Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

11112141617106

Komentarz

  • Rowniez ogladalam "Once" i bylam niezwykle zaskoczona. Polecam !
  • I jeszcze ten polecam :
    image
  • pięęęęęęęęęęęęęęękny !!!!! polecam w 200%
  • i ja go juz polecałam w roznych watkach ..swietny film! i z willem jeszcze "siedem dusz" tez mocny !
  • Mnie też ten film się bardzo spodobał, jednak mój narzeczony zwrócił mi uwagę na jedną zasadniczą kwestię- niestety szczęście w tym filmie sprowadza się do pieniędzy. Tzn wychodzi na to, że tylko przez pieniądze można osiągnąć szczęście. Myślałam o tym i chyba po części ma rację. Ale nadal uważam, że film b.dobry.
  • Fireproof - rewelacja. Nie wiecie gdzie w sieci można go kupić na DVD. Znalazłam tylko w jednym miejscu ale niedostępny.

    Chcę go dla kogoś na prezent.
  • bardzo polecam japońskie 'Pożegnania'
    db069260d4f279f4d5edfadb9b7e34a26a65faf3.jpg
    bardzo ciepły i spokojny. taki azjatycki
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Fireproof - rewelacja. Nie wiecie gdzie w sieci można go kupić na DVD.
    Można spróbować zamówić w media markecie- jeszcze niedawno sprowadzali na życzenie. Są jeszcze 2 filmy z tej serii. "Boska interwencja" i nowy "Courageous "
    p.s.- i reżyser wielodzietny;)))
  • [cite] asiao:[/cite]i ja go juz polecałam w roznych watkach ..swietny film! i z willem jeszcze "siedem dusz" tez mocny !
    [cite] ania49:[/cite]Nika, pytanie na topie
    - czy chcesz nam coś powiedzieć?
    Wlasnie skonczylam go ogladac..... Piękny, ale uczucia mam embiwalentne, czy jak to sie mowi...?
  • "chciwosc" polecam! dobry!
  • "Chciwość" też mnie intryguje
    A dziś z Teściową wybrałyśmy się na "Różę" - wartościowe kino, choć jest zło ukazane, ale i dobro, człowieczeństwo ocalałe w ludziach...

    główny bohater "można go zabić, ale nie złamać" [miesięcznik "Film"]
  • no właśnie się zamierzałam przymierzyć do chciwości
  • Ostatnio oglądałam Erratum.
    Dla mnie świetny film o relacjach rodzic-dziecko.
    Świetne zdjęcia.


    Wczoraj obejrzałam Ki z Romą Gąsiorowską i też mi sie podobał.
  • oglądałam"Erratum" i z czystym sumieniem treż polecam.
  • My właśnie obejrzeliśmy z dzieciakami (8 i 10) "Mój przyjaciel delfin". Bardzo fajny, oparty na autentycznej historii, ciepły i bezpretensjonalny, pomimo tematów, które porusza.
  • "Drzewo życia" z Bradem Pittem i Shean'em Pennem.
    reż. Terrence Malick
  • "Żelazna dama" - aktorsko mistrzostwo, warto naprawdę dla samej Meryl Streep go zobaczyć. Film jako całość dobry, choć nie arcydzieło, mozna zobaczyć z nastolatkiem, jak czyjeś dziecko lubi takie poważne klimaty, coś w stylu "King's speech"
  • @Madika, dla mnie King's speech o niebo, niebo lepszy. Byłam wtedy z niespełna 9 latkiem i 11,5 latką. Na Iron Lady poszłyśmy z Z tylko we dwie i z tej perspektywy, tzn 12 letniej dziewczynki polecam, bo pokazuje też cenę jaką kobieta musi zapłacić za wejscie w "męski świat", a z drugiej strony, że dziewczynki też mogą być bohaterami :)))
  • Ja wczoraj byłam z męzem na "Róży", to film, po którym ma się ochotę strzelić sobie w łeb. Choć jak się człowiek zaczyna głębiej zastanawiać, to jednak człowiecześntwo reprezwentowane przez głównego bohatera wygrywa, pomimo Zła które przejmuje panowanie nad światem...

    Jakoś tak przyszło mi do głowy porównanie z "w ciemności" (dla mnie absolutnie wspaniały film), tyleż że tam trumf dobra jest bardziej widoczny, do tego wiele pomimo wszystki w tym filmie ciepła, w Róży tego nie ma.
    Niech nikomu nie przyjdzie do głowy pokazywać tego filmu dzieciom i to moim zdaniem nawet 15-16 letnim. Lait motiwem są gwałty czerwonoarmistow, w tym scena gwałtu zbiorowego...

    Gdy to pisałam przeszła koło mnie dziewczyna, w czapce uszatce z naszytą czerwoną gwiazdą, ech...
  • W kinach w 3D:





    EPIC!
  • Byliśmy z chłopcami, ja się przespałam, oni zadowoleni.
  • BTW,chodzicie do kina,czy ściągacie???
  • A co to kino:shamed:
  • o ja, to dobrze, że ja jednak na tą"Różę"nie poszła, bo mi klimat "strzał w łeb" teraz by nie wyszedł na dobre..
  • Anko, zgadzam się, że "Róża" absolutnie nie dla dzieci. Oprócz okropnych sowieckich gwałtów, dla mnie osobiście był bardzo ciężki motyw umierania na chorobę nowotworową przez tytułową bohaterkę... :sad:

    Może te czasy powojenne takie właśnie dla niektórych ludzi były. Nas karmiono w PRLu sielankami typu "Sami swoi" oraz "Czterej pancerni" a prawda mogła być dużo bardziej brutalna, zwłaszcza na terenach mieszanych...

    Jednakże pokazane jest człowieczeństwo w koszmarnych czasach. Są chwilami piękne zdjęcia. I miłość pokazana między bohaterami zupełnie inna niż w produkcjach hollywoodzkich...

    Ale zgadzam się ten film do lekkich nie należy.
    Oprócz scen zbiorowych gwałtó i okrucieństw bandytów, dla mnie bolesną była taka diagnoza, że prawie wszyscy zdradzali, że nikomu ufać za bardzo nie można... diagnoza bolesna, niestety chyba trochę prawdziwa...zwłaszcza w takich skrajnych okolicznościach.
  • AgaMaria, właśnie to ze tak musiało być, jest najabrdziej przerażające i co innego widzieć, a co innego zobaczyć.

    Im dłużej sobie myśle o tym filmie, tym bardziej dostrzegam te jasne strony, właśnie miłość głównych bohaterów, niezlomność Tadeusza, ale jak wyszłam, to byłam maksymalnie zdolowana.
  • Czarny czwartek.
    Koniecznie!
  • Muminki, w pogoni za kometą
    widziałem wczoraj z dzieciakami, świetny!!!
  • Czarny czwartek.
    Koniecznie!
    ale mnie ten film zdołował, od razu zaczęłam myśleć co ja zrobie jak zostane młoda wdową, tak jak moja mama ...:(
  • Czarny czwartek.
    Koniecznie!
    ale mnie ten film zdołował, od razu zaczęłam myśleć co ja zrobie jak zostane młoda wdową, tak jak moja mama ...:(
    Film warto zobaczyć, żeby uzmysłowić sobie jak podły był komunizm. By
    nie dać sobie wmówić, że właściwie, to przecież nic takiego strasznego w
    tym systemie nie było. Zwłaszcza dla pokolenia, które na szczęście nie
    zna tego z autopsji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.