Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

1356727

Komentarz

  • Tak naturalna teraz ta koalicja się wydaje..
  • Nie zależy - to prawda - ale też nie walczą o upowszechnienie aborcji.
  • [cite] Gregorius:[/cite]a wie kolega co to dyscyplina partyjna? Skoro jej w tej kwestii zabrakło, jest to dla mnie jasny sygnał: PiSiorom nie zależy.
    Na szczescie POwcy tez nie wiedzą, coponiektórzy głosowali za życiem
  • [cite] DamianGS:[/cite]Nie zależy - to prawda - ale też nie walczą o upowszechnienie aborcji.
    Dają milczące przyzwolenie
  • Sądzę, że z powodu braku mocnego stanowiska Kościoła.
  • [cite] DamianGS:[/cite]Sądzę, że z powodu braku mocnego stanowiska Kościoła.
    Ile razy trzeba przypominać przykazanie: "Nie morduj" ???
  • No właśnie ile razy trzeba powtarzać ? Chyba do końca świata. A przy okazji tłumaczyć, że życie zaczyna się od poczęcia. Przypuszczam, że wielu posłów w to nie wierzy - dla nich to tylko zlepek komórek.
  • tak, ale ludzie są bardzo zdezorientowani - bo słyszą częściej, że jeżeli tknie się wypracowany kompromis, to potem juz krok, zeby lewaki przeforsowali swoją wersję... Bo o zaufaniu Bogu to już tym bardziej nie słychać...
  • Jaki mord?
    Przeciez chodzi o biedne zgwałcone kobiety i ich zdrowie psychiczne, o "niedoszle" dzieci, ktore sie pozbawi ogromu cierpień za życia (co to za życie taka wegetacja bezrozumna?), o ratowanie życia kobietom, które moga umrzeć......


    Tak świat to widzi :sad:
  • ja tak sie zastanawiam... gdyby kobiecie, ktora poczela dziecko i jest w pierwszym tygodniu ciąży z czego się cieszy - ktoś usunął dziecko - to czy sąd rozważałby uszczerbek na zdrowiu i ciele (jaki uszczerbek - nic przecież jej nie ubyło), czy morderstwo..?
  • Strata moralna :confused:
  • no wlasnie - ciekawe czy wtedy feministki nie broniłyby koleżanki - gdyby np to byla kobieta z ich grona. Bo wierzę, że i one chcą mieć dzieci. I wtedy - taka decyzja - ciekawe czy wystarczyłaby im taka ocena zdarzenia..
  • Trzeba by było najpierw sprecyzowac co to pierwszy tydzien ciazy.....

    Czy to ten czas, kiedy trwa miesiączka, czy ten czas od zapłodnienia po wszczepienie, czy to ten czas kiedy sie jajko wczepi w macice i przezyje kilka dni.....?
    Zdania są podzielone :confused:
  • Wiecie oczywiscie, ze pro-katolicki Gowin glosowal "za zabijaniem" chorych dzieci?
  • Zdjęcie masakryczne... Ostrzegam...... Cud miód uśmiech posła obok zmasakrowanego 22-tyg dziecka
  • Nie ma co ostrzegać, tak wygląda kompromis polityczny.
    P.
  • A jednak Kaczyński się zmieniłkto wczoraj za życiem
  • czyli katolik MOŻE (i powinien) głosować na PIS który jak widać liczy się z głosem 500 tys. obywateli
    i dobrze się stało że PR nie będzie startować - dość marnowania głosów
  • Z pisem jest jeszcze kwestia iv.
    P.
  • [cite] Prayboy:[/cite]A jednak Kaczyński się zmieniłkto wczoraj za życiem
    Nie zmienił się, tylko zmienił taktykę.
  • Oj Greg przestan, jest za Zyciem - jest, skoro mam glosowac a to moj obowiazek to wybieram PiS - bez dwoch zdan.

    Rezygnujac z wyborow glosujesz tak naprawde na PO ... wiec dziwi mnie Twoje podejscie Greg. Serio.
  • [cite] Prayboy:[/cite]A jednak Kaczyński się zmieniłkto wczoraj za życiem
    To ta ustawa przeszła?
  • nie
    ale wiecie macie jednak trochę racji, jednak PIS dał wczoraj ciała - zabrakło wczoraj 6 głosów aby przeszła! To mnie właśnie u nich denerwuje - brak konsekwencji, Platformiaki mają płacić po 1000 zł za złamanie dyscypliny, nieobecnym Kaczyński powinien przywalić dziesięciokrotność tej sumy
    z PIS-u było nieobecnych 10 posłów
    moim zdaniem skandal!
    chyba że byli chorzy obłożnie i dadzą usprawiedliwienia
  • lista nieobecnych z PIS
    czekamy na usprawiedliwienia

    1. Bury Jan s. Antoniego 2. Jaworski Andrzej 3. Jurgiel Krzysztof
    4. Młynarczyk Henryk 5. Popiołek Krzysztof 6. Ryniak Monika
    7. Strzałkowski Stefan 8. Tchórzewski Krzysztof 9. Wrona Waldemar
    10. Zalewska Anna
  • To może ja zacytuję siebie z wczoraj. Podziwiam natomiast Twoją Prayboy wiarę w przemianę PiS.
    [cite] Taw:[/cite]Jak na razie to jest nic konkretnego... dla mnie to cały pis... mógł zmienic konstytucję to będzie kopał się o ustawę... a jak przyjdzie co do czego to albo się wstrzymają albo wyjdą z sali...
  • jak mógł jak nie mieli większości konstytucyjnej - co - mieli pod pistoletem zmusić Peowików go głosowania jak oni???
  • [cite] ProMama:[/cite]Oj Greg przestan, jest za Zyciem - jest, skoro mam glosowac a to moj obowiazek to wybieram PiS - bez dwoch zdan.

    Rezygnujac z wyborow glosujesz tak naprawde na PO ... wiec dziwi mnie Twoje podejscie Greg. Serio.

    Nie głosując daję wyraz temu, że nie akceptuje bezbożnej dupokracji. Żadna, ale to żadna partia nie ma w swym programie odwołania do Boga lub prawa Bożego. Jak się taka pojawi, to zacznę się interesować.
  • będzie za późno, ale jak chcesz
  • Za późno na co?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.