Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie doceniłem nienawiści do PIS-u.

124

Komentarz

  • W TD nie ma zgodności w kwestii aborcji, dlatego ten temat u nich nie istniał w programie. I z tego powodu trudno żeby teraz mieli zgodzić się na ten punkt KO.
  • Prawdopodobnie zdecyduje po prostu głosowanie, najpewniej za dwa lata, gdy Duda już nie będzie prezydentem.
  • Niewiele trzeba, żeby przepis stał się przepisem martwym. 
  • Beta powiedział(a):
    W TD nie ma zgodności w kwestii aborcji, dlatego ten temat u nich nie istniał w programie. I z tego powodu trudno żeby teraz mieli zgodzić się na ten punkt KO.
    Coraz częściej słychać głosy z opozycyjnych partii że deklaracje i program wyborczy to jedno ale teraz żeby opozycja mogła rządzić to każda partia musi z czegoś zrezygnować. Moim zdaniem lewica wymusi aborcję do 12tc a Hołownia zabierze 500 +.
    Ko powie że nie ma wyboru że oni tego nie popierają ale by mieć większość muszą się zgodzić na takie postulaty
  • Aga85 powiedział(a):
    malagala powiedział(a):

    Referendum było prezentem dla nas, tak to odbieram. Możecie nie wybrać Pisu, ale wybierzcie chociaż swoją przyszłość. Niestety, i zwykli ludzie postradali rozum
    Dokładnie. 
    Czy mogą się wypowiedzieć osoby, które zbojkotowały referendum, dlaczego?

    Pozwole sobie rowniez odpowiedziec na pytanie o bojkot referendum. Nie wzielam udzialu w referendum i nie znam osobiscie nikogo kto wzial w nim udzial. Zgadzam sie generalnie z beatak, pytania sa sformuowane tendencyjnie, narzucajaco i wrecz w sposob obrazliwy dla odbiorcy- bo sa zbudowane w stylu "jestes zbyt durny zeby znac odpowiedz to Ci podpowiemy" 

    Ponadto dotycza spraw waznych ale nie zero-jedynkowych, i nie da sie ich zamknac w pytaniu tak-nie. 
    Osobiscie ja i wszyscy moi znajomi zamierzamy pracowac ile zdrowie pozwoli, wiec pewnie do smierci. Nie licze na emeryture od panstwa bo jak wiemy sa zbyt niskie by za nie przezyc- ale to wiedzialam zaczynajac prace i wiedzialam tez ze kiedys prawdopodobnie bede stara i nie bede mogla pracowac- wiec na emeryture w formie oszczednosci czy inwestycji odkladamy od poczatku pracy. 
    Podobnie temat imigrantow, nie jest czarno bialy. Swiat sie zmienia, kryzys imigracyjny dotyczy calej europy i nie wiem czemu Polska mialaby byc tak wyjatkowa zeby byc zwolniona z pomocy w tym kryzysie. Problem nie zniknie, na marsa ich nie wyslemy wiec trzeba madrze i solidarnie z innymi narodami do tego tematu podjesc. Jak? Nie wiem, licze ze madrzejsi ode mnie beda wiedziec. Ale betonowanie sie i niewpuszczanie imigrantow za wszelka cene uwazam za pyche i bezdusznosc. 
    Argumenty o gwaltach i mordach na ulicach mnie nie przekonuja, bez imigrantow dzisiaj nozownik zaatakowal przedszkolakow mordujac 5latka, a echa imprezy w Dabrowie jeszcze nie milkna, o latach pedofilii w kosciele nie wspominajac. Wiec nie ma co udawac ze my tacy jestesmy swieci i wspaniali a immigranci sa zli. 

    Podziękowali 1Coralgol
  • "Podobnie temat imigrantow, nie jest czarno bialy. Swiat sie zmienia, kryzys imigracyjny dotyczy calej europy i nie wiem czemu Polska mialaby byc tak wyjatkowa zeby byc zwolniona z pomocy w tym kryzysie."

    Kryzys migracyjny jest generowany przez Niemcy, które przywożą mieszkańców Afryki do Włoch. Nie ma żadnego powodu, aby Polska miała pić piwo, które nawarzył ktoś inny.

    Ale szanuję Twój wybór, aby Polskie dziewczynki i kobiety były gwałcone przez migrantów. Właśnie Ty i Twoi znajomi na to zagłosowali. Przyjedzie czas, że wam za to podziękujemy.
    Podziękowali 2zbyszek wpodskokach
  • W jaki sposob Niemcy zwoza mieszkancow Afryki do Wloch? Wsadzaja sila na te marne lupinki z ktorych co 10 tonie i gina setki niewinnych ludzi? 

