Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

gdzie znaleźć dobrego męża po 40?

1567911

Komentarz

  • PawelK powiedział(a):
    Nie jest łatwo wychować kobietę, żeby zostawiała podniesioną deskę. ;)

    Ja miałam wspaniałego męża, po prostu sikał na siedząco*.
    Z wnuczkiem wychowywanym w Niemczech problemu nie ma, bo dzieci od małego są uczone korzystania z toalety w pozycji siedzącej. Kłopot był z nauczeniem małego robienia siusiu w pozycji stojącej, bo gdy był z dziadkiem ryby łowić, to jego prośba o chodzenie na toaletę była męcząca; do najbliższej ubikacji był kilometr.

    *- współcześni medycy twierdzą, że załatwianiem potrzeb fizjologicznych w pozycji siedzącej, jest dla mężczyzn zdrowsze.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Szczerze mówiąc też tego nie rozumiem. Nie chciałam kłócić się o deskę, znalazłam rozwiązanie.  Może specjalnie mi nie odpowiada, ale mam poważniejsze problemy. Jak inne się  skończą, może ten stanie się ważny ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Klarcia powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Nie jest łatwo wychować kobietę, żeby zostawiała podniesioną deskę. ;)

    Ja miałam wspaniałego męża, po prostu sikał na siedząco*.
    Z wnuczkiem wychowywanym w Niemczech problemu nie ma, bo dzieci od małego są uczone korzystania z toalety w pozycji siedzącej. Kłopot był z nauczeniem małego robienia siusiu w pozycji stojącej, bo gdy był z dziadkiem ryby łowić, to jego prośba o chodzenie na toaletę była męcząca; do najbliższej ubikacji był kilometr.

    *- współcześni medycy twierdzą, że załatwianiem potrzeb fizjologicznych w pozycji siedzącej, jest dla mężczyzn zdrowsze.

    przecież przy sikaniu na stojąco, zawsze się opryska okolice sedesu.
    Mnie żona wychowała do sikania na siedząco i bardzo sobie ten zwyczaj chwalę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Mój Wiktor sika na siedząco z powodu zaburzeń równowagi, a sedes i tak w stanie ciężkim :s
  • Tola powiedział(a):
    Bardzo ciekawa ewolucja tematu...
    no włąsnie to samo miałam napisać :)

  • a ja właśnie z DE wróciłam i swojej szansy na niemieckiego męża nie wykorzystałam :)
  • Przypomniala mi sie taka weselna przyspiewka: Czy chcialaby pani Polaka? Polaka, Polaka ach taaak, bo Polak w potrzebie przytuli do siebie, Polaka, Polaka ach tak! :)
    Podziękowali 1madzikg
  • Acha a tam najpierw byla cala litania mezczyzn roznych narodowosci i wyszlo na koniec, ze nasze chlopaki sa najlepsiejsze! Najlepsiejsze! :)
  • Elunia powiedział(a):
    No trudno @kitek lepsza podniesiona deska niż "przy dziecku po niemiecku"

    :) :) :)
    Podziękowali 1madzikg
  • Hej, a mnie się wydaje, że ludzie mogą się spotkać w każdym wieku...

    Rozśmieszyliście mnie tymi deskami. Ale zaraz... te nowoczesne same się opuszczają chyba...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Toilettes  la turque  Wikipdia

    We Fr mowia na to toilettes à la turque. Jeszcze gdzieniegdzie popularne. :)

  • U mnie w liceum takie były, połowa lat 90tych. 
  • Tylko na polu namiotowym na którym  30 lat temu bywałam były. Ale rok temu już nie. 
  • Zupełnie serio, mamy mikro pomieszczenie, w którym taka podstawa prysznica zrobiła by robotę. Ktokolwiek widział, wie...
  • Nogami wejść w gówno... Super...
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Skatarzyna choć my je nazywamy "małyszki" szukaj raczej pod WC tuerckie, np:

    To ulubione nasze kibelki podróżne! Im gorsze warunki, tym bardziej sieje docenia ;)

    P.S. "Dobrego męża" poszliśmy szukać w WC :D


    Podziękowali 3Izka Klarcia mamababcia
  • Bo dobry mąż potrafi WC naprawić, spluczka u mnie nie dziala....
  • szczurzysko powiedział(a):
    Nogami wejść w gówno... Super...

    One są bardzo popularne na wschodzie, i u muzułmanów, choć w prywatnych domach coraz rzadziej.

    I uwierz, w praktyce są najbardziej higieniczną wersją ubikacji (może poza jakimiś samodezyfekującymi się kabinami). Zawsze z żalem przekraczaliśmy tę linię w podróży, gdzie kończył się zasięg "małyszek".

    @Skatarzyna a nie łatwiej płytki + odpływ liniowy?
  • Mamy płytki i odpływ liniowy w łazienkach z wc.
    A to pomieszczeniejest tak małe, że dwa w jednym byłoby idealne 
  • Isako powiedział(a):
    Toilettes  la turque  Wikipdia

    We Fr mowia na to toilettes à la turque. Jeszcze gdzieniegdzie popularne. :)

    O ja cię nie mogę! Pamiętam taką w Irkucku w latach 90-tych na dworcu autobusowym. Tylko że tam kabina dodatkowo była bez drzwi a do toalety stała kolejka. :D Nie zdecydowałam się skorzystać,  mimo ze potrzebowałam a czekała mnie kilkugodzinna podróż... 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Bambidu powiedział(a):
    Isako powiedział(a):
    Toilettes  la turque  Wikipdia

    We Fr mowia na to toilettes à la turque. Jeszcze gdzieniegdzie popularne. :)

    O ja cię nie mogę! Pamiętam taką w Irkucku w latach 90-tych na dworcu autobusowym. Tylko że tam kabina dodatkowo była bez drzwi a do toalety stała kolejka. :D Nie zdecydowałam się skorzystać,  mimo ze potrzebowałam a czekała mnie kilkugodzinna podróż... 
    No ja w ub roku w Gruzji miałam okazję poznać to coś... 
  • Coraz ciekawiej z tym mężem :D
    Podziękowali 2Klarcia mamababcia
  • wychodzi na to ze szukanie męza to gówniana robota
  • Już tu reklamowałam stosowną lekturę "Jak znaleźć męża po 35 roku życia wykorzystując prawa marketingu" Rachel Greenwald :)
  • edytowano wrzesień 2020
    ja widziałam takie coś duuuuże, w okrągłym kształcie 
    kilka osób może korzystać naraz
    każdy się odwraca i załatwia
    ale to w kraju, gdzie nikogo nie krępują naturalne odgłosy i już na wejściu trzeba się tłumaczyć czy z dużą czy z małą sprawą się przyszło :D

    oczywiście nie korzystałam  :D
  • AgataZi powiedział(a):
    Ale szczerze to tez uważam, że w miejscach publicznych takie są bardziej higieniczne i praktyczne. zwłaszcza dla dziecka przedszkolak +. Młodsze można podtrzymać nad deską, ale starszemu ciężko skorzystać jak ma nie siadać na deskę.jeszcze się rękami przytrzyma.  Blee  :s
    O ile jest stłuczka, to pewnie masz rację. U nas w parafii nadal takie są.
  • A ja z takiej "małyszki" korzystają niepełnosprawni?
  • Czy internety nie dzialaja w tej sprawie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.