Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klarcine wrażenia z Polski.

1679111214

Komentarz

  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Rogalikowa powiedział(a):
    Proponuję przestać karmić trolla (TiE), bo jak już wytoczył działo pt. ejakulacja, to zaczyna być żenua. @Klarcia wyzwij nas od baranków czy coś, trzeba zmienić temat ;) 
    Oj. Ty już wymiękłaś. A wódz się trzyma. Bierz z niego przykład. 
    Sorry, ale jeśli myślisz, że jadę po bandzie, to się grubo mylisz. Jesteśmy ledwie pośrodku toru, kawałki gumy obijają zderzaki, jest trochę huku, lecz do bandy daleko. 

    T :)
    Pomidor.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Szanowne Panie forumowiczki. Jeśli którąś obraziłem w toku wymiany myśli z gotującą się do skoku pumą, to po chrześcijańsku i nawet katolicku przepraszam. Wybaczcie grzesznikowi. Karę odbiorę w czyśćcu - o ile istnieje - najpewniej liżąc gorące patelnie (de Buyer?), co przepowiedział mi lata temu pewien duszpasterz rodzin z diecezji Warszawsko - Praskiej. 

    T :)

    I takie Twoje wpisy lubię – wywaliłabym tylko słowo jeśli ;) Powinienieś być świadomy, że to było faux pas, trochę się zapędziłeś w kozi róg. Przy czym ja osobiście nie poczułam się obrażona jako ja – niczyj wpis w internecie nie ma takiej mocy. To tylko net. Ale to jest po prostu niesmaczne, czytać wpisy w takim tonie :)

    Lizanie patelni w czyśćcu – myślę, że Pan Bóg ma bardziej wyrafinowane metody ;)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie chodzi o jedno słowo. Było ich dużo więcej. Bycie matką wielodzietną nie ma tu nic do rzeczy i dobrze to wiesz :)

    Zadam Ci pytanie: to wszystko, co napisałeś, słowo w słowo, powiedziałbyś przy stole, jedząc obiad z żoną i córkami? A gdyby się oburzyły, odrzekłbyś, że mogły nie przechodzić koło betoniarki? Coś mi mówi, że na żywo kontakt z Tobą jest jednak dużo przyjemniejszy :)

    Może spróbuj zastosować czasem ten filtr żony/córki, skoro jak sam piszesz, to takie babskie forum ;)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Hehehe, każdy będzie miał taką karę, na jaką sobie zapracował ;)
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    pustynny_wiatr powiedział(a):
    Nie chodzi o jedno słowo. Było ich dużo więcej. Bycie matką wielodzietną nie ma tu nic do rzeczy i dobrze to wiesz :)

    Zadam Ci pytanie: to wszystko, co napisałeś, słowo w słowo, powiedziałbyś przy stole, jedząc obiad z żoną i córkami? A gdyby się oburzyły, odrzekłbyś, że mogły nie przechodzić koło betoniarki? Coś mi mówi, że na żywo kontakt z Tobą jest jednak dużo przyjemniejszy :)

    Może spróbuj zastosować czasem ten filtr żony/córki, skoro jak sam piszesz, to takie babskie forum ;)
    Hmmm. Odpowiem jak Borys Gruszczenko z filmu W. Allana. Nie mam córek. :) 
    A moja Ewunia to anioł, który zostawił na chwilę swe skrzydła w Niebie. Moja miłość, muza i inspiracja. Ma anielską wrażliwość i pewnie dostałbym po uszach. A jam mam niestety rogatą duszę, nie lubię ludzi, brak mi empatii, mam niski poziom wrażliwości i w rozmowie stosuję równouprawnienie płci. Potrafię być misiem przytulaczkiem, jak i misiem gryźli.

    T :)
    Myślę, że Ewunia nie byłaby dumna z Twoich ostatnich występów. Mówię jako kobieta i żona - tez bym nie była, niezależnie od moje miłości do męża,
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Cóż, każdy ma swoje mroczne strony. ;)
    Nobody‘s perfect. 

