Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Byłem na wybrach !!! "Pesymista"

24

Komentarz

  • Najgorsze to, że Polska powoli traci niepodległość (na rzecz Eurosojuza). Zresztą dobrowolnie! Wygrywają partie euroentuzjastyczne (PO,LiDi PSL) a opozycją będzie partia umiarkowanie euroentuzjastyczna PiS. W Parlamencie nie będzie NIKOGO kto może się przeciwstawić zachłanności Eropejskiego molocha. Smutne to ... :confused:
  • I tu kolego Tomaszu strzał jak kulą w płot.

    Zaczynamy

    Proszę ostatnio w ramach poprawy przejezdności dróg dla społeczności wiejskiej i letników braliśmy udział w naprawie dróg w gminie Jadów.
    Asfalt widrami to może u was w Szwajcarii się wylewa na podjazdach u nas jeżdzi tak fajna maszyna i cięzarówki z lepikiem wymieszanym z wypełniaczem i nawet mamy takie maszyny, które u nas nazywają walcami.

    A teraz Tomaszu proszę twoja kolej coś ty zrobił dzisiaj ile wiader asfaltu wylałeś na podjazd przed domem?
  • Oczywista rzecz jak sie robic dla obcego to wy tam w Szwajcari partolicie do upadłego. My robimy dla siebie dlatego u nas jest równo i gładko ale czekam Tomaszu na odpowiedź coś ty zrobił.

    Rozumiem nic tylk się wymądrzałem.
  • Widze,że frustracja pełna. Zapomnieliście jeszcze dodac, że wygrana PO to wynik nagonki mediów, poczytając od Faktów i Mitów, gdzie pisał Piotrowski, zabójca ks. Popiełuszki....:devil: Ach, ta tryskająca i wylewająca się milosc blizniego...

    Pozyjemy zobaczymy. Dla mnie PO było jedyną rozsądną opcją (bo lubie lody, najbardziej Haden - Daz). Jak spieprzą sprawę, to nie zamierzam w zaparte ich bronic, w przeciwieństwie do wszystkich PiSowców i zbliżonych, którzy dla wodza zrobią wszystko.

    A ztymi miediami to takie zabawne, szczególnie z telewizją, porównajcie sobie udziałw rynku TVN (o TVN24 nie wspominając) z TVP, no ale złej baletnicy...
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Niestety wygrali zwolennicy lapowkarstwa, zlodziejstwa i krecenia lodow
    Za takie bezpodstawne obelgi należałoby Ciebie pozwać do Sądu, Tomku. Może wtedy bardziej byś się zastanawiał nad swoimi słowami.

    Czy zauważyłeś, że panią Sawicką udało się namówić do łapówkarstwa dopiero po roku intensywnych zabiegów? Jestem przekonana, że próbowano znaleźć haka także na innych posłów PO i jakoś nic z tego nie wyszło. Obrzydliwe oczernianie PO przez Kaczyńskich niestety spowodowało, że zwolennicy PiSu są przekonani o nieuczciwości zwolenników innych opcji. Bardzo się cieszę, że część wyborców przestała wreszcie w to wierzyć.

    Uważam, że spełnienie wyborczych obietnic PO jest dużo bardziej prawdopodobne niż spełnienie obietnicy wybudowania 3 milionów mieszkań i itp. przez PiS. Tych dziesięć zobowiązań PO da się wypełnić, oczywiście nie od razu, ale w ciągu 4 lat jak najbardziej.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Sykreczka, masz racje. Cztery lata to dosc aby sie nakrasc i ukrecic gore lodow. Jakby pani Sawicka byla swieta to przy pierwszej probie namawiania do lapowki poszlaby na policje i problem mialoby CBA.

    Nie musisz juz bronic tej pani. Wygraliscie wybory. Teraz kreccie lodydo woli i czekajcie na cud.
    pozdrawiam

    T

    Tomku, sam byc pokręcił, co? A tu w Polsce nie wyszło, w Szwajcarii tez pewnie nie najlepiej i stąd ta frustracja. Moze nie zbyt m iłe to co piszę, ale to ty zacząles z argumentami ad personam. Jak zwykle ta sama historia, ktos próbuje merytorycznni, a ty szyderstwa i personalna jazda.

