Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ubrania

1235

Komentarz

  • Dobra, to sąsiada zapytam, a jak nie, to napiszę ogłoszenie na misji i w ciągu paru dni się ktoś zgłosi. W najgorszym razie dam na autokar, tylko wtedy musisz odebrać konkretnego dnia o konkretnej godzinie, oczywiście dzień do umówienia, żeby Ci pasowało.

    Na szybko buty
    1) bardzo ciepłe zimowe, takie z polarem, goreteksem itd. , prawie nowe (dwa razy je młodemu wcisnęłam, ale on ma strasznie grube stópki, więc odmawiał współpracy), rozm. 23. Tyle że są khaki, ale chyba Twoja córka jeszcze nie ma zaawansowanej wścieklizny różawicznej (u nas apogeum...).
    2) kozaczki, skórka bez ociepleń, rozm. 23, fioletowe. Młoda nosiła je bardzo chętnie, więc stan tylko dobry, ale do biegania będą ok.
    3) takie jak na teraz, sznurowane, do kostki, granatowe, rozm. 23, stan dobry+, skórka, z przodu maja taki pasek ochronny, żeby się na palcach nie ścierały

    kurtki:
    1) na zimę, puchówka, cieplutka, rozm. 86/92, czerwony od zewnątrz, granat od środka, stan dobry (trochę obłazi farba z haczyków na zamki, ale nie rzuca się w oczy)
    2) na zaraz, na cienkim polarku, ale kaptur milutki, obszyty futerkiem, bardzo jasny fiolet (pastelowy). Rozmiar 86, ale to H&M, więc kurtka powinna byc troch większa niż z metki wynika.

    Zaraz szukam reszty.
  • Rety, dziękuję. Bardzo. Przyda się. Co do koloru butów to naprawdę nie ma czego się obawiać. Różowatość mamy w normie, czyli nie wybrzydzamy ani w sprawie różowego ani nieróżowego:)
  • Nie ma za co. Z mniejszych rzeczy znalazłam na razie pojedyncze, poszukam wieczorem, jak wrócimy i małych terrorystów uspimy. Na najmłodszą też chcesz? 80, 86 na lato? Mam nowe sandałki, mniej więcej 21 (angielska 5 z Next), przydałyby się dla najmłodszej na lato, czy już będą za małe? Bodziaki jeszcze dziewczyny noszą?
    Przy okazji pokrowiec na wózek (taki od deszczu, foliowy) znalazłam, też nowy, chcesz? Na razie zmykam, do wieczora.
  • Ale fajny wątek się zrobił!:bigsmile:

    Ja mam do oddania sukienkę ciążową rozmiar M, jeansowa, na wysoką dziewczynę. Ktoś mi dał, ale nie nosiłam, bo wyglądałam w niej fatalnie, bom za niska i za ekhem... gruba.:wink:
    Mam zdjęcia, jakby co.
  • Miałam ochotę na tę kurtkę, ale moi synkowie nieco niżsi, więc nie sądzę, aby dobrze którykolwiek w niej wyglądał... :cool:
  • Dziękuję Agnieszko, ale różnica 20 cm to zbyt dużo...
    Weź dla brata. :):cool:
    I dziękuje za paczuszkę. Bardzo. :fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi:
  • Agata, moi sąsiedzi jadą za tydzien do Krakowa, wezmą paczkę:iw: Ja w takim razie szukam dalszych rzeczy, to napiszę, co jeszcze znajdę.
  • [cite] Agnieszka Barbara:[/cite]Mam nadzieję, że coś będzie pasowało...
    I- nie ma za co:)
    Będę pamiętać na przyszłość:)