    T :)
    Ale może się przynajmniej postarać, zwłaszcza dla Ewuni.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Cóż, każdy ma swoje mroczne strony. ;)
    Nobody‘s perfect. 

    T :)
    Ale może się przynajmniej postarać, zwłaszcza dla Ewuni.
    A co mam konkretnie zrobić?

    T :)
    Przestać być agresywnym, wyzywać, obrażać.
  • Piaskownica.
  • Sama męska kropla nie zapoczątkuje życia jesli nie spotka się z żeńską.
    Życie zaczyna się od POŁĄCZENIA DWÓCH KOMOREK.

    Podziękowali 1Izka
  • @Tomasz i Ewa od alkoholu po seksualność i to tę mało przyjemną do czytania część... 
  • edytowano styczeń 2021
    Jeszcze trochę i dojdziemy do poziomu czterolatka.
    Mój syn z radością "kupa kupa" spiewa. 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Polak i katolik ukrywający się pod nickiem indiańskiego wodza zachwala dobroczynne dla zdrowia skutki regularnego picia wina, Wspierają go w tym panie z kółka wzajemnej adoracji. 

    Wspierają go ludzie trzeźwo myślący. Uczepiłeś się tego wina, jak rzep psiego ogona, ale ciągnij. Masz wspaniały sposób kulturalnego dowalania komuś - może się czegoś nauczę i też będę kopała przeciwnika w bamboszach. :)

    Wspierają go trzeźwo myślący ludzie, którzy nie widzą zagrożenia marskością wątroby, z powodu wypicia 200 ml wina.
  • Oj @Klarcia mnie tam twoje wpisy nie bolą, ale niektórych już owszem więc bylabym ostrożna w pisaniu kto dowala 
  • @Tomasz i Ewa szokować nie szokuje. A że sama fizjologia człowieka nie jest najpiekniejsza to już inna sprawa ;) 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Tak. Będziecie mieli imprezę, jak wasz pan i władca z Żoliborza pozwoli wam wyjść z domu. :) Ale wy i tak będziecie na niego głosować, bo zbawca Polski dał wam pińcet plus, który spłacać będą wasze dzieci. Możecie sobie co najwyżej ponarzekać na obowiązek noszenia maseczek. Zdrowia!

    T :)

    PS. Orzeczenie TK już podpisane? 

    Widziałam, że w Polsce ludziska olewają rządowe zakazy i nakazy. Robią, co im się żywnie podoba - spotykają się gromadnie (Klarcia też tak robiła, było nas ..dzieści osób), otwierają restauracje, chodzą do restauracji, a nawet na dyskotece szaleli (tego akurat nie pochwalam), często nie noszą maseczek, a jeżeli nawet, to z wystawionym nosem.

    Moja przyjaciółka (81 l.) pije codziennie kieliszek wina do obiadu - w alkoholizm nie popadła, wątrobę ma zdrową, a sprawność lepszą niż ja.

    Wyborców PiS też irytuje, że jeszcze nie opublikowano tego orzeczenia.
  • Głosowanie trzeba zrobić, wybory na samca alfa forum.

    Mój głos ma  @Malgorzata

     :p 
  • Agmar powiedział(a):
    Ehh i dalej...
    @Klarcia a mnie intryguje jak ludzie na ulicy, czy w środkach komunikacji publicznej reagowali na te Twoje nikaby? Czy ich nie nosiłas? 

    Czasami nosiłam, czasami nie. Wcale nie reagowali, chyba wiedzieli, że to jest rodzaj maseczki.
  • pustynny_wiatr napisała:

    Wszystko może być dla ludzi, jak się umie korzystać z umiarem. Poznałam ludzi umiejących tak stosować tytoń, <

    Podziwiam takie osoby. Papierosy zwyczajnie śmierdzą i przyjemność z palenia ich ma się dopiero po pewnym czasie; zazwyczaj wtedy jest się już uzależnionym.

