Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

gdzie znaleźć dobrego męża po 40?

15678911»

Komentarz

  • Najwazniejsze dwie rzeczy to deska i wlosy!
  • Opuszczona deska, podniesione wlosy.
    Podziękowali 1madzikg
  • jak widać musze zweryfikować swoje wymagania :) 
  • Po moich doświadczeniach małżeńskich stwierdzam, że mąż powinien być przyjacielem i będzie ok. No, może jeszcze ta deska.
  • Deska, jak czk człowiek jest młody. W starszym wieku już nie przeszkadza. Także perspektywicznie deskę można odrzucić.  ;)
    Podziękowali 2nowa AgaMaria
  • mamababcia powiedział(a):
    Deska, jak czk człowiek jest młody. W starszym wieku już nie przeszkadza. Także perspektywicznie deskę można odrzucić.  ;)
    Zapomniałam mrugnąć przy desce.
  • Ja tez wierzę w miłość, ale tylko dlatego, ze kocham jednego męża ponad 40 lat i ciągle nie mam dość, choć często mnie denerwuje.
    Podziękowali 3Elf77 AgaMaria Agax4

  • @mamababcia mam tak samo tylko około połowę krócej.

    Podziękowali 1mamababcia
  • Rejczel powiedział(a):
    Co Ty chcesz @Isako od Svitoslava? Jak ktos ma ladne wlosy to nie musi miec ich duzo :)
    AAAAAA :joy:, @Rejczel, muszę mężu memu powiedzieć!
    Podziękowali 1Rejczel
  • miała być turlająca emota, ale nie umiem ...
  • TecumSeh powiedział(a):





    Poza tym - jak to jest że się przez internet boisz o rozczarowanie a przy zapoznaniu w inny sposób - nie?
    móię o rozczarowaniu wyglądem zewnętrznym (tylko i wyłącznie) - bo przez internet mojej nadwagi nie widać, a w realu sprawa jest jasna na pierwszy rzut oka :)
  • edytowano wrzesień 2020
    Z kilogramami nie ma co przesadnie ukrywać, bo stracisz czas na tych dla których to ważne. Uczciwie napisać, zdjęcia gdzie nie specjalnie to się rzuca w oczy, ale też nie kłamiące i dla kogo to nie ma znaczenia to się odezwie. 
    A przynajmniej odsiejesz część, mniej rozczarowań.

    Jak szukałem, oczywiście patrzyłem na wygląd, ale nie było to decydujące.
    Podziękowali 2Izka Isako
  • Elunia powiedział(a):
    @kitek a może też nie widać innych, bardzo pięknych i pozytywnych cech. Nie fiksuj się na tych kilogramach. Powodzenie jest gdzie indziej.
    Dobra miałam pisać na PW, ale może innym zakompleksionym się nada.
    Od jakiegoś czasu mi się dużo w życiu, głowie pozmieniało i za przeproszeniem, takiego brania ;) jak teraz, to w młodości nie miałam.To jest produkt uboczny pewnych zmian, które poczyniłam w głowie, zaskoczył mnie bardzo, nie korzystam ;) 

    @kitek i to jest cała prawda.
    Kobieta która lubi siebie,zna swoją wartość ,umie cieszyć się życiem-jest piękna.
    KAŻDA.
    I POMIMO.
    Nawet jeśli nie ma się twarzy modeliki i ma się kształty idealne matematycznie (kula ;) ),
    to jeśli się ma fajna osobowość,uśmiech,dystans do siebie i jest się otwartym na ludzi i świat,powierzchowność schodzi na drugi plan.


  • To jeszcze ja ws. rozmiaru - po pierwsze - naprawde są faceci, ktorzym podoba się kobieta nieco pełniejsza a nawet całkiem okragła - znam takich osobiście i nie pisze o swoim mężu ;). Po drugie - jesli kupujesz sobie sukienki, których maksymalny dostępny rozmiar to 46, to naprawdę, dużo ci jeszcze do sylwetki idealnej matematycznie (jw) brakuje.
    Podziękowali 3Skatarzyna mamababcia Izka
  • Elunia powiedział(a):
    No to raczej pomyliłaś wątki @mamababcia.
    Tutaj się męża szuka ;) ;) ;)
    Miłość to miłość. Jak mowa o miłości,  to każdy wątek dobry. ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Kazdy  zna pary: facet bomba! a kobieta taka sobie, alo osbowosc - zloto.
  • Mam też taka obserwację, że o ile młodzi mężczyźni i chłopcy preferują bardzo szczupłe dziewczyny, to już panowie dojrzali niekoniecznie  :)
  • Różnie z tym mężem po 40. Ale nie jest może bardzo źle. Mam znajomą po 70, która bardzo chciała kogoś mieć. Nauczyła się zatem obsługi FB i przystąpiła do dzieła. Znalazła pana niemalże dekadę młodszego. Miałam wątpliwości co do jego osoby, ale okazało się, że to naprawdę fajny i wartościowy gość.
  • Isako powiedział(a):
    Kazdy  zna pary: facet bomba! a kobieta taka sobie, alo osbowosc - zloto.
    Mądry musiał być ten facet 
  • Szukał, to znalazł....  B)
  • Jedna bliska osoba w rodzinie znalazła we własnym domu, ona była totalnie niwyjściowa, nie lubi wyjść, imprez, spotkań że znajomymi itd. Pan przyszedł do domu coś naprawić i tak naprawia już kilkanaście lat :) 
    Podziękowali 2Izka AgaMaria
  • Znałem kobietę koło której po 80tce jeszcze panowie się kręcili. Ona już nie chciała.
  • edytowano wrzesień 2020
    Te historie remontowe słyszałam już nie raz. Natomiast zdarza się, że zaradne babki mają wszystko naprawione, zrobione i może taki typ nie ma pola do popisu...

    Tak dużo tych zwieranych związków po 40 tce nie znam. Czasem są to chyba małżeństwa, gdy oboje są owdowiali. Takich to znam.
    Nawet na ślubie byłam, gdzie dorosłe dzieci wszystko rodzicom organizowały, łącznie z oprawą muzyczną.

    Sama byłam świadkiem na ślubie swego Taty  <3.

    A Jego wybranka była panną. W czasie ślubu w wieku lat 60.
    Podziękowali 1Isako
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.