Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

191012141527

Komentarz

  • Ja widzę wspaniałych ludzi na listach Prawa i Sprawiedliwości, np. profesora Oriona-Jędryska, który kandyduje z 14. miejsca we Wrocławiu i ten człowiek, można tak powiedzieć, jest odkrywcą gazu łupkowego w Polsce. My chcemy mieć w parlamencie wybitnych ekspertów, którzy będą wykorzystywać szanse - powiedział Ziobro.

    _________________________________________________

    Ten cholerny PiS super profesor na 14 miejscu na liście. Dobrze, że chociaż go zareklamował w mediach. :confused:
  • Przed wyborami powstają jakieś chore listy. Układa je dwóch, a może czterech facetów w skali Polski. Oni decyduję spośród kogo mamy wybierać. Już to nie jest wyborem, nie pozwala wielu ludziom startować. Ktoś z Gdańska startuje nagle w Krakowie, bo go wódz tam wysyła. Inny wybitny człowiek ląduje na dalszym miejscu, tylko dlatego, że nie zgadza się z liderem partii lub nie jest z nim w dobrych relacjach. Geniusza można wyciąć, jeśli zagraża liderowi. Co to wszystko ma wspólnego z demokracją? Nie mam zamiaru brać w takim czymś udziału i nie wezmę udziału w żadnych wyborach aż do końca świata, chyba że zostanie zmieniona ordynacja wyborcza na przyzwoitszą
    Zbigniew Hołdys
    całość

    Bugaj, Hołdys... dobra nasza
    oby tak dalej a frekwencja sięgnei 35 % i wygraną mamy w kieszeni, bo kto naprawdę kocha Polskę (a jest ich niewielu i wszyscy są za PIS) pójdzie na wybory.
  • Prayboy: bardziej kocham Zbawiciela niż bożka demokracji. A jedno niestety przeczy drugiemu.
  • Moje priotytety
    1. Bóg
    2. Ojczyzna
    3. Żona
    4. Dzieci

    nie mam na liście bożka demokracji
  • [cite] Gregorius:[/cite]Prayboy: bardziej kocham Zbawiciela niż bożka demokracji. A jedno niestety przeczy drugiemu.

    Gregu nie idź tą drogą...:cool:
  • argento: którą? Drogą papieży i Kościoła?
  • [cite] Gregorius:[/cite]argento: którą? Drogą papieży i Kościoła?
    ale których papieży? bo niektórzy bardziej dbali o budowę państwa ziemskiego niż bożego
  • GREG przecież wiem że się tylko ze mną droczysz zadając mi pytania...przecież TY wiesz WSZYSTKO...i to najlepiej...:wink:
  • kto się lubi ten się czubi, wolę dyskutować z Gregoriusem niż z Paradidlem:bigsmile:
  • [cite] argento:[/cite]GREG przecież wiem że się tylko ze mną droczysz zadając mi pytania...przecież TY wiesz WSZYSTKO...i to najlepiej...:wink:
    Miale konferencję z Duchem Świętym wczoraj. Upewnił mnie w mych przekonaniach co do demokracji.
  • gość nie w porę gorszy od Tatarzyna
  • Miale konferencję z Duchem Świętym wczoraj.
    hehehe...niezłe zioło palisz brachu...:wink:
  • nie, po prostu czasem rezygnuje z emotek aby przetestować czujność oponenta.
  • Parad idz na spacer i kup se gume balonowa Donald z historyjka:wink:
  • @ProMama: gumy Donald były ponoć rakotwórcze.
  • Ja myślę że Donaldy wszelakie to rakotwórcze dziadostwo...:cool:
  • [cite] argento:[/cite]Ja myślę że Donaldy wszelakie to rakotwórcze dziadostwo...:cool:
    No a jak myślisz co chciałem wyrazić poprzez mój poprzedni wpis?
  • No własnie to, że Donald jest rakotwórczy
  • :bigsmile:
  • A kto w dziecinstwie Donaldow nie żuuuł???:cool:
  • [cite] ProMama:[/cite]A kto w dziecinstwie Donaldow nie żuuuł???:cool:

    Ja.
  • Bereniko a jaki Ty rocznik jestes??? Moze bylas juz za duza na Donaldy???:cool:
  • [cite] ProMama:[/cite]A kto w dziecinstwie Donaldow nie żuuuł???:cool:
    Potem wypluwałem, do kanału.
  • Greg a tez, zulam poki byly slodkie. Malo mialam okazji, ale kto w tamtych czasach mial duzo...
  • [cite] ProMama:[/cite]Bereniko a jaki Ty rocznik jestes??? Moze bylas juz za duza na Donaldy???:cool:

    70ty.
  • Jakoś nigdy nie lubiłam żuć gum i nie lubię nadal.

    :smile:
  • No to jak ja zulam Donaldy to Ty mialas 17 lat:wink:
  • Tola żuje Donalda
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.