    Poki co polskie dziewczynki i kobiety sa gwalcone przez polakow i molestowane przez polski kler, ale nie zauwazylam zebys podnosil ten problem. 
  • > molestowane przez polski kler

    To oszczerstwo. Czy możesz napisać, że to nieprawda?
    Podziękowali 1zbyszek
  • DaddyPig powiedział(a):
    Ale szanuję Twój wybór, aby Polskie dziewczynki i kobiety były gwałcone przez migrantów. Właśnie Ty i Twoi znajomi na to zagłosowali. Przyjedzie czas, że wam za to podziękujemy.
    Na razie są jednak gwałcone przez znajomych, mężów, ojców. Może lepiej zrobić coś, żeby zapobiec złu, które dzieje się teraz?
    Na przykład projekt między innymi zakładający zmianę definicji gwałtu i podniesienie kary za gwałt - utknął w sejmowej zamrażarce.
    Bo jak gwałci Polak-katolik, to już jest w porządku?

  • A uwazasz ze nieprawda??

    Tak jak Ty zapewne mozesz mi zalinkowac dziesiatki doniesien o gwaltach imigrantow, tak ja Tobie moge zalinkowac tyle samo o pedofilii w polskim kosciele. 

    Zeby nie bylo- nie jest moim celem wywolywanie teraz dyskusji na temat pedofilii, to tylko kontrargument na Twoje, IMO lekko histeryczne wizualizowanie gwaltow zwiazanych z kryzysem migracyjnym. 
  • Wskaźniki przemocy wobec kobiet są w Polsce wielokrotnie niższe, niż w krajach, które przyjęły migrantów. Chcecie, aby były wyższe, Wasza sprawa. Każdy może kreować świat, który mu odpowiada.
  • Wskazniki maja to do siebie ze trzeba przemoc zglosic zeby zostala w nich ujeta. Ale z tego co wiem to juz tu kiedys byla dyskusja na ten temat i porozumienie nie zostalo osiagniete. 

    A co do kreowania rzeczywistosci sie zgadzam, mi osobiscie ta kreowana przez pis wybitnie nie odpowiada i jestem juz nia zmeczona. Czekam zatem co wykreuje opozycja, zobaczymy czy to bedzie lepsze. 
  • Nadchodzi pokolenie, które nie ma nawet zdrowego rozsądku.

    Imigranci zarobkowi bez szanku dla kultury kraju, który ich przyjął jak Francja.
    Jeśli ktoś nie widzi zagrożenia dla samego siebie - to stan umysłu.

    Efekt cieplarniany czy zmiana klimatu, jedzmy robaki
    To również stan umysłu.

    Pedofilia wśród księży owszem jest, homoseksualizm jest, to się powinno wypalić ogniem.
    Tylko trzeba widzieć proporcje Wystarczy policzyć ilu jest księży, a ilu muzułmanów
    Fatima była małym dzieckiem o ile wiesz kim była
  • > Wskazniki maja to do siebie ze trzeba przemoc zglosic zeby zostala w nich ujeta.

    To są dane Unii Europejskiej, nie moje.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Sandyesa powiedział(a):
    A uwazasz ze nieprawda??

    Tak jak Ty zapewne mozesz mi zalinkowac dziesiatki doniesien o gwaltach imigrantow, tak ja Tobie moge zalinkowac tyle samo o pedofilii w polskim kosciele. 

    Zeby nie bylo- nie jest moim celem wywolywanie teraz dyskusji na temat pedofilii, to tylko kontrargument na Twoje, IMO lekko histeryczne wizualizowanie gwaltow zwiazanych z kryzysem migracyjnym. 
    To że w kraju jest grupa osób które krzywdzi dzieci nie jest powodem żeby tych sprawców do nas sprowadzać jeszcze więcej.Co to za głupi argument? Że niby co? Że jak u nas są zabójcy, gwałciciele itp to zamiast ich zwalczać to trzeba ich jeszcze więcej? To największa głupota lewactwa jaką znam
    Podziękowali 2Elf77 Aga85
  • zbyszek powiedział(a):
    Nadchodzi pokolenie, które nie ma nawet zdrowego rozsądku.

    Imigranci zarobkowi bez szanku dla kultury kraju, który ich przyjął jak Francja.
    Jeśli ktoś nie widzi zagrożenia dla samego siebie - to stan umysłu.