    Super!!! Bardzo się cieszę. :):ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih:
  • Agnieszka Barbara piszę emilka do Ciebie.
  • @Aga, nie wiem jak Ci dziękować. Zośka na razie wszystko donasza po Klarze i ma, ale jakby co to nie odmówię:)
  • Jakby ktoś miał za dużo ubranek dla dziewczynek, to ja mam cztery Córunie, jestem nadal chętna. :shamed:
  • Olesiu, jakie rozmiary noszą Twoje córeczki?
  • Agata, nie dziękuj, bo nie ma za co. Dużo więcej i tak nie znalazłam, w sumie, jak upchnę, to będzie jedna większa reklamówka. 90% tego, co znalazłam było typowo chłopięce, a jakoś nie widzę Twojej słodkiej Klary w bojówkach i bluzie z koparką:wink: Jutro Ci zrobię opis, co tam w ogóle jeszcze jest, na razie idę spać, bo budzik zadzwoni o 6 i kolejny dzień niczym taniec pingwina.
  • Agnieszko Barb. dziękuję jeśli to do mnie o paczce ale raczej nie bo jeszcze do nich nie wpłynęło :-) mimo to dzięki. Zauważyłaś że łatwiej się pisze niż rozmawia przez telefon? Z tym że ja z tego co czytałam to trafiłam na Twoje przeziębienie i brak sił, no i wyjechałam z tą Panią.
    Mam buciki korki do gry w piłkę nr. 34 z tym że to raczej na wiosnę, jak ktoś chce to pisać. Chciałam dać Mikusi ale tam blizniaki więc głupio jedną parę. :-)
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • ja mam do oddania półbuty 36, malutki rozmiar beżowe wysoki obcas brąz, włoska firma
  • czy ja mogę o korki poprosić?!?!? jeśli oczywiście nie są zajęte :)
    mój synio piłkarz wielki :D:D
  • Sylwunia nie ma sprawy tylko jak to zorganizujemy, poczta i pobraniowa czy tani kurier? A może mieszkasz blisko?
  • [cite] kropka:[/cite]ja mam do oddania półbuty 36, malutki rozmiar beżowe wysoki obcas brąz, włoska firma
    Ciekawe czy ktoś się znajdzie ? Mój rozmiar ale nie potrzebuję aż tak by prawdziwie potrzebującemu spod nosa zabierać. Przypomniałam sobie jak pewnego lata musiałam kupić dziecięce sandałki bo nic w moim rozmiarze nie było. :bigsmile:
  • Irkub - mąż pyta jakie te korki mają podeszwę?
  • A choinka je wie wie, mój mąż odsypia nockę potem go spytam.A chodzi o materiał ?
  • czy to na spodzie (korki ) są gumowe?
  • Chyba tak ale na czysto gumowe to mi nie wyglądają.
  • Jak zrobię remament w ciuchach po Zośce to będę miała do oddania ciuszki na 6-9 miesięcy dla dziewczynki.
    Klara ma w pasie 53 cm a spodnie nosi długie na 40 cm. Jeszcze raz dziękuję. Jakby nie było za co tobym nie dziękowała:)
  • no cieszę sie ze się ktoś znalazł i buty obnosi bo jak nowe, tez je dostałam, niestety na żylaki sa nie wskazane obcasy;( daj mi namiary

    a moze ktoś ma kapcie dla chłopca 22,
  • Poszukam. Miałam duzo butów ale kończą mi się na nr. 22 i głównie na dziewczynkę:) Ale były też jakieś kapcie w panterkę i z pokemonem.
  • [cite] Sylwunia:[/cite]Irkub - mąż pyta jakie te korki mają podeszwę?
    Gumowe
  • dzięki - tylko że poszedł z Jasiem na trening, a ja nie wiem jakie to miały być :shamed::shamed:

    tzn czy o gumowe chodziło :shamed:
    wiem, sierota jestem

    jak wrócą , albo najpóźniej wieczorem, napiszę
  • nie ma sprawy
  • mam do oddania "nosidło"ze stelażem, takie na plecy. Można w nim nosić nawet 2-3latka...:bigsmile:
  • @Irkub - przepraszam Cię za zamieszanie. :shamed:

    te korki są takie jak mają byc, ale zdecydowanie za duże. jeśli przez zimę nie znajdziesz na nie nikogo chętnego, a syniowi noga urośnie, to będę prosić

    przepraszam raz jeszcze
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.