    >  a nawet parę egzemplarzy mających za sobą kilka dekad bardzo umiarkowanego stosowania marihuany, bez szkody dla zdrowia i życia w społeczńestwie. <

    Marihuana uzależnia znacznie mniej niż tytoń. Ludzie zażywają w zastępstwie alkoholu.
    Na Klarcię nie działa - wypaliłam kiedyś kilka fajeczek (dokładnie trzy, ostatnia to była czysta maryśka), nie było żadnego efektu.

  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Sama męska kropla nie zapoczątkuje życia jesli nie spotka się z żeńską.
    Życie zaczyna się od POŁĄCZENIA DWÓCH KOMOREK.

    Co ty powiesz? 

    Wiem. Zacytowałem tylko część żydowskiego przysłowia. Konkretnie tam jest nieco inaczej. 
    „Skąd się wziąłeś? Z małej, cuchnącej kropli” 

    Nie do mnie pretensje o to, że męska sperma nie pachnie fiołkami. 

    T :)
    I co z tego???
    Nie mam potrzeby roztrzasać co mówi jakieś żydowskie przysłowie. Ty za to wciaz drążysz.
    Nie chcę oceniać ani też wypowiadać się personalnie.
    Ale...ze swojej praktyki zawodowej wiem, że faceci w pewnym wieku wszystko sprowadzają do seksu. Każda rozmowa choćby dotyczyła totalnie czegos innego prawie zawsze "zahacza" (świadomie czy nie) o wiadomy temat.



    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • pustynny_wiatr powiedział(a):


    A wątek chyba popłynął tak, co by @Klarcia mogła zobaczyć z drugiej strony, jak to jest doznać takiej inwazji ;)





    Klarci to absolutnie nie przeszkadza.
    Podziękowali 1pustynny_wiatr
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    pustynny_wiatr powiedział(a):
    Hehehe, każdy będzie miał taką karę, na jaką sobie zapracował ;)
    Wiem, grabię sobie. Ale niezmierzone jest miłosierdzie Boże. 

    T :)
    Grzeszyć zuchwale w nadziei Miłosierdzia Bożego - to jest grzech przeciw Duchowi Swiętemu. Uważaj, bo sobie grabisz.
  • paulaarose powiedział(a):
    Oj @Klarcia mnie tam twoje wpisy nie bolą, ale niektórych już owszem więc bylabym ostrożna w pisaniu kto dowala 

    Przecie mówię, że chciałabym nauczyć się dowalania w stylu "z wyższej półki".
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    @Małgorzata32

    Pan Jezus był Żydem. Masz z tym problem? Jego Matka także. 

    Pewnie wolałabyś, żeby byli Polakami z Wadowic. Są Żydami. 

    Musisz z tym żyć. 

    T :)
    @Tomasz i Ewa a gdzie Ty wyczytałeś, ze mam z tym problem???

    Sens mojej wypowiedzi dotyczył czegoś innego- zjawiska jakie obserwuje u mężczyzn w pewnym wieku. 
    Czytaj ze zrozumieniem i nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałam.

  • @Ojejuju nie mylisz św. Augustyna ze św. Tomaszem?
  • (nie żeby to było istotnie w tej dyskusji)
  • @Tomasz i Ewa masz jakieś kompleksy???
    Wszystko bierzesz do siebie...
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    pustynny_wiatr powiedział(a):
    (nie żeby to było istotnie w tej dyskusji)
    Ważne, żeby mi dowalić. 

    T

    B)
  • @Małgorzata32 eee, to akurat chyba było z przymrużeniem oka – tak to odebrałam.
  • A nawet pisząc św.Tomasz miałam ten krótki przebłysk – ej, może lepiej skasować, nie dolewać oliwy do ognia ;)
  • pustynny_wiatr powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    pustynny_wiatr powiedział(a):
    (nie żeby to było istotnie w tej dyskusji)
    Ważne, żeby mi dowalić. 

    T

    B)
    Mania prześladowcza??? :D :D :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.