Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Starszy mąż młodsza żona

2»

Komentarz

  • Paprotka powiedział(a):
    Nie wiem co najbardziej absurdalne, samo romansowanie ze starcem (z perspektywy wieku tej kobiety), przyznawanie się do tego czy fakt ze jest to właśnie Korwin, ale wychodzi niezle kombo.
    Żadne z powyższych.
    Absurdalne jest rozbijanie cudzych małżeństw.
  • edytowano październik 2019
    Ja mam na to inne określenia niż absurdalne. Poza tym apropo rozbijania, to w takich sytuacjach nie tylko kobieta jest winna. Przede wszystkim żonaty facet mial zobowiązania. 
    Różnica wieku 45 lat to jakaś abstrakcja.
  • edytowano październik 2019
    NC500 powiedział(a):
    Nie podoba mi się że Korwin wymienił żonę na nowszy model.

    Zdaniem Antoniego Kępińskiego mężczyzna który miał wiele kobiet nie jest zdolny do miłości.


    Paprotka powiedział(a):
    (...)Poza tym apropo rozbijania, to w takich sytuacjach nie tylko kobieta jest winna. Przede wszystkim żonaty facet mial zobowiązania. (...)
  • Po tym co on mówi to nie wiem czy jest zdolny do empatii, dziwne ze w ogole znalazły się jakieś chętne.
  • edytowano październik 2019
    Do empatii to na pewno. Ale wierność i miłość do śmierci zależy od decyzji woli. Kościół nie żąda od nas stałości uczuć. Żąda stałości woli. Narzeczeni udzielają sobie sakramentu małżeństwa, a Chrystus daje im samego Siebie.
    A król jest od tego żeby dawać przykład.
    Podziękowali 3Małgorzata32 madzikg Katia
  • PawelK powiedział(a):
    Ja przy 40+ dziękowałem potencjalnym Paniom, które by jeszcze chciały dziecko, bo uważam, że jestem za stary, a gość z 80 i nie widzi problemu :) To się nazywa power :)
    Płaci więc wymaga
  • Moj znajomy ostatnio wziął ślub.  On ma 74 lata ona 24. Ale tu nikt nikomu małżeństwa nie rozbijal. Poprzednia żona dawno zmarła. Poza tym on artysta malarz a ona śpiewaczka operowa.
  • Kobiety powinny brać mocno młodszych mężów, nie byłyby wtedy samotne na starość.
    Podziękowali 2madzikg formatka
  • Pewnie w takim że statystycznie kobiety żyją dłużej. Więc jak sobie wezmą młodszego faceta to będą żyć mniej więcej tyle samo. 8 lat różnicy powinno bycniej więcej.

    Szkoda że miłość nie zna się na statystyce.
    Podziękowali 1formatka
  • miłość zna się na potomstwie i jego zdrowiu 
  • Ojejuju powiedział(a):
    Uwielbiam słowo ,,powinny " ....
    Jakoś nie widzę nigdzie mężczyzn chętnych na starsze od siebie kobiety.
    To takie gadanie typu ,,na pikniku powinna być słoneczna pogoda "
    Wiem, to było z punktu logiki.
    Bardzo niesprawiedliwe, że mamy tak różną długość życia. I wcale jej kobietom nie zazdroszczę.
  • edytowano październik 2019

    https://youtu.be/zgPH7VcQiP0
    Janusz Korwin-Mikke WYRZEKNIE się SYNA jeśli TO zrobi. INTYMNE sekrety jego i MŁODSZEJ żony
  • ble
    nie pooglądam  :/
  • edytowano październik 2019
    Koniec świata jest bliski skoro już nawet mężczyźni plotkami o cudzym życiu się zajmują. :/
    Edit: No chyba, że linkowany materiał to ważna dyskusja polityczna a tylko po tytule wygląda na co wygląda. Wtedy zwracam honor. Przyznaję bez bicia, że nie zaglądam.

    Podziękowali 1Barbasia
  • J2017 powiedział(a):
    Bambidu powiedział(a):
    Koniec świata jest bliski skoro już nawet mężczyźni plotkami o cudzym życiu się zajmują. :/
    Edit: No chyba, że linkowany materiał to ważna dyskusja polityczna a tylko po tytule wygląda na co wygląda. Wtedy zwracam honor. Przyznaję bez bicia, że nie zaglądam.

    Znam jednego faceta co plotkował na takie tematy, permanentnie nie układało mu się z żoną, zwłaszcza w sferze seksualnej, odreagowywał w taki sposób, opowiadając pierdolety na temat innych jak jakaś kumoszka z targu. To było żałosne.

    A to pojechałaś @J2017. Krytyka plotkarstwa przy pomocy plotkarstwa to mistrzostwo świata!
    Podziękowali 2Rogalikowa MAFJa
  • A może powinnaś napisac: dziękuję i podejmę w końcu jakaś refleksję nad sobą?
  • J2017 powiedział(a):
    @Bambidu Dziękuję i pozdrawiam. 
    A proszę bardzo. Ponoć najbardziej zauważamy u innych swoje własne wady... :)
  • Tytuł pochodzi od Super Expressu. To clickbait. Mikke na pewne tematy nie rozmawia.
  • NC500 powiedział(a):
    Ładna, ale moja ładniejsza. :p
    (...)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.