Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Domowa czekolada :)

13»

Komentarz

  • @Pax, takie duże pianki "z patyka" to główna atrakcja naszych rodzinnych ognisk!

    Och, kiedy zaczną się się wakacje... zawsze wtedy urządzamy rodzinne ognicho. I właśnie nie kiełbacha, ziemniaki pieczone są główną atrakcją... ale te pieczone pianki:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • U nas są w każdym supermarkecie przy dziale ze słodyczami i żelkami. Z reguły właśnie z żelkami.

    Małgorzato, te duże muszą być! Nawet na wsi u mojej Babci, gdzie jest jeden jedyny sklep, są dostępne:wink:
  • Pytasz o oryginalne...
    Widziałam, ale przyznaję, że to już w Gdańsku na pewno (w Auchan, raz jeden byłam tu w takim dużym sklepie to prawie wszystko obejrzałam:wink:). Ręki sobie nie dam uciąć, że to były dokładnie "te te".

    A polskie jojo są jak dla mnie idealne. I jeszcze dość przystępne cenowo:bigsmile: Bo to dla nas to na takie ognisko czasem i 5-6 paczek było za mało:bigsmile:
  • Tak mnie zaciekawiłaś, że chyba wyciągnę Piotrka i pojedziemy sprawdzić, czy to na pewno były te oryginalne:bigsmile:

    A jojo też się super ciągną, o ile się ich nie spali. A przy takich spalonych było najwięcej śmiechu w sumie:bigsmile:
  • Malgorzato - w lidlu powinny byc w Polsce takie wieksze:)
  • Hej hej zrobiłam z przepisu @Olesia. Pyszna wyszła.
  • chce to ... chyba :)
  • Na choinkę ten wątek wypłynął? ~X(
    Zrobiłam oczywiście. Już nigdy nie schudnę. :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.