Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

13468927

Komentarz

  • taki miś żartowniś, prawda, ProMamo? :bigsmile::bigsmile:
  • Taaaak! Ach Ty Misku :wink: Jedno oczko Misia Pysia, drugie oczko Mysia Pysia:wink:... itd itd itd
  • mnie tam za bardzo nie interesuje, kogo jesteś zwolennikiem, jeśli idzie o partię, ale też sporo jeżdżę po Polsce i z tymi drogami, to zachwyt żaden. kasa unijna idzie, to ktoś musi na tym zarobić, jakość już ważna nie jest, że nie wspomnę o autostradach
  • Para - ze tak zapytam - Ty w Polsce mieszkasz???
  • Ciekawe, że w większości dyskusji uchodzę za przeciwnika głosowania na PO
    no wiadomo że wśród towarzyszy z SB i WSI toś zwykły komuch...:cool:
  • Paradidel że tak powiem piździsz...
  • Nie dam rady! Posikam sie z Was:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:
  • [cite] Paradidel:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]Para - ze tak zapytam - Ty w Polsce mieszkasz???

    Jak najbardziej.


    W tej samej co ja?
  • [cite] argento:[/cite]Paradidel że tak powiem piździsz...


    Leze pod stołem i kwicze! Blagam - dzieci pobudze!
  • W tej samej co ja?
    żartownisia z Ciebie....
    Paradidel mieszka w Polsce gdzie są super drogi...szybkie i czyste koleje...gdzie ludzie zarabiają tyle że połowę kasy oddają innym...gdzie dzieci mają tanie podręczniki...a rodzice bezpłatną wymianę protez zębowych...
    On mieszka w Polsce w budowie...
    Kuźwa znowu się obudziłem...:cool:
  • Nie wstane dzis z podlogi! Zasmieje sie na amen:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:
  • Nie wstane dzis z podlogi!
    hehehe...załóż szlafroczek frotowy to przy okazji śmiania kurzyku się pozbędziesz z podłogi...:cool:
  • No wlasnie nie mam:sad: calkowicie nie moj styl:wink:
  • no to sorki...:wink:
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]nie myliłeś się, i przyznaję ci rację - wina po stronie PIS i osobiście prezesa - że nie przyprowadził za mordę wszystkich posłów na głosowania
    mam nadzieję że było to celowe
    ale i tak na nich głosuję, poprzednio głosowałem na LPR i się mocno rozczarowałem
    czekam teraz na wyjaśnienia dlaczego ich nie było wczoraj na sali
    Ok. Wymień 1 (słownie jedno) głosowanie LPR w którym pomyliły im się guziki. Na wymienianych przez Ciebie głosowaniach byli wszyscy z LPR.

    Rozczarowałem się, bo Giertych miał szansę zrobić porządek z podręcznikami, zniszczyć lobby wydawców, aby książki nie zmieniały się co roku oraz aby dopuszczano podręczniki o określonej wadze żeby tornister nie ważył 15 kilogramów.
    A nie zrobił komletnie nic w tej materii.

    Paradidel - poczekaj jak przyjdzie ci płacić za te drogi, zarówno ekspresówki jak i autostrady będą płatne i to najwyżej w Europie.
    Już teraz tirowcy z nich nie korzystają bo się nie opłaca.
    W ciągu ostatniego roku ruch na A2 spadł o 45%.

    masz tu cytat z twej ulubionej gazetki
    samochody uciekają z A2

    O ok. 30 â?? 80 proc. spadł ruch ciężarówek na autostradach prywatnych po wprowadzeniu w Polsce elektronicznego systemu poboru opłat. Najbardziej traci na tym Skarb Państwa. Rząd może rozszerzyć listę płatnych dróg.
    branżowy portal - inne źrodło
  • Rozczarowałem się, bo Giertych miał szansę zrobić porządek z podręcznikami, zniszczyć lobby wydawców, aby książki nie zmieniały się co roku oraz aby dopuszczano podręczniki o określonej wadze żeby tornister nie ważył 15 kilogramów.
    A nie zrobił komletnie nic w tej materii.
    hehe a jak głosowała PiS pamiętasz... jak im się guziki myliły?

    Byłem na Szucha i pamiętam... do Ciebie dotarło dopiero co się dzieje jak zobaczyłeś to pod krzyżem parę lat po tym.
    skanuj0001qm.jpg

    Nie liczy się Polska założenie było takie, że PiS miała stac się jedyną partią na "prawicy" bez względu na wszystko. Ja do tego ręki nie będę przykładał.
  • wybacz, ale... jeśli dla Giertycha minister gospodarki Pawlak który nas wpycha w żelazny uścisk Gazpromu jest zbawieniem dla Polski to ja dziękuję.
    Dobro Polski to popieranie imperialnej polityki Rosji, ale przecież to tradycyjna, przedwojenna rusofilia, czemu się dziwić. Tyle że czasy inne - tego nie rozumieją.

    Gazprom poszerza swoje wpływy

    LPR:
    Jedyna nadzieja w tym, że PSL dostanie dosyć głosów, aby móc zapewnić powstanie koalicji bez udziału SLD. W tej sytuacji rekomendujemy głosowanie na PSL.
    Apelujemy więc do elektoratu LPR - w wyborach do Sejmu głosujcie na PSL!


