Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

18911131427

Komentarz

  • gdybyś pamiętał Gregorius lata 80te , chyba że siedziałeś wtedy w domu to wiedziałbyś kiedy, w jakich okolicznościach wołało się: "chodźcie z nami"
    teraz jest taki sam, a nawet gorszy czas i takie hasło jest dokładnie na miejscu
    i nie wyśmiewabyś się z tego hasła, to żałosne
    a plakat świetny
  • [cite] Paweł od Oli:[/cite]Smoleńskiem i Muzeum PW rodziny nie wyżywisz... To jest ważne, ale warto by coś zjeść przed wyjściem z domu do muzeum...
    niee??
    dlaczego! niektórzy żywią:
    na wesoło o Smoleńsku
  • @PrayBoy: w latach 80tych o 5 rano weszli SBecy do naszego mieszkania.
  • A hasło znam, tez je wtedy skandowalem, ale nie z panienkamiu w pozach niejednoznacznych.
  • i co z tego - masz uraz?
    u mnie z kolei nocowali opozycjoniści z Nowej Huty
    będziemy się teraz licytować? daj spokój
  • ten plakat nie ma nawet cienia podtekstu erotycznego trzeba bardzo chcieć aby się czegoś takiego doszukiwać
  • Praboy ale tan plakat poza zwróceniem uwagi na faktycznie piękne kobiety nie spałnia żadnej innej roli.A nie o to chyba chodzi w polityce, co oczywiście nie oznacza że polityk nie może być przystojny czy kobieta polityk piękna ale to jest ostatni atut w tym przypadku na który zwracam uwagę.Niejednokrotnie na wyborach miss jakaś panienka się zbłazni, mówi się wtedy że przecież i tak liczy się uroda, fakkt trudno się z tym nie zgodzić, w polityce jest odwrotnie dlatego ten plakat jest nieodpowiedni.
  • Nie licytuje się, moja matka była "działaczką" S. wtedy. Ma uraz do dziś. To co się porobiło z tymi ludźmi, po stanie wojennym i po 1989 to żal za dupę ściska. Sami oportuniści. I to oni są na listach PiS lub PO.
  • co do plakatów Obama wygrał bo pokazano że jest piękny, Tusk to samo - chociaż to g... prawda, liczy się skuteczność i jesli ten (świetny) plakat w tym pomoże to doskonale.

    Przynajmniej PIS ma spójną wizję kampanii, do tej pory kojarzył się z moherami, a teraz to PO kojarzone jest z bandą dziadków.
    :bigsmile:
  • Tak, PiSowe "Kandydatki do Sejmu" niech się wychowaniem dziećmi zajmą a nie polityką. Będzie więcej pożytku, dla Polski.
  • tak, Ty wiesz co dla kobiety najlepsze, baby do garów nie?
  • [cite] Gregorius:[/cite]"chodźcie z nami" - za stodołę? a te slogany przy tych panienkach, czyste gołosłowie
    Kolejne nieporozumienie.... W zyciu bym nie pomyslala ze to reklama PiS......... :shocked:

    Komercjalizacja tfu
  • i bardzo dobrze
  • [cite] Prayboy:[/cite]tak, Ty wiesz co dla kobiety najlepsze, baby do garów nie?
    Kolega sprawdził wskaźnik przyrostu naturalnego w .pl? Bo jak tak dalej pójdzie, to wkrótce nie będzie Polaków.
  • jak faceci leniwi i zdziecinnieli i nieodpowiedzialni to kobieta rodzic nie chce
    sama sobie dziecka nie zrobi
  • Może. Laski niby ładne, ale wiesz te treści z plakatu.. Nawet gdybym był młodym singlem, za takimi głupimi bym nie poszedł.
  • przekaz nie jest adresowany dla starszych osób, tylko do młodych
    nie musi do Ciebie trafiać - inny target jak to się mówi w reklamie
  • Jaki elektorat taki plakat.
  • @zbyszek: jaki elektorat tacy posłowie.
  • dziękuję (Zbyszkowi)
  • [cite] Gregorius:[/cite]Tak, PiSowe "Kandydatki do Sejmu" niech się wychowaniem dziećmi zajmą
    no i niech jeszcze ma msze trydenckie chodzą ...
  • [cite] argento:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Tak, PiSowe "Kandydatki do Sejmu" niech się wychowaniem dziećmi zajmą
    no i niech jeszcze ma msze trydenckie chodzą ...

    właśnie, bo są taki co nie chcą chodzić, skandal
  • Inny target - dokładnie. Elektorat nie jest jednolity, nie ma się co obrażać na PR owskie metody tym, razem PiSu
  • Ja się nie obrażam, one mnie nie przekonują a wręcz zniechęcają. Chyba nie o to im chodziło?
  • [cite] Tomira:[/cite] one mnie nie przekonują a wręcz zniechęcają. ?

    ach ta kobieca zazdrość...:cool:
  • chodzi o to że SLD, PO, PSL przestały być partiami kojarzącymi się z młodymi ludźmi. Pełno tam zgryźliwych starców - PIS poprostu zagospodarowywuje ten elektorat i robi to w znakomity, profesjonalny i nowoczesny sposób.
  • [cite] argento:[/cite]
    [cite] Tomira:[/cite] one mnie nie przekonują a wręcz zniechęcają. ?

    ach ta kobieca zazdrość...:cool:
    No właśnie nie, ja z tych kobiet co same oglądają się na ulicy za piękną kobietą a i mężowi czasem zwracam uwagę: Ty widziałeś, jak śliczna była ta dziewczyna/kobieta która tam szła? Bez problemu oglądam filmy z ulubionymi aktorkami mego męża a nawet spieram się z nim która ładniejsza bądz lepiej gra.
  • tiaaaaaaaaaa...

    A moja babiczka pochadzi z CHRZANOWA...:wink:
  • :bigsmile:
  • Tomira jesteś inna :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.