    Nie odpowiedziałes tez mi na zarzuty dot. Telegrafu, spółki Srebna i zaskakującej zbieżności nazwisk. A moze nic o tym nie wiesz?
  • Tomaszu nadal czekam na jasną odpowiedź co ty zrobiłeś w międzyczasie oskarżania wszystich o lapówkarstwo i kradzieże
  • Za rządów Millera, byli zbyt małymi figurami by próbowano dobrac się do skóry. Akurat sprawę Srebnej znam nie z mediów, a do róznowego salonu nie należałam nigdy.

    A co do ataków i wypominania Szwajcarii, pierwszy raz cos lekko złosliwie napisałam na ten temat, krygując się od razu, że to dla tego, że ty wciąż atakujesz innych. Nie zamierzam tego analizowac, ty sam wiesz najlepiej skad w tobie tyle frustracji, musisz jednak się liczyc z tym, że nawet osoby rzadko reagujące na ataki mogą czasami cos personalnie odpowiedziec.
  • I znowu pudło Tomaszu nie znasz faktów bo na obczyznę one ni docierały.
    Akurat ta lewica była też umoczona w ART. B jak Kaczyńscy i S-ka. Tylko tym drugim udało się więcej profitów wyciągnąć.
    Praktycznie za całokształt siedział tylko Bagsik, Gąsiorowski nadal siedzi w Izraelu.
    A mi pozostała kuchenka mikrofalowa , a wszyscy mówią, że to oscylator czy coś tak.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Rozumiem cie, jest ci glupio bo postawilas na zlego konia.
    Chyba Tobie jest głupio, bo mi nie. Ja uważam, że ten koń jest dobry i cieszę się, że wygrał.

    Mogłabym też odpowiadać obraźliwymi docinkami, ale nie zniżę się do tego poziomu.
  • wybory już były
    nic gardłowaniem nie zmienicie:)
    a tu ciagle jakby kampania wyborcza
    nawet jak nie wiem jak głosno byście krzyczeli, następna szansa za kilka lat:)


    ---
    :bigsmile:
  • Czyli Twoim ideałem są dwie partie lewicowe? PiS i jakas odmiana LiDu, czy liczysz moze na powstanie innej siły. To ciekawe by było. Czy może 100 % dla PiSu?
  • Jolu masz rację.
    Niech się cieszą zwyciężcy a smucą przegrani.

    Pożyjemy zobaczymy!
  • :)
    to było do Śpiocha
  • RudaAnko! Mamy w Sejmie psudoliberalne PO i pseudokonserwatywny PiS dochodzi pseudolewica LiD i chłopski związek zawodowy PSL.
    Kiedyś (początek lat 90tych) to było fajnie i bardziej kolorowo :bigsmile:

    Podział na prawicę i lewicę w naszych warunkach jest nieadekwatny do rzeczywistości.

    Założę się o milion podskoków, że i tak w naszym kraju niewiele się zmieni.

    Ciekawe jest również to, że w Polsce nigdy w wyborach nie zwyciężyła partia rządzaca. Dlaczego? Jeżeli PO się nad tym nie zastanowi to za 4 lata "orżnie" jak pozostali.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Platforma przelictowala przy stoliku pustych obietnic. Odchodzi od niego z garsciami zetonow. Mam nadzieje ze przez cztery lata zgra sie co do ostatniego. Nie dlatego zebym mial miec jakies Schadenfreude ale po to aby jej obecnemu elektoratowi otworzyly sie oczy.
    Czyli źle życzysz całej Polsce, byle Twoi znowu byli na wierzchu. Smutno.
  • Nie Tomku, zyczysz nam zle. Ja bym chciała, żeby partii liberalnej się powiodło i zeby to nie były tylko hasła wyborcze, tylko, zby zostały wreszcie przeprowadzone u nas prawdziwie liberalne reformy. Socjalizmowi mówię NIE.
  • Masz rację Maciek ale są tacy, którzy się ześwinili przed i po pozostali świniami udając, że to nie oni i teraz są bohaterami.
    To nie ja wymyśliłem zwrot my stoimy tam gdzie stała Polska a oni tam gdzie stało ZOMO.
    Wielu z forumowiczów bardzo by się zdziwiło gdyby poznało prawdę o swoich idolach i niemówię tu o PO. Olejniczak wiedział co robi wycinając "starych". Pozbył się skorumpowanego balastu. Tak też powinny zrobić inne partie i PO i PIS i nawet PSL