    Efekt cieplarniany czy zmiana klimatu, jedzmy robaki
    To również stan umysłu.

    Pedofilia wśród księży owszem jest, homoseksualizm jest, to się powinno wypalić ogniem.
    Tylko trzeba widzieć proporcje Wystarczy policzyć ilu jest księży, a ilu muzułmanów
    Fatima była małym dzieckiem o ile wiesz kim była
    Ja widze zagrozenie w imigrantach, aczkolwiek uwazam ze betonowanie sie nie jest rozwiazaniem tego kryzysu. To co, mamy ich eksterminowac zeby problemu nie bylo? To sa ludzie przypominam, i poza jednostkami wiekszosc z nich jednak chce tylko lepszego bytu/bezpieczenstwa dla siebie lub rodzin ktore zostaly w kraju pochodzenia. 
    Sama prywatnie mialam kilka bardzo niemilych sytuacji z imigrantami, moje dziecko tez, ale nadal nie twierdze ze trzeba ich wyslac w kosmos.
    Polacy byli i sa rowniez duza grupa migrantow zarobkowych, wielu ludzi wyjechalo/wyjezdza w celach zarobkowych- chcialbys zeby ktos on Tobie trabil ze jestes dzicz, alkoholik, gwalciciel czy co tam jeszcze? 
    Zmiany klimatu tez sa faktem i ja Ci robakow jesc nie kaze, ale jako spoleczenstwo zdecydowanie powinnismy jesc mniej, zwlaszcza przetworzonego zarcia. 
    Jak to klimatowi dobrze nie zrobi (bo akuray klimat nie jest moim szczegolnym zmartwieniem) to zdrowiu na pewno. 
  • wpodskokach powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
    A uwazasz ze nieprawda??

    Tak jak Ty zapewne mozesz mi zalinkowac dziesiatki doniesien o gwaltach imigrantow, tak ja Tobie moge zalinkowac tyle samo o pedofilii w polskim kosciele. 

    Zeby nie bylo- nie jest moim celem wywolywanie teraz dyskusji na temat pedofilii, to tylko kontrargument na Twoje, IMO lekko histeryczne wizualizowanie gwaltow zwiazanych z kryzysem migracyjnym. 
    To że w kraju jest grupa osób które krzywdzi dzieci nie jest powodem żeby tych sprawców do nas sprowadzać jeszcze więcej.Co to za głupi argument? Że niby co? Że jak u nas są zabójcy, gwałciciele itp to zamiast ich zwalczać to trzeba ich jeszcze więcej? To największa głupota lewactwa jaką znam
    To co nalezy zrobic z imigrantami w takim razie? Skoro nie wpuscic, to co? 
  • DaddyPig powiedział(a):
    > Wskazniki maja to do siebie ze trzeba przemoc zglosic zeby zostala w nich ujeta.

    To są dane Unii Europejskiej, nie moje.
    Nadal przemoc trzeba zglosic zeby zostala ujeta w danych. A ze zglaszaniem przemocy w Polsce jest dramat. 
  • Sandyesa powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    > Wskazniki maja to do siebie ze trzeba przemoc zglosic zeby zostala w nich ujeta.

    To są dane Unii Europejskiej, nie moje.
    Nadal przemoc trzeba zglosic zeby zostala ujeta w danych. A ze zglaszaniem przemocy w Polsce jest dramat. 
    Jaki dramat? Czemu tak oczerniasz Polskę nie mając dowodów? To takie lanie wody bez konkretów. Akurat tak się składa że moja siostra pracuje w ośrodku pomocy społecznej i u nas to zgłaszanie jest rozwiazane systemowo poprostu świetnie. Procedura niebieskiej karty działa błyskawicznie i potrafi zadziałać na już. Dziewczyny z opsu jak mają komisję z takim delikwentem i mu uzmysławiają co go czeka jak się nie uspokoji ( wytrzeźwiałka za każdym razem, wydalenie z mieszkania, wstyd przed sąsiadami bo będą chodzić po całym piętrze i pytać czy ktoś coś wie itp) to w większości przypadków działa.
    Podziękowali 1Berenika
  • Zeby zalozyc niebieska karte to ktos to musi zglosic. Zazwyczaj ofiara, a one czesto tego nie robia z wielu wzgledow.
    A skoro tak swietnie ten system dziala to czemu nadal w Polsce jest tyle katowanych i bitych dzieci? Oraz tych ktore sa ofiarami przemocy psychicznej i ekonomicznej? 
    Ja te ofiary przemocy spotykam na codzien w pracy i niestety nie mam takich dobrych doswiadczen jak Ty. 

