Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Żegnajcie nam, przyłbice

1101113151619

Komentarz

  • Mnie nie dziwi "wzrost zachorowań". Wszakże Wielkanoc się zbliża. Trzeba mieć pretekst, żeby wszystko pozamykać. Naturalne. B)
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Mnie nie dziwi "wzrost zachorowań". Wszakże Wielkanoc się zbliża. Trzeba mieć pretekst, żeby wszystko pozamykać. Naturalne. B)
    Nie mają prawnych możliwości.
    Chociaż oczywiste jest, że będą próbować, jak zwykle na nielegalu.
    Na szczęście coraz więcej ludzi ma na to wylatane.
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Mnie nie dziwi "wzrost zachorowań". Wszakże Wielkanoc się zbliża. Trzeba mieć pretekst, żeby wszystko pozamykać. Naturalne. B)
    sugerujesz, że fałszują wyniki testów ? :)
  • Dane to dane, moc jest w interpretacjach jak obserwuję.
  • Zawsze w marcu jest fala zapaleń płuc, szpitale przepełnione, nakładają się astmy i alergie wiosenne. 

    Słuchałam świetnej konferencji o wpływie masek na ochronę przed zachorowaniami, coś dla Pioszo54.

    Tu skrót z listą badań naukowych:
    http://proremedium.pl/2021/03/02/zamaskowane-dziecinstwo-w-dobie-c-19/

    A tu do posłuchania
     

    Dr Witczak przytacza, że nie ma naukowych dowodów na pożytek z noszenia masek przez lekarzy na sali operacyjnej - tylko przyzwyczajenie.
    Co do wpływu masek na dzieci-to różne uciążliwe nieoczywiste skutki, typy migreny, problemy z uchem, stałe niedotlenienie mózgu. 
  • edytowano marzec 2021
    Powinno być, oddychanie powietrzem o kiepskich parametrach 5 zł
    Oddychanie powietrzem świeżym, 500 zł
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Mnie nie dziwi "wzrost zachorowań". Wszakże Wielkanoc się zbliża. Trzeba mieć pretekst, żeby wszystko pozamykać. Naturalne. B)
    sugerujesz, że fałszują wyniki testów ? :)
    Nie trzeba nic fałszować. Wystarczy robić więcej. Jest ogromne niedoszacowanie zwłaszcza wśród tych, którzy przechodzili bezobjawowo. W Katowicach robili takie badania. Wyszło im, że faktyczne zakażenie jest 4x wyższe niż wynikało z dotychczasowych statystyk.
  • Eleonora powiedział(a):
    Zawsze w marcu jest fala zapaleń płuc, szpitale przepełnione, nakładają się astmy i alergie wiosenne. 

    Słuchałam świetnej konferencji o wpływie masek na ochronę przed zachorowaniami, coś dla Pioszo54.

    Tu skrót z listą badań naukowych:
    http://proremedium.pl/2021/03/02/zamaskowane-dziecinstwo-w-dobie-c-19/

    A tu do posłuchania
     

    Dr Witczak przytacza, że nie ma naukowych dowodów na pożytek z noszenia masek przez lekarzy na sali operacyjnej - tylko przyzwyczajenie.
    Co do wpływu masek na dzieci-to różne uciążliwe nieoczywiste skutki, typy migreny, problemy z uchem, stałe niedotlenienie mózgu. 
    mnie wystarczają eksperymenty, przeprowadzone na setkach milionów ludzi, w Japonii, Korei Płd. i Chinach, przez wiele lat:
    tak więc, wew związku z powyższym, naukowe dowody dr. Witczaka (ile on ma lat?), można sobie, co najwyżej, w buty wsadzić
    :)
    Podziękowali 1Klarcia
  • jeśli nie zadał sobie trudu, by te "naukowe dowody" skonfrontować z wieloletnim doświadczeniem krajów azjatyckich, to być może jego wiek ma coś z tym wspólnego -  bo co innego? zła wola, chęć zaistnienia w internetach?
    Podziękowali 2GrzegorzW Klarcia
  • Gdzie można poznać wyniki badań tych krajów azjatyckich?
  • Niektórzy zamiast bazować na"wydaje mi się, że tak się rozprzestrzenia, a tak będzie lepiej, maseczki muszą działać", biorą się za poważne badania.
    Bardzo ciekawy eksperyment w Amsterdamie odbył się w ostatnią niedzielę.

    Poza tym uczestnicy eksperymentu zostaną podzieleni na różne grupy, np. niektórzy będą musieli nosić maseczki ochronne, inni będą mogli mieć odsłonięte twarze, ale zostaną przypisani do jednej, niezmiennej grupy osób. Po imprezach wszyscy uczestnicy zostaną ponownie poddani testom na obecność Covid-19. „Jesteśmy bardzo ciekawi, czy ludzie będą w stanie się dostosować do tych zasad. Pięć dni po udziale w imprezach, uczestnicy ponownie zostaną poddani testowi na obecność koronawirusa. Wtedy zobaczymy faktyczne rezultaty eksperymentu” - przekazał Vermeulen.

    Z kolei za tydzień odbędą się dwa festiwale na terenie Biddinghuizen, gdzie zazwyczaj ma miejsce duża impreza masowa, jaką jest festiwal Lowlands. Łącznie w wydarzeniach może uczestniczyć 1,5 tys. osób, choć w ciągu zaledwie kilku godzin od otwarcia rejestracji zgłosiło się aż 63 tys. osób.

