Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przepisy Ani D. zebrane z forum

18911131421

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2013
    @AniaD. Na wegedzieciaku często wspominasz że piszesz książkę z przepisami. Jestem ciekawa czy już ją wydałaś? Nie ukrywam ,że chętnie bym ją nabyła. Bardzo lubię twoje przepisy i sposób w jaki piszesz o jedzeniu i wyjaśniasz aspekty zdrowotne produktów.
  • Gdzie moge kupić czarny sezam? Jakiś link do dobrego sklepu?
  • http://bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=3200&idc=20&page=
     np tutaj,tylko tu im więcej kupujesz tym większą zniżke masz
  • Hanq, ksiązka była bardzo zaawansowana. Dużo nad nią pracowałam, w sumie nie brakowało jej już wiele. Ale nie ma jednego - fotek. Sama próbowałam je robić, ale zobaczyłam, że nie bardzo mam warunki i zabiera to mnóstwo czasu. Z dziećmi to trudna sprawa, by w dobrym czasie świetlnym, że tak to ujmę, robić zdjęcia. A w nocy zdjęcia są inne, nienaturalne. Szukałam nawet kogoś, kto by mógł zrobić zdjęcia, ale mi nie wyszło. W końcu zajęliśmy się mocno uprawą ziemi i naszymi zielonymi pasjami i temat ksiązki odsunął się w przyszłość. W sumie gdyby był ktoś, kto by robił ciekawe zdjęcia, to kto wie... Inna sprawa, że nie stać mnie na zapłacenie komuś, kto je robi zawodowo.
  • @Ania D. - przecież książka z przepisami nie musi mieć zdjęć! Ja wiem, że ze zdjęciami ładniej i człowiek wie, czego ma się na talerzu spodziewać ale to nie jest najważniejsze! Ja tam bym była bardzo chętna na Twoją książkę nawet gdyby nie było w niej żadnego zdjęcia. Serio!
  • edytowano kwiecień 2013
    Czy istnieje maszynka, dostawka do Zelmera itp. która by mi pięknie kroiła surowe warzywa na słupki? :D
  • Polecam szatkownice Boerner, używamy ich od 20 lat z dobrym skutkiem.

    Ich strona
  • Polecam szatkownice Boerner, używamy ich od 20 lat z dobrym skutkiem.

    Ich strona
    Ale drogie te cudeńka. :-SS
  • edytowano kwiecień 2013
    Tanie może nie są, ale przypominam, 20 lat ciągłego używania...

    Wystarczy sam V-hebel z wkładkami i uchwyt, a myje się to 15 sekund, nie tak jak jakiekolwiek maszynki.

    Nie jestem dystrybutorem, jakby kto pytał :-)
  • No i masz. Chcę coś takiego!! ;)
  • No i masz. Chcę coś takiego!! ;)
    no dramat, bo ja im dłużej patrzę tym............ bardziej CHCĘ.

    Może za miesiąc......
    $-)
  • no fajne to ale i tak trzeba ręcznie
    to nie lepsza jakaś fajna maszynka? zwłaszcza dla dużej rodziny?
  • no fajne to ale i tak trzeba ręcznie
    to nie lepsza jakaś fajna maszynka? zwłaszcza dla dużej rodziny?
    Tylko czy ktoś zna coć do słupkowania, ale na prąd?
  • edytowano kwiecień 2013
    Leniwa jestem :D I brak mi cierpliwości
    Przypomniałaś mi, że ja też :D

































    i 150 zeta w kieszeni :D
  • no wlasnie - słupki to chyba robią tylko jakieś przystawki do maszynek do mielenia mięsa, czy się mylę?

    A opcja tarkowania przy użyciu elektrycznych maszynek jest... hmm szybka ale za to zmywanie zajmuje duuuzo czasu.. przynajmniej takie jest moje doświadczenie. No chyba że ktoś robi sru do zmywarki ;p
  • Idę spać, a Wy wymyślcie jakiś słupkowacz na prąd. :D
  • to jeszze w kwestii robota: na gruponie super oferta: Termomix za 999zl - przy zakupie dwóch nawet chyba jakies 850 wychodzi ;) (dzisiaj dzwonila do mnie kolezanka,bo swego czasu mialam fazę na termomixa...)
  • ja mam i sobie chwalę :D
  • Ja do Kenwooda mam przystawkę do słupkowania. Nigdy nie używałam, bo nie mam potrzeby słupkowania, więc nawet nie wiem, czy ładnie słupkuje, czy brzydko.
  • aaa, ja tylko chciałam dołączyć do chóru zachwyconych Boernerem! Dostałam go w prezencie ślubnych (14 lat temu), działa nadal cudownie. I nie wyobrażam sobie życia bez niej. 
    Polecam!!!!

  • to jeszcze w ramach OT jaka jest różnica pomiędzy V3 V5 i V10? :)
  • Wanda pomysł bardzo dobry! z tymi zdjęciami. Jak coś  będę robić i zdjęci mi wyjdzie to wkleję w ten wątek z zastrzeżeniem, ze się praw autorskich zrzekam :D
  • Nie zrzekaj się na forum, bo potem każdy może wykorzystać. Wklejajmy ze znakiem wodnym, a oryginał w większej rozdzielczości do Ani na maila.
  • Jak sadze Ania nie wszystkie przepisy tu publikuje. Jestem chetna do przetestowania czegoś i obfotografowania. Foty do gazety robię i idą od trzech lat, wiec pewnie nie najgorzej ;)
  • W razie czego prześlij Aniu kilka przepisów na pw, ugotuje. :D
  • a może nie zdjęcia tylko rysunki?

    zresztą, jakkolwiek ilustracje książce dodają urody, wydaje mi się, że pierwszy nakład Ani książki i tak by się rozszedł na pniu i bez zdjęć.

    Ja bym kupiła

    :)
  •   Tusia, realia są takie, ze dziś ksiazka kulinarna bez zdjęć nie ma racji bytu. Ja bym kupiła, Ty i jeszcze sporo osób. Niechby nawet zeszło wśród znajomych 100sztuk to wciąż jest to poniżej opłacalności. Bądźmy realistami, za zdjęcia trzeba się chwycić. :-)
  • A może metodą jest wydać na początek taki skrypt dla znajomych, żeby oni mogli pogotować i obfotografować?
  • Ja chętna. Kto bierze skrypt zobowiązuje się dostarczyć x zdjęć :D
  • Jeszcze tylko trzeba jakość tych zdjęć określić ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.