    Nie przecze ze pomoc spoleczna wykonuje dobra robote- my tez mamy swietnych pracownikow socjalnych, bardzo rzutkich i aktywnych, ktorzy sa w stanie wiele zalatwic w krotkim czasie. Ale jesli nikt ich nie poinformuje o problemie to nie zrobia nic. 
    Podziękowali 1paulaarose
  • Sandyesa powiedział(a):
    wpodskokach powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
    A uwazasz ze nieprawda??

    Tak jak Ty zapewne mozesz mi zalinkowac dziesiatki doniesien o gwaltach imigrantow, tak ja Tobie moge zalinkowac tyle samo o pedofilii w polskim kosciele. 

    Zeby nie bylo- nie jest moim celem wywolywanie teraz dyskusji na temat pedofilii, to tylko kontrargument na Twoje, IMO lekko histeryczne wizualizowanie gwaltow zwiazanych z kryzysem migracyjnym. 
    To że w kraju jest grupa osób które krzywdzi dzieci nie jest powodem żeby tych sprawców do nas sprowadzać jeszcze więcej.Co to za głupi argument? Że niby co? Że jak u nas są zabójcy, gwałciciele itp to zamiast ich zwalczać to trzeba ich jeszcze więcej? To największa głupota lewactwa jaką znam
    To co nalezy zrobic z imigrantami w takim razie? Skoro nie wpuscic, to co? 
    To proste: tych którzy są nielegalni nie wpuszczać. Tych którzy zgodnie z prawem ubiegają się o azyl zgodnie z przepisami umieścić w ośrodku, poddać procedurze i jeśli spełniają warunki( np wnioskują o azyl w kraju najbliższym ich pochodzenia a nie sobie wybierają gdzie większy socjal itp, przyjąć lub nie jeśli nie spełniają wymagań) tych nie przyjętych deportować 
  • Sandyesa powiedział(a):
    Nadal przemoc trzeba zglosic zeby zostala ujeta w danych. A ze zglaszaniem przemocy w Polsce jest dramat. 
    Pewnie, zakładajmy niebieską kartę każdemu, bez zgłoszenia nawet, prewencyjnie.
  • Sandyesa powiedział(a):
      Nie wzielam udzialu w referendum i nie znam osobiscie nikogo kto wzial w nim udzial. Zgadzam sie generalnie z beatak, pytania sa sformuowane tendencyjnie, narzucajaco i wrecz w sposob obrazliwy dla odbiorcy- bo sa zbudowane w stylu "jestes zbyt durny zeby znac odpowiedz to Ci podpowiemy" 


    Tak więc widzicie że pranie umysłów dotyczy nawet tak rzekomo inteligentnych ludzi jak lekarze. Wyprany umysł - level master jak to mówią młodzi.

    Ciekaw jestem gdy tylko PO zacznie zasysać kasę i nie przedłuży wakacji kredytowych to jak głośny kwik zarzynanych wyborców PO będzie słychać.
  • Sandyesa powiedział(a):

    To co nalezy zrobic z imigrantami w takim razie? Skoro nie wpuscic, to co? 

    Socjalistka, zawsze musi coś robić z innymi ludźmi. Jak śmiesz uzurpować sobie prawo do robienia czegokolwiek z ludźmi ? Masz ich za przedmioty ?
  • Hamal powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
      Nie wzielam udzialu w referendum i nie znam osobiscie nikogo kto wzial w nim udzial. Zgadzam sie generalnie z beatak, pytania sa sformuowane tendencyjnie, narzucajaco i wrecz w sposob obrazliwy dla odbiorcy- bo sa zbudowane w stylu "jestes zbyt durny zeby znac odpowiedz to Ci podpowiemy" 



    Ech, już to słyszałam. "To obraża moją inteligencję".
  • Sandyesa powiedział(a):
    Zeby zalozyc niebieska karte to ktos to musi zglosic. Zazwyczaj ofiara, a one czesto tego nie robia z wielu wzgledow.
    A skoro tak swietnie ten system dziala to czemu nadal w Polsce jest tyle katowanych i bitych dzieci? Oraz tych ktore sa ofiarami przemocy psychicznej i ekonomicznej? 
    Ja te ofiary przemocy spotykam na codzien w pracy i niestety nie mam takich dobrych doswiadczen jak Ty. 

