Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Misja TVP, gdzie jest?

13»

Komentarz

  • Powiem szczerze, że ja do końca nie zgadzam się czepiania Zenka. To uczciwie pracujący facet, który szanuje publiczność, gra relaksującą dla niektórych muzę i nawet gdy przyjrzymy się tekstom widac, że nie ma tam wulgaryzmów, chamstwa, itp. Ja go osobiście nie trawię jako muzyka, ale uważam, że Zenek nie jest najgorszym, co trafiło się w publicznej.
  • beatak powiedział(a):
    Powiem szczerze, że ja do końca nie zgadzam się czepiania Zenka. To uczciwie pracujący facet, który szanuje publiczność, gra relaksującą dla niektórych muzę i nawet gdy przyjrzymy się tekstom widac, że nie ma tam wulgaryzmów, chamstwa, itp. Ja go osobiście nie trawię jako muzyka, ale uważam, że Zenek nie jest najgorszym, co trafiło się w publicznej.
    Ja Zenka kocham po prostu <3  , nie jako artystę, ale jako człowieka. 
    Mialam okazję poznac i trochę poprzebywac,zawodowo (praca dziennikarska powiedzmy).
    To co prawda bylo troche czasu temu, ale ujmująca szczerość, prostota (nie, ze prostactwo), wierność, zero gwiazdorzenia.

    Pewnego rodzaju nieporadność, jakas taka miękkość, delikatność... No uwielbiam gościa <3 . Całym sercem, od dawna i chyba na zawsze, nie patrze na niego jak na artystę, a właśnie na cudownie ciepłego człowieka. 
    Co nie zmienia faktu, ze twórczość srednio ambitna, ale nie, ze tak zupelnie bez wartości.
    To caly Zenek-ma byc miło, radośnie, szczerze...
    "Dawac ludziom troche radości, i tak mają w większości ciężko, ciezko pracuja, mnie się powiodlo, to chce trochę im wynagrodzic..." 

    Podziękowali 2beatak Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.