Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje 2011

124»

Komentarz

  • W ramach tego obozu karnego? :wink:
  • Wiesz, mój 11 latek to by sie ze szczescia posikał :tongue:
  • Nie prowokuj, bo sprawdzę :tongue:
  • a my pojutrze na urlop...tylko mezowi cos sie dzieje z kregoslupem...by juz na nastawianiu u lekarza wczoraj i dzis wcale nie lepiej...dzis znow idzie,nawet walizek ze strychu nie ma nam kto zdjac...
  • Moze korzonki?
    Kapsiplast polecam :cool:
  • Bea.... Jakbym o moich chłopakach czytała..... :tongue:

    Tylko że moi nawet na dworze często się kłócą...
    Ale to może dlatego, ze to osiedlowy wybieg?
  • My na początku sierpnia do 15 będziemy odpoczywać w naszej kochanej Stężycy... Jeśli ktoś może polecić okolice do zwiedzania to będę wdzięczna. Takie co ich nie ma w przewodnikach :bigsmile:
  • Czy ktoś mógłby polecić jakąś totalną pustelnię nie tak daleko od Warszawy? Dostałam zalecenie, żeby wyjechać na 3 dni sama do jakiejś głuszy.
  • No i nie boisz się tak pytac... internet roi się od zboków którzy będą wiedzieli że jesteś tam sama...?
  • No jakoś nie boję :smile:
  • Znam fajne miejsce... też się wybieram...
  • Ale jak ktoś się o mnie niepokoi, to może napisać na priv.
    Zboki nie będą wiedziały gdzie jestem :bigsmile:
  • No to dawaj adres, w razie co mnie obronisz...:smile:
  • Nawet gdyby... to skąd wiesz, że nie jestem jakąś napaloną lesbą?
  • Oj tam, oj tam, lesba mi krzywdy nie zrobi... nie ma do tego koniecznego "wyposażenia" :wink:
  • No to właściwie kim bym nie był możemy śmiało gdzieś się wybrac razem...
  • W sumie przyda się ktoś do noszenia walizek...
  • [cite] Emilia_K:[/cite]Czy ktoś mógłby polecić jakąś totalną pustelnię nie tak daleko od Warszawy? Dostałam zalecenie, żeby wyjechać na 3 dni sama do jakiejś głuszy.
    http://www.heliosz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=53
  • A ja mam pytanie do Juki...
    Kiedy będziesz w Kozienicach???
  • Trzymajcie sie dzielnie,ja jutro na urlop- choc zmeczona jestem strasznie,ale to dluuga historia. Ciesze sie bo nie bede musiala sprzatac i gotowac;) I widoki inne. Pa!
  • Małgorzato znasz Kozienice?:bigsmile:
  • A ja we wtorek do moich Rodziców ..... Do niedzieli u nich pobędziemy:) Oby tylko pogoda była. Bo moi rodzice mają maleńkie mieszkanie - 32 m i jak nasza piątka się zwala to tłok się robi. To nie jest mieszkanko na 7 osób. :bigsmile: Ale jeśli będzie ciepło to całymi dniami siedzieć będziemy na plaży a dzieci z morza nie wyjdą :bigsmile: Oby więc nie padało.
  • [cite] gielki:[/cite]Małgorzato znasz Kozienice?:bigsmile:

    Pewnie! To miasto mojej młodości...
  • edytowano styczeń 2014
    To tak jak mojej:bigsmile:Niewykluczone że sie znamy:bigsmile: Może bedziemy mogły sie spotkac?
  • [cite] AB:[/cite]
    Dzieci chyba z zasady zachowują sie lepiej poza domem...
    tzw. godziny promocyjne :bm:

    My właśnie wróciliśmy z okolic Kozienic - dokładnie po drugiej stronie Wisły byliśmy. 3/4 rodziny męża mieszka tam w okolicy. Często "podziwialiśmy" monumentalną elektrownię Kozienice :wink:
    Świat jest jednak mały.
  • :bigsmile: HO ho - to może kolejny PIKNIK w Kozienicach albo w jego okolicach zorganizujemy:tooth:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.