Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Napoleonka - szybka i bez pieczenia

1235»

Komentarz

  • U nas wygrała jaglanka. Ostatnia blacha ciasteczek wyjęta nieźle mija 23. :)
  • bardzo na czasie, bo w piątek padł mi piekarnik :-w
    jeszcze krem za ciepły, żeby dać do lodówki, ale mam nadzieję, że do popołudniowej kawy zdąży się odpowiednio schłodzić
  • @Małgorzata32, robisz z przepisu z pierwszego postu? Mnie się kiedyś krem nie zagescil i teraz się boję
  • Ja z celinki przepisu.Wyszło ekstra.
  • Ja tez robie i jesli juz, to troche zmniejszam ilosc maki, z iloscia wg przepisu nie ma opcji, zeby nie stezala. Dzieciaki uwielbiaja, a ostatnio nawet tesciowej smakowalo - dziwila sie krakersom, ale wlasnie one lamia slodki krem.
  • Mnie się zawsze udaje, nawet, jak modyfikuję przepis-dodaję znacznie mniej masła, albo zamiast masła pól tabliczki białej czekolady
    Robiłam też często z połowy porcji a w ub tyg zrobiłam tartę z rabarbarem i kremem waniliowym na kruchym cieście-z tymże kremem
  • Upnę...
    Wlasnie przystępuje do robienia tejże.
  • Też zrobię, tylko w tygodniu.
  • A coś zamiast krakersów? Mąż na bank mi po nich spuchnie.
  • Miałam robic to słynne ciasto trzech króli. Ale..Wczoraj nie miałam składników. Dzis skladniki zakupiłam. Jednak stwierdziłam, ze nieaktualne...
    A, ze dzieci za slodkilm szperają, to napoleonka rozwiazuje sprawe. W sumie toniewiele wiecej niż wypasiony budyń ;)
    Własnie sie chłodzi.
  • A w tygodniu bedzie piegusek, no białka z napoleonki do wykorzystania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.