Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

1121315171827

Komentarz

  • [cite] Prayboy:[/cite]nie idąc na wybory Gregorius zagłosujesz na to:

    Wśród 35 postulatów ugrupowania znalazły się m.in. zaprzestania nauczania religii w szkołach, liberalizacji tzw. ustawy aborcyjnej, finansowania z budżetu państwa metody in vitro, wprowadzenia rejestrowanych związków partnerskich, dostosowania płacy do pracy, parytetów płci na listach wyborczych, wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych, likwidacji Senatu, połączenia ZUS i KRUS, przekazania 1% PKB na kulturę, wprowadzenia "zasady milczącej zgody", hasła legalizacji tzw. miękkich narkotyków, zmniejszenie wydatków na siły zbrojne do 1% PKB i zaniechanie udziału w misjach wojskowych.
    <a href="http://www.polskieradio.pl/7/158/Artykul/442156,Ruch-Palikota-liczy-na-niezadowolonych">audycja</a>;
    hehe no to chyba pójdę... a będą płatne przedszkola?
  • dostosowania płacy do pracy
    tego za bardzo nie rozumiem... chodzi o to że pracownik będzie zarabiał tyle ile wypracuje...? karygodne
  • [cite] Prayboy:[/cite]jak Nowicka mówi że priorytetem jest wycofanie wojsk z Afganistanu to skojarzenia madryckie od razu się nasuwają:angry:
    Zamiast głupio gadać może by wreszcie zakończyli tę okupację.
  • The user and all related content has been deleted.
  • Unieważnienie wyborów â?? kto zyska, kto traci?

    "... jeszcze na koniec kwestia etyczna; piętnowanie przez kogokolwiek z tzw. dobrej strony mocy walki NE i naszych prawicowych partnerów o praworządne wybory, w imię realpolitik i domniemanych działań niekorzystnych dla PiS, jest bardzo krótkowzroczne i zwyczajnie niemoralne. To moralność kalego i trockizm, polegający na dawaniu sygnałów, że cel uświęca środki i że jest się gotowym pogrzebać wszelkie wartości, jakie się ma na sztandarach, w imię doraźnych celów. Gdzie tu miejsce na Polskę, na prawo, na sprawiedliwość?"
  • Nie mam za grosz zaufania do portalu NE, to dziwne miejsce nigdy mi się nie podobało, pełne kuriozalnych teorii spiskowych, kolega z pracy to czyta i ciągle chodzi jak nawiedzony i mówi że samolot do Smoleńska wogóle nie doleciał i wszyscy pasażerowie siedzą albo na Syberii albo na Kubie w willach po operacjach plastycznych, cały ten NE wygląda jakby został założony w celu skanalizowania negatywnych wobec Rosji poglądów, coś w rodzaju sztucznej opozycji.
  • Też unikam NE.
  • mnie od początku odstręczył layout tego portalu... ale to szczegół

    Nawet, gdyby powołanie â?žpartii obywatelsko-blogerskiejâ? zakończyło się fiaskiem, inicjatywa mogłaby skutecznie zdezintegrować środowiska prawicowe oraz uszczknąć kilka procent wyborców z elektoratu PiS-u.
    trzecia siła rozbija prawicę
  • Dlaczego wokół afery z wykluczeniem Nowej Prawicy przez manipulacje prawne jest cicho? Dlaczego PiS w tej sprawie milczy? Chożby na łamach "Uważam Rze"? Strach przed konkurencją? A gdzie zasady? Oj, PiS podpada po raz kolejny.

    (ad #452: o PiS też można mowić, że stosuje retorykę patriotyczną i katolicką celem omamienia wyborców, którzy w normalnych warunkach wybraliby partie narodowo-katolickie)
  • My zawsze jezdzilismy na wybory, co np. w zeszlym roku skonczylo sie stuczką, kiedy odwoziliśmy jeszcze mojego tate - wszyscy zarejestrowani jestesmy w W-wie, a mieszkamy poza. Ale w tym roku i tak nie mamy za bardzo na kogo glosowac i sadze, ze moze w koncu dojść do tego, ze nie pojedziemy.
  • The user and all related content has been deleted.
  • PiS jest taką samą prawicą jak prawicą byli faszyści. Jaro zawsze deklarował się jako centrysta (Porozumienie Centrum). Albo budujemy prawicową alternatywę albo grzęźniemy w centrowym bagnie.
  • dobra, ale nie pod auspicjami generałów
  • A czy Nowa Prawica lub Prawica RP jest "pod auspicjami generałów"?
  • na to wygląda że pod czujnym okiem
  • a PiS to taka patriotyczna i niezależna opozycja?
  • The user and all related content has been deleted.
  • [cite] Spioch:[/cite]a PiS to taka patriotyczna i niezależna opozycja?
    jak ktoś mówi "niezależny" zaraz myślę "ciekawe od kogo?"
  • The user and all related content has been deleted.
  • W okręgu warszawskim rekomendację Prezesa Prawicy Rzeczpospolitej otrzymał Michał Kondrat, 17 kandydat na liście Prawa i Sprawiedliwości.
    Ciekawe czy w historii się zdarzyło że 17. dostała mandat?

