Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ubrania

2456

Komentarz

  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Mam slabosc do ubran i dobre zrodlo :bigsmile:
  • A przy kościele nie ma Caritas...? U nas z pocałowaniem ręki wezmą. Nawet nie przypuszczasz ilu naprawdę ubogich ludzi jest w okolicy...! Sama wcześniej nie sądziłam, że może istnieć taka bieda, takie ubóstwo...! A myślałam, że sama mam źle...
    Fakt, że często są to ludzie bliscy tzw. marginesu, ale dlaczego po chrześcijańsku ich nie wspomóc, skoro ma się coś plątać w domu...? To też ludzie, dzieci Boże...
  • PS. Gdybyś miała ciuszki na roczną dziewczynkę, to ja jestem chętna. :cool: Zuzia rośnie, a ja nie bardzo za co mam jej kupić cokolwiek...:shamed:
  • Oddaj do domu samotnej matki. Jak chcesz zrobić paczkę, to możesz wybrać dom w Chyliczkach, bardzo biednie tam jest (ul. Wschodnia 6, 05-500 Chyliczki). Przy okazji ślubu zbieraliśmy z kolei na dom samotnej matki w Żarkach, tam można podjechać bez problemu z Krakowa, jeżeli wolisz rzeczy podrzucić osobiście.
  • Olesiu dawalam, ale takie rzeczy sie dzialy - ze wole juz oddac na Caritas.
    Parafia ma jak wol napisane ze ubran nie przyjmuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mam na roczna. Jaki rozmiar??? Podaj prosze adres na priv :bigsmile:
  • Aga u nas jak pytalam [dzwonilam] nikt nie chcial. Mowisz ze tam potrzebuja ? Ok!
    Dzieki!
    Sprzedalam tamte, wiec nie mam juz tyle, ale zawsze cos jeszcze sie znajdzie.
  • Dużo moich znajomych oddaje do szkół z internatami. W mojej szkole specjalnej są uczniowie rożnego statusu ekonomicznego, tam się wszystko przydaje od pościeli włącznie. Ja nic nie sprzedaje tylko oddaje tam. Może w twojej okolicy jest szkoła specjalna z internatem, zapewniam Cię, że wezmą wszystko. Na pewno domy małego dziecka też wezmą.
  • Jeju, serio...???:shocked:
    Już lecę pisać...!:bigsmile:
  • Karolinko, ja mam malutkie dzieci :bigsmile: i tylko ubrania w stylu pajace, body, spodnie, bluzki i buty max do 2 lat :bigsmile:
    A np obrus na stol tylko jeden :wink: i w razie gosci mega stres bo nie mam czym przykyc stolu... :wink:
  • Olesiu czekam!!! podaj rozmiar prosze!
  • W Chyliczkach chcą na pewno, moja mama im regularnie coś podrzuca i biorą naprawdę chętnie. Z Żarkami rozmawiałam 4,5 roku temu, ale jeżeli jakimś cudem nie znaleźli hojnego sponsora, to pewnie ciągle cienko przędą. W Żarkach mają kobiety w ciąży i z maluchami (tak do pół roku), w Chyliczkach różnie (także przyjmują wszystkie rozmiary, dla większych dzieci też).
  • A te dzieci w internatach mają rodzeństwo, często liczne. Rodzice często obarczeni są kupowaniem wielu leków i innymi wydatkami niepotrzebnymi zdrowym dzieciom. A ubrania...
    Ja często zajmuję się rozdziałką ubrań dla całych rodzin naszych uczniów.

    A z obrusami to wypisz wymaluj tak jak u mnie
    :wink:
  • A gdzie są te domy, o których piszecie...? Czy np. wysłać też można by było...?
  • Olesiu prosze sprawdz maila :smile:
  • Promamo napisałam maila
  • Kurcze, mam chyba ze trzy niepotrzebne mi foteliki takie 0+. Ale w Polsce, u mojej matki w piwnicy. Ale w najbliższym czasie nie będę...
    Szkoda, bo pewnie by ktoś skorzystał...

    Mam też jeszczejeden tu i chętnie oddam. Tylko, że on już jest po lilku dzieciach i niestety nie jest to ostatni krzyk mody. Ale sprawny, kompletny i nawet ze specjalnym śpiworkiem. Dostałam go od znajomej dla Julii. Ale i tak kupiliśmy nowy Maxi Cosi, bo tylko taki pasował nam do wózka.

    Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę podesłać fotki- ale uprzedzam, to może potrwać, bo fotelik jest gdzieś zagrzebany na strychu...
  • [cite] ProMama:[/cite]Olesiu prosze sprawdz maila :smile:

    Sprawdziłam, odpisałam. Dziękuję. :ih::ih::ih:
  • A takiego fotelika od roku w górę na zbyciu nikt nie ma...? :shamed:
  • Kurcze, też mam. I też w Polsce.

    Tak się złożyło, że ja tu czy też w Niemczech kupowałam wiele tego używanych rzeczy na tzw "snuflach", To były naprawdę groszowe ceny za markowe rzeczy, że nie opłacało mi się czekać na wyjazd do Polski, aby zamienić fotelik na większy, gdy akurat btła taka potrzeba. Kupowałam więc kolejny...
    A teraz to wszystko zalega...
  • Jeszcze trochę mogę poczekać, na razie mam taki mały do roku... Może się uda...? :wink:
  • Będę pod koniec miesiąca kilka dni, ale tylko w Warszawie...
    No chyba, żeby plany się zmieniły.
  • @Małgorzata32 - wysłałam ci maila ze zdjęciem z Kalisza:)
  • Olesiu, a skąd jesteś?
  • Może jakoś dałoby się to zgrać...? Gdyby co, daj znać. Bardzo możliwe, że mąż będzie w stolicy pod koniec tego miesiąca.:bigsmile:
  • Ja z Pomorza, dokładnie z Tczewa.
  • Matko5, doszedł!
    Bardzo dziękuję! Kiedy oglądałam nasze zdjęcie z Kalisza byłam zdziwiona, że nie mam zdjęćia z Wami, które przecież było robione...A tu się okazało, że owszem- było, ale nie naszym aparatem:bigsmile:
  • Nie wiem, czy mogę, ale pomyślałam, że to w temacie bardzo:
    Giełda Mamy
    Znacie?
  • Lila , myślę , że nasz mały fotelik w lutym będzie już za mały na Maksa. Mam chicco , ale już troszkę wysłużony. Jakby co , to pisz.
  • @Olesia, jeśli chodziło Ci o wspomniane domy samotnej matki, to
    pierwszy:
    ul. Wschodnia 6, 05-500 Chyliczki
    drugi:
    Częstochowska 15, 42-310 Żarki
  • Dziękuję!:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.