Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje 2011

13

Komentarz

  • Dorota76 - długo się zastanowiłam czy napisać - ale napisałam :)

    mamy miłą/małą chatkę w górach - której nie wynajmujemy publicznie - ale zaprzyjaźnionym czemu nie :) (od razu zaznaczam że bez wygód)

    Jak coś to pisz na priva.

    A od października będziemy mieć pokoje we własnym ha podkreślę to własnym domu :) to wtedy zaprosimy wszystkich a co! i będzie i łazienka i kuchnia i wszystko !

    Oj Gdynia - marzenia :) może za rok jak maleństwo się urodzi.
  • mamy miłą/małą chatkę w górach - której nie wynajmujemy publicznie
    znaczy prywatnie...
  • Taw .... :) :tongue:

    sie czepiasz!

    znaczy: nie znajdziesz jej w żadnych ogłoszeniach typu: wynajmę/zarobię itd.
  • oj uJa,
    to ja tym bardziej chcę Was w tych Hermanicach poznać!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Szukam w pierwszej połowie sierpnia czegoś nad morzem. Pensjonat, agroturystyka, ew. domek - póki co nas dwoje plus Kaja (17mcy). Macie coś swojego/sprawdzonego/znajomych którzy coś mają? Albo chociaż polecenie jakiejś ładnej i spokojnej (priorytet...)okolicy, w miarę blisko (powiedzmy z pół godziny spacerkiem) morza? Parę lat temu byliśmy w Stilo na polu namiotowym, ktoś wie jak tam teraz wygląda? No i kwatera pod dachem...

    Żeby było jasne - nie chodzi mi o zamieszkanie na tydzień u któregoś z forumowiczów:wink: Za to odwiedziny chętnie, chętnie:smile:
  • w Stilo jest masakra jeśli chodzi o dojście z wózkiem na plażę
    u Ewy się rozczarowałem ale smażalnia faktycznie najlepsza
  • Hurra Hurra - jedziemy jedziemy do Hermanic - Iśka już dziękuję za polecenie.

    Mam urlopy, mąż się zgodził - wysłałam zgłoszenie ( tylko czekam na potwierdzenie że i dla nas miejsce się znajdzie - jak nie to Iśkę tam naślę :bigsmile:

    Jadwiga - w sprawie namiotu wieczorem wysyłam priva.

    Ale się cieszę, oby tylko się troszkę cieplej zrobiło.


    A w góry nadal zapraszam jeśli ktoś ma ochotę :)
  • hurra hurra,
    a w góry się chyba zaproszę - jak mi się w Hermanicach spodobacie :wink:
    tylko czy my się zmieścimy?
  • A jest was więcej niż 12?
  • nie ... tylko 6
  • No to będzie luksus z własną sypialnią :)



    Wyślę wieczorkiem fotki - jak się dorwę do własnego kompa.

    ale fajnie - nie mogę się już doczekać wyjazdu :)


    Czy ktoś jeszcze się wybiera do Hermanic?
  • A możecie mi podać link na te Hermanice? Bo my wciąż nie mamy nic pewnego..
  • Jeśli będę potrafiła wkleić linka to proszę bardzo:

    http://www.hermanice.dominikanie.pl/


    Tylko pozostały miejsca w namiotach ( tak mi odpisali na e-maila zgłoszeniowego)
  • Dzięki...Sama też już znalazłam...
  • A moż ktoś jeszcze wie o jakichś sprawdzonych rekolekcjach dla rodzin w terminie ok 10-25 lipiec?
    Nasze plany wakacyjne trochę się pokomplikowały. I teraz szukamy coś na ostatnią chwilę...
    Będę wdzięczna za wszelkie informacje...
  • @ Paradidel, dzięki wielkie. Najbliższe kwatery to w Sasinie, prawda? Może więc wariant mieszany - mieszkanie w Sasinie i dojazd na plażę? Ja nalotu łebskich plażowiczów nie pamiętam:wink: Za to pamiętam, jak my po dwóch noclegach na polu namiotowym w Łebie zwiewaliśmy aż sie kurzyło, w kierunku "dokądkolwiek, byle dalej OD". Ewy nie pamiętam, smażalnię owszem...
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]A moż ktoś jeszcze wie o jakichś sprawdzonych rekolekcjach dla rodzin w terminie ok 10-25 lipiec?
    Nasze plany wakacyjne trochę się pokomplikowały. I teraz szukamy coś na ostatnią chwilę...
    Będę wdzięczna za wszelkie informacje...

