Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sens płodzenia niepełnosprawnych dzieci

124»

Komentarz

  • @TecumSeh teraz to juz po ptokoach, bo matki chorych dzieci zaczely po prostu pisac gdzie indziej, skoro spotkaly sie tu z takim traktowaniem.
  • Nie, nie powstala grupa zamknieta. Dlatego tez nikt w niej nie pisze. Ale juz niewazne.
  • "eśli naród ma przetrwać, ludzie niepełnosprawni musza być traktowani gorzej – co jest równoważne mniej kontrowersyjnie brzmiącemu twierdzeniu: „Ludzie sprawni muszą być traktowani lepiej”. Co zresztą jeszcze jest prawdą: zwycięzcy z boisk piłkarskich, maratonów i ringów są nadal idolami mas – jednak narasta zgubny nacisk nosicieli anty-kultury, by ponad nich wynosić zwycięzców zawodów dla niepełnosprawnych." - JKM

    Anty-kultury, no nieźle. Może jeszcze cywilizacji śmierci?

    Co ciekawe reszta artykułu nie jest taka zła, jakby ktoś chciał całość
    http://nczas.com/wazne/korwin-mikke-o-likwidacji-dzieci-niepelnosprawnych/
  • Nie wiem czy czytaliście wypowiedź syna tego pana z drukarni.
    No comment...
    https://www.facebook.com/warszawawpigulce/posts/550980061732210?fref=nf&pnref=story
  • @Elunia - a dasz linka do przeprosin tego pana z drukarni? Ja widziałam jedynie, jak w jakimś wywiadzie mówił, że "głupio wyszło". Czy to już przeprosiny?
  • edytowano marzec 2016
    Cóż, pan powinien się doszkolić i zapamiętać, ze bardzo dużo niepełnosprawnosci to sprawy okołoporodowe
    edit: i wiele ich nie jest w stanie "zobaczyć" nawet najdoskonalsza, najbardziej czuła, kosmicznie technologiczna itp maszyneria ginekologiczna
  • @Elunia - ale w tym, co wkleiłaś, nie pada słowo "przepraszam". Owszem, facet przyznaje, że "głupio wyszło", że "wypowiedź niefortunna", że "żałuje" (no, nie dziwię się, że żałuje, bo biedy sobie tym napytał solidnej). Jednak w żadnym miejscu nie przeprasza, ani nawet nie odżegnuje się od napisanych treści.
  • Tylko, czy adresatka jego listu poczuła się przeproszona?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.