Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

1910121415106

Komentarz

  • Wiem... trochę nostalgii za Polską, jakiej już nie ma, przedwojenną...
    Moje ciocie w czasie okupacji ukrywały skoczków angielskich - mam sentyment do tego serialu
  • wow-jestem pod wrażeniem.
    Muzyka też piękna do niego.
  • 80HzX8UGEKM
    Tytuł kiedyś przewinął się tutaj
    http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=4705&Focus=87741#Comment_87741 ale chyba nikt nie polecał, a film fajny i zdaje się nie mówią po Angielsku...
  • Ostatnim filmem jaki oglądałam to strasznie smutny film-,,Na imię masz Justine".Spać nie mogłam po nim.Chciałam przekonac pewną dziewczyne ,aby sama nie wyjezdzała za granicę.
  • Odp. na pyt. z wątku : Żaden
  • [cite] Taja:[/cite]czy ktoś się wybiera???

    Oglądaliście, Taja polecała. Przegapiłam i kilka dni temu obejrzałem zwiastun i się zakochałam.
  • właśnie czytam błogosławiona wina to historia obrazu matki Bożej kodeńskiej
    Kodeń - Królowa Podlasia
  • Krzysztof, tutaj oglądamy :smile:Czytamy w innym topiku :smile:
  • @Jagna: Wizjoner Krzysiu jest nastawiony na nadawanie. Odbioru u niego brak.
  • Nie czytałam całego wątku, może już były polecane.
    Filmy o wojnie z innej niż front perspektywy; nie dla dzieci.

    W dolinie Elah, 2007r.

    W filmie Paula Haggisa nie ma czołgów, dział i karabinów, a sama wojna objawia się jedynie w niewyraźnych nagraniach z kamery telefonu komórkowego. Mimo to "W dolinie Elah" jest jednym z najbardziej przenikliwych portretów kraju zamieszanego w zbrojny konflikt. Miejsca, w których inni zaangażowani reżyserzy bawiliby się tanią publicystyką, Haggis nasącza psychologicznym ekstraktem. Końcowy efekt jest piorunujący, choć film nigdy nie wznosi się ponad intymny ton.


    Imperium Słońca, 1987r.

    Film wzbudził wielkie zainteresowanie na całym świecie zarówno u publiczności, jak i u krytyków, był nominowany do Oscara w dziesięciu kategoriach. Szanghaj, początek lat 40. Dwunastoletni Jim, syn brytyjskiego dyplomaty, jest na przekór okrucieństwom drugiej wojny światowej, która rozgorzała już na całym świecie, miłośnikiem japońskich samolotów wojskowych. Kiedy Japonia napada na Chiny i jej wojska wkraczają do Szanghaju, chłopiec zostaje fatalnym zbiegiem okoliczności oddzielony od rodziców. Od tego momentu musi sobie radzić sam.
  • My czasem oglądamy coś na iplexie, podam kilka moich faworytów:
    Rumba
    Zabawny, szalony, przepiękne zdjęcia i muzyka.

    Euforia
    Poruszające rosyjskie kino, cud krajobrazy i gra, ostrzegam, że niewesołe

    Wygnanie
    Bardzo smutne, bardzo piękne, NIE nadaje się dla matek w ciąży

    Na złamanie karku
    Czeska komedia - oni naprawdę robią świetne kino. W klimacie naszych prlowskich komedii. W ogóle współczesne czeskie komedie polecam BAAARDZO.
  • [cite] Mle:[/cite]My czasem oglądamy coś na iplexie, podam kilka moich faworytów:
    Rumba
    Zabawny, szalony, przepiękne zdjęcia i muzyka.

    Euforia
    Poruszające rosyjskie kino, cud krajobrazy i gra, ostrzegam, że niewesołe

    Wygnanie
    Bardzo smutne, bardzo piękne, NIE nadaje się dla matek w ciąży

    Na złamanie karku
    Czeska komedia - oni naprawdę robią świetne kino. W klimacie naszych prlowskich komedii. W ogóle współczesne czeskie komedie polecam BAAARDZO.

    Ja nie jestem w temacie - wykupujesz miesięczny dostęp za 9 zł i oglądasz sobie bez ograniczenia, tak?