    Lecę dalej jutro z rana do Piotrkowa.
  • Choc z naszego rodzinnego pubktu widzenia, jak na razie największym liberałem okazał się .... Leszek M - 19% dla przedsiębiorców:cool:
  • [cite] RudaAnka:[/cite]Choc z naszego rodzinnego pubktu widzenia, jak na razie największym liberałem okazał się .... Leszek M - 19% dla przedsiębiorców:cool:

    A Konfederacja Pracodawców uznała, po przeanalizowaniu wyników głosowań w Sejmie, że najbardziej przyjazną partią dla przedsiębiorców w poprzednim sejmie był ... LPR !
    (To tak a propos klarownych podziałów)
  • Agent Bolek był dwóch agentów o tym psedonimie obu pracowało w stoczni.
    Niestety żaden nie chciał być Wałęsą. Bo zapewne chodzi ci o niego.
    Wałęsa był zarejestrowany pod innym psedonimem a raczej dwoma.
    Zalecam lekturę życiorysu pana Rajmunda K. i jego dzieci. Tylko nie te, które są w wikipedii i rozmowy z żołnierzami AK batalionu a później pułku "BASZTA".
    Wyciągnięcie wniosków pozostawiam koledze.
    Polecam te źródła bo raczej do archiwów to kolega dostępu nie ma.
  • POlska dla wszystkich oprócz antysemitów, homofobów, moherowych beretów, klerykałów........itd nowe zasady
  • mam pytanie do przeciwników PO.
    czemu tak uparcie umniejszacie PO lub konkretnych członków tego klubu,zamiast pokazywać po kim lub po jakich wspaniałych czynach PISu
    wdziejecie żałobę?
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]ZIBI

    Odnosnie Lecha Walesy, to znam sprawe z pierwszej reki od czlowieka (a raczej jego syna), ktory zatrudnial w swej firme w USA jego kolegow z lat siedemdziesiatych.

    Pozniejsze wybryki ze wzmacnianiem lewej nogi, nocna zmiana i ostatnie imieniny z Kwasniewskim obnazyly krola do konca.

    T


    Tomek syna człowieka kolegów to jest trzecia ręka.
    A ja wiem z pierwszego czytania był zarejestrowany dwa pseudonimy.
  • Zapomniałes jeszcze dodac "o hołocie z Warszawy"... Grunt to samodzielne myślenie. A wy nam ciągle zarzucacie mówienie językiem GW, a widzę, że słowa wodza natychmiast internalizowane...
  • [cite] Maciek:[/cite]
    [cite] zuska:[/cite]mam pytanie do przeciwników PO.
    czemu tak uparcie umniejszacie PO lub konkretnych członków tego klubu,zamiast pokazywać po kim lub po jakich wspaniałych czynach PISu wdziejecie żałobę?
    Przepraszam, ale ja nie umniejszam niczyich członków. Po prostu widzę, że szykuje sie niezły ubaw i już zacieram ręce na myśl, co to się będzie działo, gdy PO zacznie się odbijać jak kula bilardowa między żarłocznymi sojusznikami z PSL i LiD, a prezydenckimi wetami.

    Dla mnie większych jaj niż LPR i Samoobrona w rządzie juz nie będzie, no ale przynajmniej przystawki zjedzone :cheer:
  • Widzisz Tomku, ja w przeciwieństwie do wielu osób, cieszę sie głownie w imieniu Polaków jako całości. Oczywiście mi tez doskwierało brak wielu reform, ale tak się składa, że nikt z rządzacych do tej pory nie wpłynąl wprost negatywnie na moje i mojej rodziny życie. Było ryzyko, że jak Ziubro wprowadziłby jeden ze swoich antykonkurencyjnych projektów mogłoby to nas zabolec, ale podejrzewam, że też byśmy dali radę. Mi do frustratów naprawdę daleko.
    Pozdrawiam