    Małgorzata Gosiewska to żona św.p. Gosiewskiego? Szmajdzińska też startuje... ciekawe czy to jakaś prawidłowośc?
  • The user and all related content has been deleted.
  • [cite] Taw:[/cite]
    W okręgu warszawskim rekomendację Prezesa Prawicy Rzeczpospolitej otrzymał Michał Kondrat, 17 kandydat na liście Prawa i Sprawiedliwości.
    Ciekawe czy w historii się zdarzyło że 17. dostała mandat?

    Małgorzata Gosiewska to żona św.p. Gosiewskiego? Szmajdzińska też startuje... ciekawe czy to jakaś prawidłowośc?

    PiS wystawił obydwie żony Gosiewskiego. Dobrze, że w różnych okręgach :wink:
  • Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że liczba rodzin wielodzietnych w Polsce będzie się zmniejszać. - Musimy się temu przeciwstawić - oświadczył. PiS proponuje m.in. kartę rodziny wielodzietnej i propozycje podatkowe.
    - 40% rodzin wielodzietnych jest dziś w sferze ubóstwa. Czyli to jest dwa razy więcej niż przeciętna w kraju. I temu trzeba zapobiegać - powiedział Kaczyński na konferencji prasowej w Warszawie.

    Szef PiS na Jasnej Górze
    Jak mówił, rodzin z co najmniej trójką dzieci jest w Polsce obecnie tylko 1,5 mln. - Wedle obliczeń za dwadzieścia kilka lat ma być już tylko 1,2 mln. To jest element procesu depopulacji i musimy się temu przeciwstawić - powiedział prezes PiS.

    Przedstawił też propozycje swej partii dla rodziny. PiS proponuje m.in. kartę rodziny wielodzietnej. - To taka karta, która rodzinę wielodzietną - a więc to jest taka rodzina, która ma co najmniej troje dzieci - uprawnia do bezpłatnego korzystania albo z bardzo dużymi ulgami z komunikacji miejskiej, z różnego rodzaju instytucji kulturalnych, sportowych, rozrywkowych, etc. - powiedział szef PiS.

    40% rodzin wielodzietnych jest dziś w sferze ubóstwa. Czyli to jest dwa razy więcej niż przeciętna w kraju. I temu trzeba zapobiegać
    prezes PiS, Jarosław Kaczyński
    Druga propozycja PiS zakłada możliwość wspólnego opodatkowania. - Nie na zasadzie, że to jest iloraz zależny od ilości dzieci. Na to nas w tym momencie nie stać. Ale można ten iloraz nieustannie zwiększać, czyli dajmy na to o połowę przy każdym dziecku - najpierw dwoje, później dwa i pół, trzy i pół - mówił.

    Prezes PiS wymienił także propozycję lokaty dla każdego dziecka. - Mówię o tym na końcu, bo nie wiadomo, kiedy się pierwsze dziecko rodzi, czy to będzie rodzina wielodzietna. Ale taka nawet niewielka lokata, która jest nienaruszalna do pełnoletniości, to jest ten dar ze strony państwa, a z drugiej strony to jest także pewna zachęta do oszczędzania dla rodziców, jeśli będą mieli tego rodzaju możliwość - dodał.

    Chodzi o to - jak mówił - by dziecko wchodzące w życie miało sumę pieniędzy, od której może zaczynać.

    - To będzie też sygnał, że państwo się tym interesuje i że państwo chce, by w Polsce rodzin wielodzietnych było wiele, że państwo to powołanie, pasję szanuje i popiera w interesie rodzin, dzieci, i naszej wspólnoty narodowej, która powinna się rozwijać, a nie zwijać - mówił. Dodał, że obecnie tych rodzin jest coraz mniej.

    W konferencji wzięły udział także mamy ze swoimi dziećmi. Jedna z kobiet - matka szóstki dzieci powiedziała, że boryka się z problemami dnia codziennego i nie czuje żadnego wsparcia od państwa.

