Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

1161719212227

Komentarz

  • The user and all related content has been deleted.
  • Mimo to na wybory się wybieram i głosuję zawsze na kandydatów, których poglądy są maksymalnie zbieżne z moimi. Trochę na zasadzie buntu i demonstracji swoich poglądów. Szanse moich kandydatów na ogół są żadne. Po wyborach zawsze mam kaca i obiecuje sobie, że to ostatni raz. To taka moja prywatna niekonsekwencja. :devil::sad::shamed:
  • Tak się składa że dzień wyborów w tym roku to jednocześnie Dzień Papieski - hasło "Jan Paweł II - człowiek modlitwy.

    Zapytajmy samych siebie - Jan Paweł II - zostałby w domu czy głosował?
    I na kogo?

    Ale u nas zawsze będą mądrzejsi od papieża. :bigsmile:
  • Nie tylkp prosci ludzie, nawet tacy co to encykliki znaja na pamiec prawie.

    Ach... zaraz sie dowiem ze to duchowienstwo posoborowe, wiec sie nie liczy... wiec swieenia sa niewazne, wiec moze nie sa nawet ludzmi, a moze nas po SVII w zasadzie nie ma, to wszystko to fikcja:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
  • [cite] Gregorius:[/cite]I myślisz, że jak skreślisz coś na liście wyborczej, to ma to jakikolwiek wpływ na to kto wejdzie do parlamentu? Wbrew pozorom gdy jest duża ilość niegłosujących łatwiej wykryć i udowodnić oszustwa wyborcze.
    że tak powiem - ideowo masz całkowitą racje Greg. - ale zastanawiam się czy w praktyce bojkot wyborów to dobra strategia (wydajesz się być pewien?) bo sprawa jest taka, że chcemy czy nie chcemy i tak tkwimy w tej d...kracji i wstrzymanie sie od głosu też "jest głosem" i ma swój określony sens; niestety nie da się całkowicie nie uczestniczyć w tym cyrku - od urodzenia jesteśmy policzeni i włączeni do systemu - siłą, przymusem. Uważam że w takiej sytuacji zabranie głosu, poprzez kartę wyborczą, może mieć jednak sens (i nie być grzechem) ponieważ trzeba starać się robić to, co najlepsze. Nawet jeśli poparty polityk nie jest idealny i szanse na realizację dobrych zmian są minimalne.
    Bojkot jest dobry, kiedy jest skoordynowany, masowy; w pojedynkę nic nie znaczy. Są sytuacje, kiedy nie da się stanąć z boku i nie uczestniczyć.
  • Nie no Prayboy pojechales tym JPII
  • i jeszcze jedno - rozumiem że ks.Popiełuszko zginął po to aby teraz nie idąc na wybory popychać na listy jego morderców (Ruch Palikota ma poparcie Urbana oraz Faktów i Mitów)
  • Dla mnie udział w wyborach nie oznacza jednocześnie akceptacji systemu. Demokrację traktuje instrumentalnie.
  • jak patrzę na pana z postu ProMAmy nr 558 to też jestem przeciw demokracji, ale właśnie dletego pójdę zagłosować.
    Między innymi dlatego, oczywiście.
  • Jestem pewien że Pan Jezus by nie głosował. bł JPII z wiadomych względów mnie mało interesuje w tym kontekście. On bowiem był choćby za akcesją do UE i długi czas popierał TW Bolka.
  • W nr 2 Wręcz Przeciwnie wywiad z Paligłupem. Warunkiem wejścia tego indywiduum do koalicji z PO jest wyrzucenie religii ze szkół i objecie Ministerstwa Edukacji. Jednym słowem Paligłup to taki antyGiertych.
  • [cite] Spioch:[/cite]Dla mnie udział w wyborach nie oznacza jednocześnie akceptacji systemu. Demokrację traktuje instrumentalnie.
    Dajesz się nabierać na demagogie lóż masońskich. Kiedyś jakakolwiek współpraca z masonerią była jednoznaczna z ekskomuniką.
  • Właśnie, bardzo mnie zastanawia dlaczego JPII poparł akcesję do UE - niby nie wprost - ale na pewno zdawał sobie sprawę jak jego słowa mogą byc odebrane. Wzbudza to wiele wątpliwości...
  • Jestem pewien że Pan Jezus by nie głosował.

    nooo, i Adam też by nie głosował

    A Jan Paweł II wraz z Piłsudskim to najwięksi krzywdziciele Polski.
    Co za bełkot:at:
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Spioch:[/cite]Dla mnie udział w wyborach nie oznacza jednocześnie akceptacji systemu. Demokrację traktuje instrumentalnie.
    Dajesz się nabierać na demagogie lóż masońskich. Kiedyś jakakolwiek współpraca z masonerią była jednoznaczna z ekskomuniką.

    może ... dzieje się tak dlatego, że nie widzę innej mozliwości przejęcia władzy .... gdyby zaistaniał jakiś prawicowy spisek ogólnoeuropejski mający realną szansę na zbrojne przejecie władzy i rozprawę z masonerią/lewicą to ... niedokończę ... bo internet jest monitorowany :neutral:
  • Adam akurat zagłosował. Ewa też. Kiepsko na tym wyszli.
  • Grzech pierworodny jest właśnie wynikiem demokratycznego myślenia: "Ech co tam Pan Bóg gada, większością ustalamy, że to jabłko zakazane zjadamy"
  • Bzdura.
    Adam, Ewa, Szatan to trzy osoby.
    Boga też było trzech.
    Głosy rozłożyły się po równo.

    Widzisz - łatwo ośmieszyć takie teoryjki
    :crazy::crazy::crazy:
  • Bóg nie glosował, Bóg rozkazał. Widzę ciągle nie pojmujesz, iż jest królestwo Niebieskie a nie Demokratyczna Republika Niebiańska. Szatan ze współpracy z Ewa i Adamem wymyślił demokrację.
  • The user and all related content has been deleted.
  • Zło to PO i Palikot
    Dobro to siedzenie w domu i dorabianie sobie teoryjek dla poprawy samopoczucia.
  • Zło to też relatywizm PiSu. Mi lepsze samopoczucie do niczego potrzebne nie jest. Mam ważniejszy cel w swoim życiu.
  • a dobro wspólne to pies?
  • Jeżeli jest sprzeczne z dobrem nadrzędnym (czyli Zbawieniem() to tak: nadaje się do śmietnika. To jest właśnie ta fałszywa ideologia demokracji, gdzie zło nazywa się dobrem, a gwałt praworządnością... bo "większość" tak ustaliła.
  • to dobro nadrzędne mówi:
    "wybierzcie Palikota"?

    fajne dobro, a może masz kłopot z rozeznawaniem duchów?:wink:
  • The user and all related content has been deleted.
  • PrayBoy:masz jakiś zasadniczy problem ze zrozumieniem mej postawy, więc jeszcze raz: Nie wybieram zła -> Demokracja jest substancjalnie zła -> Ergo nie udzielam się demokratycznie.
  • Lepiej nie iść na wybory niż głosować na kandydatów mających poglądy/praktykę na bakier z Prawem Bożym.
  • [cite] Spioch:[/cite]Lepiej nie iść na wybory niż głosować na kandydatów mających poglądy/praktykę na bakier z Prawem Bożym.
    Dokładnie tak.
  • A ponieważ sama demokracja jest nie tylko na bakier ale nawet przeciwna Prawu Bożemu, dla mnie sytuacja jest jasna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.