Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Misja TVP, gdzie jest?

2

Komentarz

  • edytowano styczeń 2022
    ale z USA dostaje

    w dzisiejszym świecie praktycznie nie ma mediów niezależnych

    http://wielodzietni.org/discussion/33820/wielki-reset-kto-za-tym-wszystkim-stoi
  • Pioszo54 powiedział(a):
    nie rozumiem Twojego nierozumienia

    TVP, przez nastawienie propisowskie, zapewnia szczątkowy (bo nie uwzględnia portali internetowych) pluralizm mediów w Polsce
    Ale tv publiczna nie ma prawa, biorąc kase publiczną z podatków WSZYSTKICH obywateli robić czegoś takiego. To jest zwyczajnie nieuczciwe i nie mające nic wspólnego z misją tego medium. 
  • Pioszo54 powiedział(a):
    ale z USA dostaje

    w dzisiejszym świecie praktycznie nie ma mediów niezależnych
    Ale co z tego? Na ja TVN nie płace, a na publiczną tak i wymagam rzetelności. 
  • beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    ale z USA dostaje

    w dzisiejszym świecie praktycznie nie ma mediów niezależnych
    Ale co z tego? Na ja TVN nie płace, a na publiczną tak i wymagam rzetelności. 
    bo tak Ci wygodnie, inni płacą za Ciebie

    ja natomiast, bo tak mi jest wygodnie, cieszę się z choćby szczątkowego, przywrócenia pluralizmu mediów w moim kraju
  • Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    ale z USA dostaje

    w dzisiejszym świecie praktycznie nie ma mediów niezależnych
    Ale co z tego? Na ja TVN nie płace, a na publiczną tak i wymagam rzetelności. 
    bo tak Ci wygodnie, inni płacą za Ciebie

    ja natomiast, bo tak mi jest wygodnie, cieszę się z choćby szczątkowego, przywrócenia pluralizmu mediów w moim kraju
    Jacy inni? Polscy obywatele z polskich podatków? 
  • beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    ale z USA dostaje

    w dzisiejszym świecie praktycznie nie ma mediów niezależnych
    Ale co z tego? Na ja TVN nie płace, a na publiczną tak i wymagam rzetelności. 
    bo tak Ci wygodnie, inni płacą za Ciebie

    ja natomiast, bo tak mi jest wygodnie, cieszę się z choćby szczątkowego, przywrócenia pluralizmu mediów w moim kraju
    Jacy inni? Polscy obywatele z polskich podatków? 
    tu jest opowiedziane, jacy inni

    http://wielodzietni.org/discussion/33820/wielki-reset-kto-za-tym-wszystkim-stoi
  • @Pioszo54, ale właśnie misją telewizji publicznej jest pluralizm, a tutaj kompletnie tego nie ma. Nachalnie, w prostacki sposób przedstawiają jeden punkt widzenia, zgodny z linią partii. Dla "ocieplenia wizerunku" w przerwach puszczają Zenka.

    Podziękowali 1beatak
  • a argument, że "inni" są jeszcze gorsi, to nie argument.
    Bądźmy poważni.
    Podziękowali 1beatak
  • Aga85 powiedział(a):
    @Pioszo54, ale właśnie misją telewizji publicznej jest pluralizm, a tutaj kompletnie tego nie ma. Nachalnie, w prostacki sposób przedstawiają jeden punkt widzenia, zgodny z linią partii. Dla "ocieplenia wizerunku" w przerwach puszczają Zenka.

    tak, pluralizm, ale nie tej jednej stacji, co dawałoby tyle co nic, dla równości debaty politycznej,
    a pluralizm całego rynku medialnego
  • a w ogóle to o jakim pluralizmie mówimy

    takie zwierzę w przyrodzie nie istnieje,
    w najlepszym razie są, niezależne od wielkiego pieniądza, media państwowe,
    nie na Zachodzie, oczywiście
  • Pioszo54 powiedział(a)
    najważniejszym zadaniem tv publicznej, jest zapewnienie pluralizmu przekazu medialnego
    I to TVP wykonuje
    według Twoich słów nie dość, że istnieje, to jeszcze TVP go zapewnia ;)
  • Jeden Zenek wiosny nie czyni. TVP transmitowała cały koncert chopinowski.. czepiasz się jednego wieczoru. Tymczasem w TVN codziennie jest przed faksami serial dla debili pt.Ukryta Prawda ( notabene adekwatny tytuł dla tej stacji) 
  • Kolejny, ktory nie kuma, ze to tv prywatna a nie publiczna , z olbrzymim budżetem z podatkow i abonamwntu, obowiązkowego 
  • Kolejny, ktory nie kuma, ze to tv prywatna a nie publiczna , z olbrzymim budżetem z podatkow i abonamwntu, obowiązkowego 
  • M_Monia powiedział(a):
    A mnie raczej rozśmiesza ta zawiść.


     :D 


    Jaka zawisc, Moniu?
    Czytasz, o czym mowa czy znowu sama sobie swoim interpretacjom odpowiadasz? 
  • edytowano styczeń 2022
    @Prayboy Staram się unikać telewizji, wolę streaming, TVN też pierze mózgi, ale to stacja prywatna. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy Staram się unikać telewizji, wolę streaming, TVN też pierze mózgi, ale to stacja prywatna.