    Wspomniane imprezy są częścią szerszego eksperymentu działającego pod nazwą Fieldlab, w ramach którego odbyła się już konferencja w Utrechcie. Wyniki tego eventu były bardzo obiecujące: po wydarzeniu tylko u jednej osoby wykryto koronawirusa



    https://www.niedziela.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=30401:holandia-w-ten-weekend-odbdzie-si-eksperyment-z-pierwsz-koronawirusow-imprez-masow&catid=77:holandia&Itemid=128
    Podziękowali 1Milamama
  • edytowano marzec 2021
    PawelK powiedział(a):
    Gdzie można poznać wyniki badań tych krajów azjatyckich?
    a po co?
    czy nie wystarczy, że od dziesięcioleci używają, masowo, maseczek w sezonie grypowym?
    czy na każdą pierdołę potrzebny jest "dowód naukowy"?

    dopisek
    jaką, w dzisiejszych czasach, wiarygodność, mają "badania naukowe", skoro za każdym, dla pewności wyniku, może stać odpowiedni grant?
    Podziękowali 1Klarcia
  • dowodem jest to, że nadal je masowo używają
  • <span>:smiley:</span>
  • Ten moj uśmiech, to w związku z tym dowodem naukowym Pioszo
  • wierzcie sobie w co tam chcecie... :)
  • Milamama powiedział(a):
    Ten moj uśmiech, to w związku z tym dowodem naukowym Pioszo
    dewaluacja nauki postępuje, więc mój dowód nie jest z nauki, tylko z doświadczenia dziesiątków milionów ludzi, przez dziesięciolecia
    Podziękowali 1Klarcia
  • asia powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Milamama powiedział(a):
    Ten moj uśmiech, to w związku z tym dowodem naukowym Pioszo
    dewaluacja nauki postępuje, więc mój dowód nie jest z nauki, tylko z doświadczenia dziesiątków milionów ludzi, przez dziesięciolecia
    Gdyby było tak jak mówisz nadal siedzielibyśmy w jaskiniach, bo doświadczenia setek lat mówiły, że w jaskiniach najbezpieczniej  :p B)
    Jak również że komunizm byl najlepszym z ustrojów skoro tak długo w nim niektóre kraje tkwiły 

  • Pioszo54 powiedział(a):
    dowodem jest to, że nadal je masowo używają
    To się nazywa samozaoranie  :D
    Podziękowali 3mysikrolica Rejczel Yucami
  • Pioszo54 powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Gdzie można poznać wyniki badań tych krajów azjatyckich?
    a po co?
    czy nie wystarczy, że od dziesięcioleci używają, masowo, maseczek w sezonie grypowym?
    czy na każdą pierdołę potrzebny jest "dowód naukowy"?

    dopisek
    jaką, w dzisiejszych czasach, wiarygodność, mają "badania naukowe", skoro za każdym, dla pewności wyniku, może stać odpowiedni grant?
     Wszędzie na wsiach pelno azbestu, czy tzn że wszyscy się mylą i azbest nie jest szkodliwy?
  • a są jakieś badania nt. częstotliwości rak płuc na terenach wiejskich?, w domach krytych eternitem?
  • Pioszo54 powiedział(a):
    a są jakieś badania nt. częstotliwości rak płuc na terenach wiejskich?, w domach krytych eternitem?
    I pijących wodę z rur azbestowych...pewnie nie, jak i u Azjatów nie ma dotyczących skuteczności powszechnego noszenia masek
  • A przed piorunem od lat najlepiej chroni drabina na dachu.
    W XIX wieku była to wiedza powszechna, ale oczywiście teraz jest ignorowana, bo opłacani grantami fizycy twierdzą, że nie ma to związku.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    dowodem jest to, że nadal je masowo używają
    Chciało by się zakrzyknąć: 
    „Ludzie! Jedzcie gówno! Miliony much nie mogą się mylić!”

    Fachowo, to się nazywa „społeczny dowód słuszności” i jest jedną z technik wywierania wpływu.
    Podziękowali 1blaekie
  • ja tam bardziej ufam doświadczeniu setek milionów,
    i tak, gdybym był muchą....
    Podziękowali 1Klarcia
  • Agmar powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    a są jakieś badania nt. częstotliwości rak płuc na terenach wiejskich?, w domach krytych eternitem?
    I pijących wodę z rur azbestowych...pewnie nie, jak i u Azjatów nie ma dotyczących skuteczności powszechnego noszenia masek
    czyli nie ma(sz) naukowych, w sensie statystycznych, dowodów, że eternit szkodzi
  • Katarzyna powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    dowodem jest to, że nadal je masowo używają
    Chciało by się zakrzyknąć: 
    „Ludzie! Jedzcie gówno! Miliony much nie mogą się mylić!”

    Fachowo, to się nazywa „społeczny dowód słuszności” i jest jedną z technik wywierania wpływu.
    a jeszcze,
     ja o niebo częściej widzę dowód z "nauki", jako sposób wywierania wpływu

    a zaś ze "społecznym dowodem słuszności" jest dokładnie tak, jak z korelacjami - im częściej i szerzej się korelacja się powtarza, tym bardziej trzeba się jej przyjrzeć i sprawdzić, czy da się ją sfalsyfikować, jako przyczynę.
  • W kwestii azbestu w ciągu chwili Google podpowiedziało mi artykuły w temacie, zwykle w artykułach są też linki do literatury badawczej.
    Więc porównanie z d..y.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.