko odsyłam do dzisiejszej Rzepy artykuł "Łaska niezdecydowanych wyborców na pstrym koniu jeździ" może zejdziesz z kpiącego tonu wypowiedzi.
  • [cite] Rafał:[/cite]żłobki


    mógłbys rozwinąc swoj post? Co jest takiego niekorzystnego w złobkach przyfirmowych? Z góry uprzedzam, że nie jestem zwolenniczką żłobków jako takich, ale rozumiem, że są sytuację, że kobieta od razu po macierzyńskim musi wrócic do pracy, a nie stac jej na opiekunkę, a i babcia nie może zając się dzieckiem. W takiej sytuacji chyba żłobek przyfirmowy jest lepszy?
  • jest znacznie lepszy niz zlobek zwykly :) dziewczyny u nas w pracy zaczynaja lobbowac za tym rozwiazaniem :) niestety na razie mamy przewage tatusiów nad mamusiami, a im tak bardzo niezalezy.
  • mnie kojarzy się to z hasłem kobiety na traktory, resztę załatwi za was państwo.
  • No właśnie co ważniejsze budowanie "domowego ogniska" czy "zawrotnej kariery"
  • Nadal nie widzę niestosowności żłobka przyfirmowego, w sytuacjach jak dziecko i tak do żłobka by poszło.

    A co do pracy zawodowej kobiet, było juz tyle dyskusji, że szkoda się powtarzac. Jak dla mnie najważniejsze, aby był wybór. Jeżeli wasze żony nie odczuwają takiej potrzeby, naprawdę nic mi do tego, ich wybór. Wy jednka dajcie możliwosc ułożenia sobie życia przez innych w sposób, który im najbardziej odpowiada.
  • ja wole pozbierac troche drew, aby bylo co do tego ogniska włozyc :P kurcze od dziecinstwa mialam skłonnosc do piromanskich zabaw, zebym tylko domu razem z ogniskiem z dymem nie puscila :)
    i zeby nie bylo dzis na obiad bedzie pomidorowa i schabowy :bigsmile:
  • To się zgrałyśmy, u mnie też pomidorowa:bigsmile:

    A drewienek nazbierałam cały plecak, domumenty pracowe zużyję na podpałkę:cool:
  • kurcze ja nie mam skad wziac nawet pinezek. okazalo sie ze kolega biurko obok mial az 3 paczki, ale połapałam sie dopiero kiedy oddal ostatnia na zbożny cel. ale on potrzebuje duzo pinezek bo co rusz jakies nagrody dostaje, trzeba to jakos do scianek przyczepiac niech sie kolejki petentów ukorzą :) dzis go drania nie ma i musze kolejki z kwitkiem odprawiac. kto powiedzial ze praca w domu to dobry pomysl? :)
  • Bonom edukacyjnym mówię donośne TAK!!!
    Byle tylko znów nie wyszlo, jak zawsze...
  • [cite] Maciek:[/cite] A skoro Ty i ja możemy podwójnie płacić za szkoły naszych dzieci, to dlaczego państwo ma nam ułatwiać życie? :confused:

    Bo nas lubi? :wink:
  • wracając do początku dyskusji
    przykład bezmyślnej* pomocy socjalnej i tego czym może się zakończyć

    *(czyli nie uwzględniającej różniocowania potrzebujących, znaczy sie nie uwzględniajacej tego o czym pisały dziewczyny związane z MOPSem, zuska, Haneczka, kociara i in.)

    z podwórka wrocławskiego
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.