Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ukradzione wybory

12346»

Komentarz

  • beatak powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Jakiej specjalności lekarzem jesteś?
    Może takiej jak Radek Sikorski? 
    Nie trzeba być lekarzem, by stwierdzić, że cierpisz na manię prześladowczą. A to jest niebezpieczne dla otoczenia.

    Naprawdę tak myślisz? Nie znam lekarza, który by z powodu wpisów w Internecie wydał taką diagnozę  :o
    Naprawdę tak myślę. Ale dopuszczam myśl, że mogę się mylić.
    Ech, pozujesz na osobę na poziomie, a przez internet diagnozujesz ciężkie zaburzenia. Zawiodłam się.
  • malagala powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Jakiej specjalności lekarzem jesteś?
    Może takiej jak Radek Sikorski? 
    Nie trzeba być lekarzem, by stwierdzić, że cierpisz na manię prześladowczą. A to jest niebezpieczne dla otoczenia.

    Naprawdę tak myślisz? Nie znam lekarza, który by z powodu wpisów w Internecie wydał taką diagnozę  :o
    Naprawdę tak myślę. Ale dopuszczam myśl, że mogę się mylić.
    Ech, pozujesz na osobę na poziomie, a przez internet diagnozujesz ciężkie zaburzenia. Zawiodłam się.
    przecież to zwykłe przekomarzanki
    Podziękowali 1beatak
  • malagala powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Jakiej specjalności lekarzem jesteś?
    Może takiej jak Radek Sikorski? 
    Nie trzeba być lekarzem, by stwierdzić, że cierpisz na manię prześladowczą. A to jest niebezpieczne dla otoczenia.

    Naprawdę tak myślisz? Nie znam lekarza, który by z powodu wpisów w Internecie wydał taką diagnozę  :o
    Naprawdę tak myślę. Ale dopuszczam myśl, że mogę się mylić.
    Ech, pozujesz na osobę na poziomie, a przez internet diagnozujesz ciężkie zaburzenia. Zawiodłam się.
    Ani nie pozuję, ani nie diagnozuję. Piszę o swych wrażeniach popartych bardzo agresywnymi i nieadekwatnymi do bodźca reakcjami Prayboy'a. One mnie serio przerażają i w realu autentycznie bałabym się takiego człowieka.
  • edytowano październik 2023
    Na poważnie oczywiście nie da się w ten sposób zdiagnozować ciężkich zaburzeń - bez bezpośredniego kontaktu z pacjentem i odpowiedniej wiedzy.

    Natomiast w wielu przypadkach z postów po prostu widać, że "coś" jest nie tak, np. że pisząca je osoba jest pobudzona i agresywna, traci kontakt z rzeczywistością. Zwłaszcza gdy więcej osób to zauważa to może być sygnał, że jakiś problem istnieje, że warto udać się do specjalisty i przebadać. Chociaż czasem trudno odróżnić, co jest jakąś prowokacją, trollowaniem.
    Podziękowali 1beatak
  • Szkoda gadać.
    Podziękowali 2Skatarzyna Joannna
  • Przemyślałam sprawę, będąc w kościele na mszy. I zrobiło mi się wstyd. Niezależnie od tego, jak ranią i bolą mnie wypowiedzi Prayboy'a , nie mam prawa insynuować choroby psychicznej. Szczerze Cię, Prayboy, przepraszam. To było głupie i niepotrzebne z mojej strony.
  • M_Monia powiedział(a):
    Argumenty typu oszalałeś, masz zaburzenia psychiczne, gdy ktoś się nam nie podoba nie są merytoryczne. Lepiej wyjaśnić gdzie ktoś błądzi. Wskazać. 
    Tak, argumenty o zaburzeniach psychicznych są bardzo nieetyczne i dlatego przepraszam. 
  • beatak powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Argumenty typu oszalałeś, masz zaburzenia psychiczne, gdy ktoś się nam nie podoba nie są merytoryczne. Lepiej wyjaśnić gdzie ktoś błądzi. Wskazać. 
    Tak, argumenty o zaburzeniach psychicznych są bardzo nieetyczne i dlatego przepraszam. 
    Dobrze dziękuję
  • kociara powiedział(a):
    Najwięksi wrogowie Polski to sam PiS


    Mówisz zupełnie jak spiskowcy w Żywocie Briana wg. Monty Pythona.