    Powyższe stanowisko spowodowane jest tradycyjną linią postępowania Ruchu Narodowego charakteryzującą się dwiema fundamentalnymi zasadami:
    - realizmu politycznego odnoszącego się do aktualnej sytuacji politycznej, a nie tej wymarzonej i oczekiwanej,
    - dobra Polski jako zasady naczelnej przed dobrem własnego Stronnictwa, które ma być wobec niej służebne.


    Zarząd Główny Ligi Polskich Rodzin
    Poznań, 13 sierpnia 2011 r.
    źródło

    Co za małostkowość, Giertych nigdy nie zostałby wicepremierem gdyby nie Kaczyński, a teraz aby odebrać głosy PIS-owi rekomenduje głosowanie na Pawlaka, współodpowiedzialnego za obecne rządy i osobiście (jako ministra gospodarki) odpowiedzialnego za powiększanie wpływów Gazpromu (Gazprom to Rosja)
    Dodatkowo głosowanie na PSL to de facto przyklepnięcie polityce Tuska, wszystko jest w porządku, koledzy z PSL - zasługujecie na nasze uznanie - dobrze nami rządziliście, dobrze że nie wyszliście z koalicji z PO, no jesteście po prostu super.
    Naprawdę baardzo się na LPR zawiodłem.
    To ma być dobro Polski???
    Żenada!
  • Gdybym był złośliwy napisałbym jeszcze o tym, że partii mającej w swej nazwie Polską Rodzinę nie przeszkadza rekomendować głosowania na partię której lider mieszka z kochanką zamiast z własną żoną i dziećmi.


    Ponieważ jestem złośliwy więc to piszę.
  • No ale co w tym dziwnego? Mam dylemat na kogo głosowac i faktycznie prędzej zagłosuję na psl niż PiS...
    Giertych został ministrem może z pychy, a może nie w każdym razie była mowa o tym że będzie to klęska dla LPR (poświęcił partię) tylko że nawet PiS go nie popierała, a w konsekwecji oddała władzę. Z resztą co mam gadac jak dla Ciebie główny problem to 15kg tornister.
  • PiS wolała koalicję z wyciągniętym z kapelusza przez służby Leperem.
  • Tornister to symbol a co były minister zrobił dobrego dla edukacji?
  • a co były minister zrobił dobrego dla edukacji?
    wprowadził mundurki...dla mnie to było super...
  • [cite] Gregorius:[/cite]PiS wolała koalicję z wyciągniętym z kapelusza przez służby Leperem.
    tak, przypomnij jeszcze że koalicjant do burdelu chodził aby zrównoważyć moje uwagi o liderze PSL
    tyle że PIS nie ma na sztandarze wartości rodzinnych, a LPR owszem
    Poza tym zdaje się że z rozpustnym Andrzejem miła była koalicja i Giertychowi czy się mylę?
    Nikt LPR do koalicji z KGB-ską Samoobroną nie zmuszał.

    Piszę tu o strategicznych interesach Polski, sprowadzenie wszystkiego do tornistra to obejście tematu.

    Ppo Smoleńsku tylko PIS ma wystarczająco dużo niechęci do Rosji aby ocalić kraj przed jej wpływami.
  • [cite] argento:[/cite]a co były minister zrobił dobrego dla edukacji?
    wprowadził mundurki...dla mnie to było super...

    dla mnie też tyle że zrobił to tak nieudolnie że uchylono ten obowiązek
  • Poddając się wpływom innych państw? Mam znowu wklejać zdjęcia Lecha w jarmułce i świętującego Chanuka?
  • Prayboy dobrze prawisz...:bigsmile:
  • [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] argento:[/cite]a co były minister zrobił dobrego dla edukacji?
    wprowadził mundurki...dla mnie to było super...

    dla mnie też tyle że zrobił to tak nieudolnie że uchylono ten obowiązek
    Uchylono bo dał wybór rodzicom... pamiętam jego przychylne wypowiedzi na temat ED... pamiętasz? A pamiętasz co mówił o obniżeniu wieku szkolnego? Dał wybór rodzicom bo taki program miała partia (polecam Z nadzieją w przyszłosc) ale rodzice to beton. Miał ich złapac za mordę? No sorki to nie PiS.
  • Gregorius - dobre stosunki z IZRAELEM - nie z żydami - są potrzebne Polsce.

    USA=Izrael, tak jest i nic na to nie poradzimy.
  • [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]PiS wolała koalicję z wyciągniętym z kapelusza przez służby Leperem.
    tak, przypomnij jeszcze że koalicjant do burdelu chodził aby zrównoważyć moje uwagi o liderze PSL
    tyle że PIS nie ma na sztandarze wartości rodzinnych, a LPR owszem
    Poza tym zdaje się że z rozpustnym Andrzejem miła była koalicja i Giertychowi czy się mylę?
    Nikt LPR do koalicji z KGB-ską Samoobroną nie zmuszał.

    Piszę tu o strategicznych interesach Polski, sprowadzenie wszystkiego do tornistra to obejście tematu.

    Ppo Smoleńsku tylko PIS ma wystarczająco dużo niechęci i motywacji do Rosji aby ocalić kraj przez jej wpływami.
    Lepper dotrzymywał słowa. Głosował za życiem kiedy Jarek wprowadzał swój mistrzowski plan.
  • Lepper dotrzymywał słowa. Głosował za życiem kiedy Jarek wprowadzał swój mistrzowski plan.

    Tak, taki uczciwy złodziej. Głosował za życiem co mu nie przeszkadzało szykować przekręty z gruntami.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.