    P.S. ciekawe tylko jak PiS odnajdzie się teraz w mediach, po totalnej wojnie jaką wydał mediom niepublicznym z wyjątkiem TV TRWAm?
  • Do Qutromamy i Zuski
    Szanowne Panie - cieszę się że jedna z Was nie uczy moich dzieci to do pierwszej Pani a do drugiej też bym prosił aby zaczełą bardziej wsłuchiwać się w to co mówią mężczyźni - mężowie i ojcowie rodzin wielodzietnych - mamy moim zdaniem realne widzenie rzeczywistości i także uważam że GW to śmieć!!!! taka jakaś chora moda na GW - bo kto ją czyta to jest niby "kimś" a kto nie to be!!!! zobaczymy na końcu drogi co Wam zrobi z mózgów ta wasza gazetka - zauważam że niektórym już zrobiła zmiany i to nieodwracalne. Jeszcze co do jadu o którym pisała Zuska - to nie jad to gniew i to zdrowy !!! Pan Jezus też się "wściekał" jak widział całą chciwość i obłudę ludzi i co zrobił ?!- można sobie o tym poczytać w Ewangeli /zamiast w GW/ - czy nie miał szacunku do ludzi ?- miał i za nas oddał życie !!!!, dojrzałe chrześcijaństwo polega na oddzieleniu człowieka od jego czynów - a ja sobie nieżyczę aby taki pan Tusk narzucał swoją wizję świata moim dzieciom !!!! Szanuję drugiego człowieka ale często reaguję gniewem na TĘPOTĘ UMYSŁOWĄ.
    Przeczytałem z grubsza wypowiedzi i mam propozycję aby zagorzali czytelnicy założyli swój klub GW i tam rozsiewali poglądy/chwasty, trujące grzyby,pokrzywę i inne szkodniki/ GW - bo to nie są Wasze przemyślenia i płynące z serca słowa ale uwielbianej przez niektórych GW . Nie mam ochoty ciągle wysłuchiwać "mądrości"
    GW - a propo skrótu GW - to brzydko mi się kojarzy ile ona jest warta?
    Życzę dobrych wyborów także jeśli chodzi o codzienną prasę.
  • Drogi Sławomirze.po pierwsze,nie czytuje GW.po drugie czytuję nader często Pismo Święte samodzielne, co co jest błędem wg.jednego z piszących tu ojców wielodzietnych(nie wiem więc w które wypowiedzi ojców wielodzietnych mam się wsłuchiwać ,bo wzajemnie sobie jak widać przeczycie)
    poza tym możesz sie gniewać owszem ale jeśli nie ma w Tobie miłości(którą Jezus miał cokolwiek czynił) do bliżniego to nie będzie to >>zdrowy gniew<<a chora nienawiść.
    poza tym zwróć uwagę ,ze zwolennicy PO na tym forum,wypowiadamy sie ostrożnie ,nie krzyczymy triumfalnie,nie kpimy z przegranych.
    a co robią przeciwnicy PO?czy zdrowy gniew to taki który pobudza innych do ślepej nienawiśći?bo to właśnie tu widzę.
    gdybyś jednak zechciał uważniej przejżeć wątki polityczne zauważyłbyś ,ze szukam porozumienia ponad podziałami(moja rozmowa z Tomkiem),bo nie sympatie polityczne są dla mnie ważne a to ,czego mogę sie nauczyć od tu obecnych, o rodzicielstwie.
    mam nadzieję,ze nie zostawisz mnie z poczuciem ,że od Ciebie mogę się nauczyć jedynie jak nie zachowywać się gdy sie człowiek rozczaruje.
    poza tym myślę,że jeśli się patrzy za daleko to nie dostrzega się wszystkich pięknych rzeczy ,które człowieka otaczają.
    pozdrawiam i uśmiecham się do Ciebie słonecznie.a co z tym zrobisz to juz Twój wybór.
  • Ludzie co Wy z ta GW???!!!

    Nikt nie powinien czytając gazety miec wyłaczonej funkcji: "samodzielne myslenie", niezależnie czy to GW, Dziennik, Rzepa, czy ND. Zauważyłam jednak, że przeciwnicy opcji "otwartej", z braku argumentów merytorycznych zawsze triumfalnie donoszą, "naczytałas/es się GW", mówisz jak GW. Czasami tak się zdarza, że moje poglady w jakiejs kwestii pokrywają się z tym co pisze GW, czasem inna gazeta. Choc nie przepadam np. za Ziemkiewiczem - z powodu jego podejscia do tzw. "sprawy kobiecej" stwierdzam, że nie raz zdarza się, że mogłabym podpisac się pod tym co napisał na inne tematy.

    A co do wygranej PO - cieszę się bardzo, ale nie oznacza, że niezaleznie co teraz zrobi to będe bezkrytycznie to popierac. A partii idealnych nie ma, PO tez nie odpowiada mi we wszystkim, po prostu odpowiada mi najbardziej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.