    O rety, doczytałam - przed filmem trzeba obejrzeć blok reklam i odpowiedzieć na pytania...
  • dałem linka do obejrzenia
  • teraz już nie dają tych pytań, więc nie oglądasz reklam, tylko wyłączasz dźwięk i czekasz, aż przelecą :wink:
  • Ja dzisiaj na iplexie oglądałam "2 dni w Paryżu", tak pokręcony, że śmieszny, ale przede wszystkim francuski, ten sposób mówienia, jakby cały czas "z wyrzutem", zaskakujący, niemoralny (nie ma scen erotycznych, ale ciągle przewija sie temat luźnego seksu). Nic szczególnego, ale śmieszy (cos ię rzadko zdarza).

    Przypomniało mi się, jak znajome siostry zakonne poprosiły o polecenie jakiejś komedii, coś wspomniałam o "4 pokojach", nie pomyślałam, ze będą to oglądać z Matką Generalną:shamed:
  • Obejrzałam polecany przez Grega film "Ostrov" (Wyspa) i jestem zachwycona, przepiękny.
  • [cite] Marcelina:[/cite]Obejrzałam polecany przez Grega film "Ostrov" (Wyspa) i jestem zachwycona, przepiękny.
    Film rewelacyjny.
  • Mle oświeć mnie proszę - zalogowałam się, zapłaciłam, wtyczkę vividas ściągnęłam, mam na ekraniku film strzałkę play i nie rusza...
  • Wyspa jest świetna.
    @Agga - ja tam nic nie płaciłam, ani się nie logowałam. Klikam strzałkę odtwarzaj, lecą reklamy, a jak się kończą, to oglądam film. Nawet nie wiedziałam, że tam jest jakaś opcja z logowaniem...
  • @Agga - już widzę, że logowanie i płacenie jest dla tych, którzy nie chcą reklam. A czy przed tym logowaniem i ściąganiem wtyczki mogłaś normalnie odtwarzać (z reklamami)?

    Może zajrzyj do ich FAQa?
    http://www.iplex.pl/pomoc/najczestsze-problemy,4

    albo, jak nie znajdziesz rozwiązania, napisz do nich: http://www.iplex.pl/pomoc/kontakt,11
  • :cry: Napiszę do nich jutro, bo już mi dziś cierpliwości zabrakło - Dzięki - to pewnie mój zbytinteligentny komp coś zablokował...
    bez wtyczki nic nie było a z wtyczką jest ale nie odpala wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • The user and all related content has been deleted.
  • Wlasnie wczoraj skonczylam z mezem ogladac serial "Siedem zyczen" :cool:

    Pamietacie tego kota?

    Hator! Hator! Hator! :bigsmile:
  • Historia Świętej Rity
  • Agga,
    i co, udało się?
  • Mle - zaprzestałam na napisaniu maila po pomoc - prosili mnie o wszystkie informacje dotyczące mojego kompa i dostawcy netu, mapki numery i inne - chyba z 10 punktów...
    no i nie chciało mi się - a szkoda - a teraz mi przypomniałaś - weszłam tam ponownie i samo się nie naprawiło;)
  • Wielki Mike The Bind Side

    "Scenariusz filmu oparty jest na książce "The Blind Side: Evolution of the Game" Michaela Lewisa. Przedstawia prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego. Bohater w młodości był bezdomny. Pewnego dnia bogata rodzina Leigh Anne Touhy (Sandra Bullock) otoczyła go opieką, co pozwoliło mu zrealizować marzenia o karierze sportowej"

    Bardzo ciepły film. Niemęczący. Dużo się śmialiśmy. Nie ma scen erotycznych. Jest jedna scena przemocy, ale nie bardzo krwawa czy brutalna. W zasadzie film familijny.
  • Pamiętnik
    tym razem melodramat
    zwykle nie oglądamy takich filmów, ale ten nas zachwycił i wzruszył
    to taki film o miłości do końca życia, dobry na romantyczną randkę z mężem

    piękne zdjęcia, piękne stroje, piękne czasy
  • "Pan od muzyki" ostatnio oglądaliśmy. Tylko, że wszyscy już go znają. Wspaniała muzyka, dobre francuskie kino, tradycyjne wartości.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.