    Dlatego  tv państwowa dba nie tylko o debili jak TVN ale i o ludzi kulturalnych. Podałem przykład spektrum ambitnych programów. a ty się czepiasz jednego wieczoru. 
  • Twoje pytanie brzmi gdzie jest misja TVP odpowiedź brzmi: podczas wielu ambitnych programów a ty się czepiasz jednego wieczoru.
  • edytowano styczeń 2022
    Filmy historyczne filmy typu Czarny czwartek itd.. rekonstrukcje cyfrowe starych filmów.. teatr telewizji koncert chopinowski dokument.TVP historia TVP kultura TVP dokument TVP regionalne.. mało?? TVP sport transmisje wydarzeń sportowych... mało? Ale skoro nie oglądasz telewizji jak sama mówisz to co możesz o niej wiedzieć.
  • kociara powiedział(a):
    Klarcia
    Masz braki-polsat tez jest pisowski, niestety wielu widzów o tym nie wie i mysli, ze jest tak samo niezalezny od rządu jak np tvn
    Polsat pisowski nie jest. Jest medium w miarę obiektywnym - rządu nie wychwala pod niebiosa, ale i nie atakuje.
    Przy tym - praktycznie w każdej stacji informacyjnej mamy pluralizm; w TVN24 również. Z tym, że ta stacja jest nachalnie antyrządowa, wcześniej wyraźnie popierano tam PO.
    Mam na uwadze klimaty; ja to słyszę. Znacznie częściej oglądam TVN24, aniżeli TVP Info - jednak budyniu z mózgu mi nie zrobili. Sledzę ich programy, bo to mi pokazuje, jaki jest trend w Polsce; jakie poglądy ma tzw. ulica.
  • beatak powiedział(a):

     W tv pis nie ma absolutnie żadnego pluralizmu. Jest nachalna , prymitywna propaganda, a ,,dziennikarze'' to funckjonariusze rządzącej partii. Są bardziej pisowscy niż PIS.

    Veto.
    W TVP Info, jak najbardziej mamy pluralizm. Rozumiem pod tym, dopuszczenie do głosu wszystkich opcji politycznych.
    Tam jest nie tyle propaganda, co ciągłe prostowanie hejtu, jaki jest wylewany na obecny rząd; przy tym, pokazane są osiągnięcia władzy.
    Podobnie jest także w niemieckich mediach publicznych. Z tym, że tutaj nie trzeba walczyć z hejtem antyrządowym, prostować obrzydliwych pomówień, bo na takie numery to żadna prywatna stacja sobie nie pozwoli.

    Na marginesie - po zmianie rządu, następują też zmiany w mediach publicznych. Wymienia się pracowników od dziennikarzy, prezenterów, aż po sprzątaczki. To jest tutaj naturalne.
  • dlaczego wszyscy czepiają się misyjności telewizji na podstawie dwóch programów, a tymczasem:
    TVP jest nadawcą kanałów telewizyjnych dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP Info HD, TVP Sport HD, TVP Historia, TVP ABC, TVP Kultura HD, TVP Rozrywka, TVP Kobieta, TVP Seriale (płatne w MUX 4), TVP Dokument i TVP Polonia HD

    nie wiem, jest jakiś obowiązek oglądania tylko jedynki  i dwójki jak w PRL?
    żeście się uczepili
    Podziękowali 2Avq Klarcia
  • @Prayboy, wiadomości to jest jeden z najpopularniejszych programów TVP. Z niego właśnie wiele osób czerpie wiedzę o sytuacji w Polsce i na świecie. Ma duże znaczenie opiniotwórcze. Dlatego powinien być rzetelny, prawdziwy i w miarę możliwości obiektywny!
  • edytowano styczeń 2022
    Aga85 powiedział(a):
    @Prayboy, wiadomości to jest jeden z najpopularniejszych programów TVP. Z niego właśnie wiele osób czerpie wiedzę o sytuacji w Polsce i na świecie. Ma duże znaczenie opiniotwórcze. Dlatego powinien być rzetelny, prawdziwy i w miarę możliwości obiektywny!
    ten wymóg powinien się stosować do wszelkich źródeł wiadomości o szerokim zasięgu

    ale tu stoi na przeszkodzie, także, reklamowa funkcja mediów, pogoń za zasięgiem
  • Aga85 powiedział(a):
    @Prayboy, wiadomości to jest jeden z najpopularniejszych programów TVP. Z niego właśnie wiele osób czerpie wiedzę o sytuacji w Polsce i na świecie. Ma duże znaczenie opiniotwórcze. Dlatego powinien być rzetelny, prawdziwy i w miarę możliwości obiektywny!
    ale mowa jest o Zenku, nie o wiadomościach
  • Prayboy powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    @Prayboy, wiadomości to jest jeden z najpopularniejszych programów TVP. Z niego właśnie wiele osób czerpie wiedzę o sytuacji w Polsce i na świecie. Ma duże znaczenie opiniotwórcze. Dlatego powinien być rzetelny, prawdziwy i w miarę możliwości obiektywny!
    ale mowa jest o Zenku, nie o wiadomościach
    Zenek jest prawie w każdych wiadomościach B)
  • tylko przed Sylwestrem
  • Niestety nie, teraz już nie oglądałam dawno, ale jakoś latem tak.  Bylam zaskoczona, wiadomości bez Zenka, to nie wiadomości  :D
  • Bo w lecie było z kolei lato z dwójką. I koncerty.
  • Masz pecha że tak trafiasz.ale i tak znam gorsze gusta muzyczne niż Zenek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.