    - Dlatego tu jestem, by wesprzeć program, który proponuje pan premier (Kaczyński), bo wierzymy, że to jest dla nas olbrzymia szansa; dla nas, tzn. dla państwa polskiego również - powiedziała jedna z matek.








    i tak miał mój głos
  • Miast dawać z naszych pieniędzy lepiej nie zabierać.
  • tak - zabawne, myślałem że Terlik będzie rzucał swoim własnym artykułem
    :smile:
  • [cite] Prayboy:[/cite]<i>Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że liczba rodzin wielodzietnych w Polsce będzie się zmniejszać. - Musimy się temu przeciwstawić - oświadczył. PiS proponuje m.in. kartę rodziny wielodzietnej i propozycje podatkowe.
    - 40% rodzin wielodzietnych jest dziś w sferze ubóstwa. Czyli to jest dwa razy więcej niż przeciętna w kraju. I temu trzeba zapobiegać - powiedział Kaczyński na konferencji prasowej w Warszawie.

    Szef PiS na Jasnej Górze
    Jak mówił, rodzin z co najmniej trójką dzieci jest w Polsce obecnie tylko 1,5 mln. - Wedle obliczeń za dwadzieścia kilka lat ma być już tylko 1,2 mln. To jest element procesu depopulacji i musimy się temu przeciwstawić - powiedział prezes PiS.

    Przedstawił też propozycje swej partii dla rodziny. PiS proponuje m.in. kartę rodziny wielodzietnej. - To taka karta, która rodzinę wielodzietną - a więc to jest taka rodzina, która ma co najmniej troje dzieci - uprawnia do bezpłatnego korzystania albo z bardzo dużymi ulgami z komunikacji miejskiej, z różnego rodzaju instytucji kulturalnych, sportowych, rozrywkowych, etc. - powiedział szef PiS.

    40% rodzin wielodzietnych jest dziś w sferze ubóstwa. Czyli to jest dwa razy więcej niż przeciętna w kraju. I temu trzeba zapobiegać
    prezes PiS, Jarosław Kaczyński
    Druga propozycja PiS zakłada możliwość wspólnego opodatkowania. - Nie na zasadzie, że to jest iloraz zależny od ilości dzieci. Na to nas w tym momencie nie stać. Ale można ten iloraz nieustannie zwiększać, czyli dajmy na to o połowę przy każdym dziecku - najpierw dwoje, później dwa i pół, trzy i pół - mówił.

    Prezes PiS wymienił także propozycję lokaty dla każdego dziecka. - Mówię o tym na końcu, bo nie wiadomo, kiedy się pierwsze dziecko rodzi, czy to będzie rodzina wielodzietna. Ale taka nawet niewielka lokata, która jest nienaruszalna do pełnoletniości, to jest ten dar ze strony państwa, a z drugiej strony to jest także pewna zachęta do oszczędzania dla rodziców, jeśli będą mieli tego rodzaju możliwość - dodał.

    Chodzi o to - jak mówił - by dziecko wchodzące w życie miało sumę pieniędzy, od której może zaczynać.

    - To będzie też sygnał, że państwo się tym interesuje i że państwo chce, by w Polsce rodzin wielodzietnych było wiele, że państwo to powołanie, pasję szanuje i popiera w interesie rodzin, dzieci, i naszej wspólnoty narodowej, która powinna się rozwijać, a nie zwijać - mówił. Dodał, że obecnie tych rodzin jest coraz mniej.

    W konferencji wzięły udział także mamy ze swoimi dziećmi. Jedna z kobiet - matka szóstki dzieci powiedziała, że boryka się z problemami dnia codziennego i nie czuje żadnego wsparcia od państwa.

    - Dlatego tu jestem, by wesprzeć program, który proponuje pan premier (Kaczyński), bo wierzymy, że to jest dla nas olbrzymia szansa; dla nas, tzn. dla państwa polskiego również - powiedziała jedna z matek.</i>







    i tak miał mój głos
    Wystarczy tylko zagłosowac czy jest coś o własnej krwi i byczej skórze?
  • Przedstawił też propozycje swej partii dla rodziny. PiS proponuje m.in. kartę rodziny wielodzietnej. - To taka karta, która rodzinę wielodzietną - a więc to jest taka rodzina, która ma co najmniej troje dzieci - uprawnia do bezpłatnego korzystania albo z bardzo dużymi ulgami z komunikacji miejskiej, z różnego rodzaju instytucji kulturalnych, sportowych, rozrywkowych, etc. - powiedział szef PiS.
    Już mi wystarczy darmowa szkoła... po co mi kolejne rzeczy "za darmo" za które wyrwą mi z drugiej kieszeni. PiS nie chce wspierac rodziny on jak każdy socjalista chce wspierac "biednych". Wolę ja mysz dla siebie niż sarnę dla pana.
  • to przynajmniej sensowny program, a nie becikowe dla każdego nie ma się co śmiać - nikt ci nie każe korzystać:bigsmile:

    z darmowej szkoły nie korzystasz ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.