    - Kto jest waszym największym wrogiem?
    - Narodowy Front Judei
    - Nie, Rzymianie!
    - aaaaa Rzymianie... (po czym dalej biją kolegów z Narodowego Frontu Judei).
    Podziękowali 1Prayboy
  • https://wiadomosci.wp.pl/zmiany-w-edukacji-wiadomo-od-czego-sie-zacznie-6957660838558208a

    likwidacja kuratoriów, program opozycji nazywa się chyba likwidacja wszystkiego
    w sumie logiczne
    wredne dziecko w piaskownicy  zamiast samemu coś budować, rozwala babki kolegom
  • Właśnie usłyszałem...

    Bóg namawia do miłości wbrew wszystkiemu,
    diabeł namawia do nienawiści bez względu na wszystko.
  • edytowano październik 2023
    Prayboy powiedział(a):
    https://wiadomosci.wp.pl/zmiany-w-edukacji-wiadomo-od-czego-sie-zacznie-6957660838558208a

    likwidacja kuratoriów, program opozycji nazywa się chyba likwidacja wszystkiego
    w sumie logiczne
    wredne dziecko w piaskownicy  zamiast samemu coś budować, rozwala babki kolegom
    Kuratoria to relikt zaborów i komuny 
    Chyba powinieneś być zadowolony, jeśli w ogóle znikną 
  • Otóż nie. One kontrolują samowolę dyrektorów którzy wraz z samorządami czasem zachowują się jak udzielni książęta, prowadząc do nadużyć. Kuratorium pomaga w takich przypadkach. 
  • edytowano październik 2023
    Prayboy powiedział(a):
    Otóż nie. One kontrolują samowolę dyrektorów którzy wraz z samorządami czasem zachowują się jak udzielni książęta, prowadząc do nadużyć. Kuratorium pomaga w takich przypadkach. 
    Jako wyłącznie teoretyk masz prawo tak sądzić.
    A co z kuratorami dokonującymi nadużyć i zmuszających dyrektorów do łamania przepisów 
    A. Przy okazji. Kurator Nowak jest nieuchwytna i nie można jej dostarczyć sądowych dokumentów 
    Wiecie,że ma przeprosić nauczycieli za kłamstwa o tym,że to oni robili "zamachy" w czasie matur?
  • edytowano październik 2023
    Nie, jako praktyk. Jeden raz ja, innym razem znajoma informowaliśmy kuratorium o nieprawidłowościach w szkole. Za każdym razem dyrektorka miała pełno w gaciach ( w dwóch różnych szkołach) i problem znikal. Nagonka na Nowak jest związana z jej stosunkiem do propagowania zboczeń seksualnych w szkołach. To zwykła zemsta.
    Podziękowali 2Elf77 Pioszo54
  • Obecna opozycja, która w nowym Sejmie będzie stanowić większość, chce odpolitycznienia kuratoriów. 
     Co więcej, z chwilą powołania na funkcję kuratora kandydat powinien zrezygnować z ewentualnego członkostwa w partii politycznej
    Odpolitycznić poprzez powoływanie ludzi z partii? 
  • Ale jaka zemsta?
    Jeśli oskarzysz mnie o kradzież a w toku postępowania zostanę oczyszczona z zarzutów i wyrokiem sądu będziesz miał mnie przeprosić to to będzie moja zemsta?
    No zastanów się chłopie.
    Oskarżyła bezpodstawnie nauczycieli o wywoływanie alarmów, śledztwo wykazało,że to żaden z nich i ma teraz przeprosić 
    Chyba to ok?
  • Nagrody dla zarządu spółek, które zanotowały potężne straty to też zapewne kłamstwo @Prayboy ?
  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Otóż nie. One kontrolują samowolę dyrektorów którzy wraz z samorządami czasem zachowują się jak udzielni książęta, prowadząc do nadużyć. Kuratorium pomaga w takich przypadkach. 
    Jako wyłącznie teoretyk masz prawo tak sądzić.
    A co z kuratorami dokonującymi nadużyć i zmuszających dyrektorów do łamania przepisów 
    A. Przy okazji. Kurator Nowak jest nieuchwytna i nie można jej dostarczyć sądowych dokumentów 
    Wiecie,że ma przeprosić nauczycieli za kłamstwa o tym,że to oni robili "zamachy" w czasie matur?
    kociara to plotkara, he, he
  • edytowano listopad 2023
    Plotkara?
    Toż to akurat fakt
    Proszę, pierwsze z brzegu
    https://edukacja.rp.pl/oswiata/art39328311-slawomir-broniarz-poszukuje-kurator-barbary-nowak

    Aniela nie ogarnia he he 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.