    Nie przecze ze pomoc spoleczna wykonuje dobra robote- my tez mamy swietnych pracownikow socjalnych, bardzo rzutkich i aktywnych, ktorzy sa w stanie wiele zalatwic w krotkim czasie. Ale jesli nikt ich nie poinformuje o problemie to nie zrobia nic. 
    I jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o przemoc ze strony nachodzcow? Ludźmi rządzą jednakowe mechanizmy psychologiczne na całym świecie. Jeśli u nas kobiety nie zgłaszają że mąż się nad nimi znęca to tak samo jest w innych krajach. Tylko że tu chodzi o ogromną przemoc wobec obcych przypadkowych ludzi ze strony tych przybyszów. Czy tak trudno to zrozumieć? Piszesz że w Polsce przemoc jest niedoszacowana bo kobiety nie zgłaszają np przemocy ekonomicznej. Ale tak jest na całym świecie. Tu chodzi o statystyki gwałtów, gwałtów zbiorowych, napaści, rozbojów w biały dzień na dokonywanych przez migrantów na zwykłych bezbronnych przypadkowych ludziach. U nas tego nie ma
    Podziękowali 1Joannna
  • malagala powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
      Nie wzielam udzialu w referendum i nie znam osobiscie nikogo kto wzial w nim udzial. Zgadzam sie generalnie z beatak, pytania sa sformuowane tendencyjnie, narzucajaco i wrecz w sposob obrazliwy dla odbiorcy- bo sa zbudowane w stylu "jestes zbyt durny zeby znac odpowiedz to Ci podpowiemy" 



    Ech, już to słyszałam. "To obraża moją inteligencję".

    założysz się że ogląda TVN ?
  • wpodskokach powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
    Zeby zalozyc niebieska karte to ktos to musi zglosic. Zazwyczaj ofiara, a one czesto tego nie robia z wielu wzgledow.
    A skoro tak swietnie ten system dziala to czemu nadal w Polsce jest tyle katowanych i bitych dzieci? Oraz tych ktore sa ofiarami przemocy psychicznej i ekonomicznej? 
    Ja te ofiary przemocy spotykam na codzien w pracy i niestety nie mam takich dobrych doswiadczen jak Ty. 

    Nie przecze ze pomoc spoleczna wykonuje dobra robote- my tez mamy swietnych pracownikow socjalnych, bardzo rzutkich i aktywnych, ktorzy sa w stanie wiele zalatwic w krotkim czasie. Ale jesli nikt ich nie poinformuje o problemie to nie zrobia nic. 
    I jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o przemoc ze strony nachodzcow? Ludźmi rządzą jednakowe mechanizmy psychologiczne na całym świecie. Jeśli u nas kobiety nie zgłaszają że mąż się nad nimi znęca to tak samo jest w innych krajach. Tylko że tu chodzi o ogromną przemoc wobec obcych przypadkowych ludzi ze strony tych przybyszów. Czy tak trudno to zrozumieć? Piszesz że w Polsce przemoc jest niedoszacowana bo kobiety nie zgłaszają np przemocy ekonomicznej. Ale tak jest na całym świecie. Tu chodzi o statystyki gwałtów, gwałtów zbiorowych, napaści, rozbojów w biały dzień na dokonywanych przez migrantów na zwykłych bezbronnych przypadkowych ludziach. U nas tego nie ma
    Zgadzam sie, w porownaniu do najbardziej newralgicznych krajow typu Szwecja czy Francja u nas na pewno problem przemocy ze strony migrantow jest mniejszy. Ale nadal uwazam ze postawa beton, barykadowanie sie i odmowa wspolpracy przy rozwiazaniu problemu migracyjnego jest niesluszna. Takie wypinanie sie za przeproszeniem na cala Europe- wy sobie radzcie sami, u nas jest spoko i nie pomozemy. A problem juz jest, istnieje i nie zniknie tylko dlatego ze my zamkniemy oczy i sie odwrocimy tylem. 
  • Hamal powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
      Nie wzielam udzialu w referendum i nie znam osobiscie nikogo kto wzial w nim udzial. Zgadzam sie generalnie z beatak, pytania sa sformuowane tendencyjnie, narzucajaco i wrecz w sposob obrazliwy dla odbiorcy- bo sa zbudowane w stylu "jestes zbyt durny zeby znac odpowiedz to Ci podpowiemy" 



    Ech, już to słyszałam. "To obraża moją inteligencję".

    założysz się że ogląda TVN ?
    Ups, nie mam telewizora :D i generalnie zwyczaju ogladania telewizji, no chyba ze netflix i hbogo sie licza 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.