Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy bierzecie "wolne" na święto Trzech Króli?

2

Komentarz

  • @Gregopius:

    1. Nie mam wpływu na politykę szefostwa i - w wielu zresztą punktach - jej nie podzielam.

    2. Reklamowanie wątpliwych moralnie i ideowo donatorów jest u nas ograniczone do minimum.

    3. Wyprzedzając Twoje przypuszczlne zastrzeżenia: nie będę "umierał" za katolickość mojej firmy (zaznaczyłem zresztą, że ta katolickość taka trochę rozmyta). Użyłem tego określenia jedynie w celu wyjaśnienia, dlaczego mam wolne w Trzech Króli.

    4. Czy pracujesz w jakieś ortodoksyjnie katolickiej firmie?
  • @Taw:
    Nie ma etyki, jest za to filozofia (której "po godzinach" uczę), aksjologia. Planowane są również - niestety, niestety - wykłady NPR.
  • Niech będą, ale niech je prowadzi Małgorzata :bigsmile:
  • [cite] Reakcjonista:[/cite]@Gregopius:

    1. Nie mam wpływu na politykę szefostwa i - w wielu zresztą punktach - jej nie podzielam.
    Nic innego nie przypuszczałem, tak się tylko czepiam.
    4. Czy pracujesz w jakieś ortodoksyjnie katolickiej firmie?
    O tym to już było w jednym wątku
  • Niech będą, ale niech je prowadzi Małgorzata

    A to was rozczaruję: będzie je prowadziła żona Mateusza68:cool:
    A szefostwo pracuje ned tym, żeby prowadził je sam Mistrz...
  • :crazy: Pozdrów go od nas :jumping:
  • [cite] Reakcjonista:[/cite]@Taw:
    Nie ma etyki, jest za to filozofia (której "po godzinach" uczę), aksjologia. Planowane są również - niestety, niestety - wykłady NPR.
    hehe
  • @Gregorius:
    No to wspólczuję... Teraz przeczytałem.
    Ale kaca to też mam - z powodu - niekiedy - przelewania z pustego w próżne...
  • [quote][cite] Taw:To diakon też ma dziecko w tej klasie?[/quote]
    ---------------------------------
    CZytałam w Christianitasie wywiad, w którym do żonatego diakona stałego zwracano się "proszę księdza". Podobno w Polsce też już tacy są :devil:
  • [cite] Eleonora:[/cite]
    CZytałam w Christianitasie wywiad, w którym do żonatego diakona stałego zwracano się "proszę księdza". Podobno w Polsce też już tacy są :devil:
    ZTCW w Polsce jest jeden taki
  • A sądzisz, że jest dozwolone tytułować go "proszę księdza" ?
  • Niech sobie będą diakoni stali. Diakoni są od posługi biednym i od głoszenia słowa. No i mogą błogosławić. Niech to robią, ale księża z nich żadni.
  • Ja bym zamienił 1 maja na 6 stycznia - też ustawowo (niestety nie mogę wydawać rozporządzeń z moca ustawy, a szkoda)
    @Spioch
    Patrząc na twojego awatara to Ty chyba możesz dać taką "propozycję nie do odrzucenia":bigsmile:
    P.
  • :rolling::rolling::rolling:
  • Ja bym chętnie wzięła "wolne", ale nie mam z kim dzieci zostawić :wink:
  • [cite] Taw:[/cite]Czasami ciała pedagogiczne tak wykręcą księdza że usłyszą to co chcą usłyszec, ja swojemu wspomniałem by nie mówił nic jak ma zabrac argumenty rodzicom(i tymsamym pojechac po swoim autorytecie). Akurat chodziło o tańce w piątek.
    Jak na razie z mojego śledztwa wynika (czego się spodziewałam) to ani ks. proboszcz, ani ks. diakon na ten temat z panią nie rozmawiali. Zatem pani księży nie wykręcała.
  • [cite] Reakcjonista:[/cite]@Gregorius - tak, to.
    Co do Batorego - to umieszczenie logo wynika z korzystania ze środków tej fundacji w ramach konkursów - zło konieczne.
    Polityką szefostwa jest "ciągnąć kasę skąd się da, byle zużytkowac ją w zbożnym celu".
    Dlatego korzystamy ze środków unijnych, masońskich (Polsko - Amerykańska Fundacja Wolności) oraz - hmm... madagaskarskich.

    Pecunia non olet:devil:
  • Pecunia non olet
    Mi tam trochę śmierdzi. Czosnkiem.
  • W temacie Trzech Króli polecem uwadze wspaniałą litanię:
    http://spiewnik.katolicy.net/index.php/topic,3107.0.html
  • [cite] _Joanna _:[/cite]Ja bym chętnie wzięła "wolne", ale nie mam z kim dzieci zostawić :wink:


    ooo oto chodzi :wink:
  • U mnie tym razem ospę ma średnia córcia ale przyjdzie na godzinę opiekunka , żebym mogła pójść rano do kościoła :bigsmile:
  • HA!
    właśnie się dowiedziałam, że Trzej Królowie jednak będą mieli dla mnie prezent: moja Mam ma jutro wolne (muszę przyznać, że jej szef zarobił u mnie dużego plusa) i przyjdzie do nas pobawić się z Alą :bigsmile::bigsmile::bigsmile: i nawet jakieś kotlety przyniesie :heartsabove:
  • Joanna - to faktycznie masz prezenta:bigsmile:
    też bym chciała mieć wolne.... od dzieci, żebym na Mszę mogła jutro pójść..
  • [cite] Reakcjonista:[/cite]
    A to was rozczaruję: będzie je prowadziła żona Mateusza68:cool:
    A szefostwo pracuje ned tym, żeby prowadził je sam Mistrz...

    ło matko:shocked:
    taki z niego Mistrz jak z koziej dupy trąba:devil:
  • A ja ani nie mam wolnego, ani nie jestem w pracy. Do 13:00 nie ma w pracy prądu, więc jako grafik będę pracował w domu :cool:
  • C&P z ciekawości pytam - czy Twoje dzieci dostaną jutro prezenty?
  • Tak!
    Nawet my, rodzice, się załapiemy w tym roku.:boogie:
  • łał :D
    chyba też poszukam hiszpańskich korzeni :wink:
  • Wytłumacz sobie to tak, że to nie hiszpańskie, tylko katolickie święto, więc Ciebie też jak najbardziej obejmuje.:bigsmile:
  • Bolko-Torquemadom najlepsze życzenia z okazji imienin Synów!:clap:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.