    te w Hermanicach są właśnie sprawdzone - poczytaj wcześniej w tym wątku - sprawdzamy je od dłuższego czasu i ciągle wracamy :wink:

    Zapraszam serdecznie!
    Jak potrzebujesz więcej szczegółów to daj znać
  • Czyli do Ewy na pewno pojedziemy:cool: Resztę się zobaczy. Dzięki stokrotne.
  • [cite] Prayboy:[/cite]w Stilo jest masakra jeśli chodzi o dojście z wózkiem na plażę
    u Ewy się rozczarowałem ale smażalnia faktycznie najlepsza

    Chusta rulez:wink::wink::wink:
  • No to wyjeżdżamy - znaczy nie teraz tylko rano :)

    Plecaki spakowane, wałówka też, samochód zatankowany - i jutro powitamy Ustroń.

    Tak mnie tylko zastanawia tydzień bez internetu i bez forum:shocked: natworzycie pewnie mnóstwo nowych postów, Pustynny urodzi maleństwo (już gratuluję) i eh jej ile tu się będzie działo.

    Trzymajcie się ciepło i do poczytania za tydzień:)
  • [cite] ania49:[/cite]Hura! Jadę na wakacje! Z dziećmi. 23 lipca syn, który mieszka w Kościerzynie bierze ślub. Jedziemy wszyscy, a ja z 5 najmłodszych zostaje na 2tyg Syn wraz ze swoją przyszłą rodzina sponsoruje mi cały pobyt wraz z licznymi atrakcjami! Wyobrażcie sobie, że po raz pierwszy zobaczę morze! I pierwszy raz będę tylko honorowym gościem na weselu, bo do tej pory przyjęcia weselne były u mnie w domu. A tak ogólnie to u mnie jak zwykle na wakacje będzie pełna chata. To są uroki mieszkania na
    Aniu,pisałyśmy sobie z Juką ,może maly minizlocik w Kościerzynie zrobimy?Juka będzie i ja?:wink:
  • Bridget, nie mogę dać ci teraz odpowiedzi. Pobyt nieco mi się skróci, ze względu na syna [ wizyta u chirurga ] A samo wesele i tuż po, to wiesz jak to jest. Jak znajdę chwilkę wolnego czasu, to czemu nie? Mam internet w telefonie i będę w kontakcie jakby co. :swingin:
  • Ok!:bi::ay:
  • Od 19=go sierpnia będziemy wakacjować w Ostrowie k. Karwi. Może ktoś znajomy rozłoży swój kocyk obok na plaży?
    Nie bardzo się orientuję, kto z jakiej części Pomorza jest, ale chętnie spotkamy kogoś wielodzietnie nawiedzonego. Zwłaszcza, że mamy niezrealizowane od lat ambicje zbudowania pomnika z piachu. Temat do ustalenia.
  • My od 14-26 sierpnia w okolicach Góry Św. Anny będziemy krążyć....
    Może ktoś w tamtych okolicach przebywa tez? :wink:
  • taką ładną strone znalazłam ...
    http://www.kochamwies.pl

    moze sie komuś przyda...
  • zobacz czym się jeszcze zajmują ....
    ich inne portale: wróżka, astromagia, gwiazdy, ...
  • Jutro wyjeżdżamy!!!

    To pierwsza tura wakacji, potem powrót, druga tura i trzecia.....

    Pożegnam się więc wakacyjnie (bo nie wiem jak będzie z dostępem do neta), życząc wszystkim pozostającym na posterunku forumowym wielu twórczych dyskusji.
    :bigsmile:
  • Pogody życzymy...i nie tylko ducha!:bigsmile:
  • [cite] Katanna:[/cite]zobacz czym się jeszcze zajmują ....
    ich inne portale: wróżka, astromagia, gwiazdy, ...

    tego nie szukałam to nawet nie zauważyłam ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.