Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

145791027

Komentarz

  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] argento:[/cite]a co były minister zrobił dobrego dla edukacji?
    wprowadził mundurki...dla mnie to było super...

    dla mnie też tyle że zrobił to tak nieudolnie że uchylono ten obowiązek
    Uchylono bo dał wybór rodzicom... pamiętam jego przychylne wypowiedzi na temat ED... pamiętasz? A pamiętasz co mówił o obniżeniu wieku szkolnego? Dał wybór rodzicom bo taki program miała partia (polecam Z nadzieją w przyszłosc) ale rodzice to beton. Miał ich złapac za mordę? No sorki to nie PiS.

    Miał złapać. Jeśli uważał że robi dobrze powinien nie dać wyboru.
    Poza tym rodzice byli za - to większość uczniów była przeciw.
    Dzieciaki truły rodzicom i oni dla świętego spokoju byli przeciw mundurkom.
  • Prayboy, jak dobrze ze Ty tu jestes, bo juz czasami sie obawiam, czy ktos widzi to wszystko tak jak ja...
  • W obecnej sytuacji oddam swój głos na Prawo i Sprawiedliwość. Stawianie w jednym rzędzie PO i PiS jako wrogów życia, Kościoła i Polski uważam za niedorzeczne.
  • Lepper dotrzymywał słowa. Głosował za życiem kiedy Jarek wprowadzał swój mistrzowski plan

    Putin też jest za życiem, i co z tego? Kochajmy Rosjan zatem.

    Premier Rosji, Władimir Putin, powiedział, że Federacja Rosyjska musi podjąć działania w celu zwiększenia ilości urodzeń w tym kraju. Jak poinformował, w "projekty demograficzne" rząd w Moskwie ma zainwestować 1,5 tryliona rubli. Cel to poprawa średniej długości życia społeczeństwa i zwiększenie ilości urodzeń o 5 procent w ciągu trzech lat.

    Po przemówieniu Putina, rosyjska Duma zaczęła rozaptrywać projekt ustawy dyskwalifikująćej aborcję jako usługę medyczną w Rosji. Nowe prawo miałoby również pozwalać lekarzom na odmawianie dokonywania aborcji.

    źródło
  • [cite] Prayboy:[/cite]Gregorius - dobre stosunki z IZRAELEM - nie z żydami - są potrzebne Polsce.

    USA=Izrael, tak jest i nic na to nie poradzimy.

    Opcja na USA/Israel contra opcja Niemcy/Rosja? Czy naprawdę nie ma wyboru?

    A jeśli nawet to czy ta pierwsza jest słuszna czytaj: realna?
  • a co - zła opcja?
    Obama już się kończy...

    Oczywiście że najlepszy byłby sojusz z Węgrami i Litwą, ale Litwa robi nam właśnie papa
  • A może tak sojusz na linii północ południe? Opcja posiadania możliwości blokowania Bałtyku byłaby strategicznie nie na rękę największym naszym wrogom: Niemcom i Ruskom.
  • [cite] Prayboy:[/cite]a co - zła opcja?
    Obama już się kończy...

    No i co z tego, że Obama się kończy? Przyjdzie jakiś konserwatywny, proizraelski polityk i Polska zostanie zmuszona do płacenia odszkodowań żydom w zamian za obiecanki cacanki pomocy w walce z Rosją.
  • nie pisałem o Szwecji ale miałem ją na myśli, ostatnia wizyta i propozycja sojuszu przez ten kraj świadczy o tym że im też byłoby to na rękę.
    Śpioch - niewykluczone.
  • Ale oddanie władzy PO na następne lata nie przybliży nas do odzyskania suwerenności.
  • Sojusz z USA był możliwy w latach 90-tych. Jakby wtedy w Polsce zainstalowano bazy amerykańskie to w sojusz bym uwierzył. Nie zainstalowano. Prawdopodobnie istniała jakaś cicha umowa podziału stref wpływu.
  • każdy głos nie oddany na PIS to głos oddany na PO
    proste

    PIS to nie PO

    w PIS nie ma:
    -Chlebowskiego
    -Drzewieckiego
    -Sawickiej
    -Palikota
    -mordercy: pana Ryszarda C.



    nikt z PIS, żaden najmarniejszy poseł nie może się z nimi równać

    najstraszniejsza afera PIS to jazda po pijaku meleksem
  • Zobaczymy co zarekomenduje Marek Jurek , stawiam że głosowanie na PIS

    świadczyć to będzie o małostkowości i pysze Giertycha, bo kto jak kto ale to Marek Jurek poniósł największą ofiarę w sprawie próby zmiany konstytucji a mimo to poprze PIS a nie PSL.

    Teraz pytanie:
    skoro taki ideowiec z Giertycha i obrońca życia - dlaczego nie odszedł z koalicji po odejściu Jurka z fotela marszałka?
  • najstraszniejsza afera PIS to jazda po pijaku meleksem
    i to nie wiadomo czy prawdziwa...
  • niech będzie że prawdziwa - każdy lubi poszaleć, całe dzieciństwo marzyłem aby pojeździć meleksem
  • chyba zamiast deliberować czas się zacząć modlić o rozum dla Narodu

    Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu ufa 70 procent Polaków - wynika z najnowszego sondażu CBOS. To najlepszy wynik Komorowskiego od czasu objęcia prezydentury. Na drugim miejscu znalazł się premier Donald Tusk (52 proc.), na trzecim - wicepremier Waldemar Pawlak (49 proc.).

    ilu ufa Jezusowi - tego nie napisali:sad:
  • Pan Jezus jest Królem Wszechświata, jako monarchy nie interesują go dupokratyczne sondaże.
  • jednocześnie jego królestwo nie jest z tego świata
  • Byłem kiedyś z młodzieżówką PiSu na Ukrainie podczas drugich "wolnych" wyborów. Pojechaliśmy autokarem do Lwowa, potem samolotem do Kijowa i busikiem do centralnej części kraju 300km na wschód. Na miejsca obserwacji dojeżdzaliśmy nocą. Nadzieja polskiej prawicy bała się zostać samotnie w wiosce i błagała by zostawiać ich parami. Ubrana w długie czarne płaszcze kupowała kartony fajek i dyskutowała o cenie za ukraińską dziwkę. W supermarkecie pod Lwowem owe "nadzieje" jeździły wózkami jak dzieci i klęły na cały głos.
    Wstyd mi było za nich praktycznie na każdym kroku. Pomyślałem, że nigdy nie oddam głosu na takich pajaców, karierowiczów, ludzi bez zasad. Gdzież im do harcerzy!
    Nie wiem jak się potoczyły ich losy - jeden, niejaki Damian M. kandydował w mojej dzielnicy kilka lat temu - ale mam nadzieję, że większości odeszli od polityki albo wydorośleli i nabrali rozumu. Boję się na nich głosować - tyle, że bicz większego zła nie daje wyboru..
  • o kurczaczki...straszne...:cool:
  • Zycie... tez znam takich. Dzis na topie. Ech... przeciez ja za nich nie moga ponosic odpowiedzialnosci, do jasnej Anielki
  • "Śpiący Rycerze
    Chyba każdy Polak zna legendę, o rycerzach, śpiących pod Giewontem. Legenda mówi, że gdy ten kraj znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, gdy już nie będzie komu go bronić, ci rycerze się przebudzą. Zadrży ziemia, skały Giewontu odsuną się i nieprzeliczone zastępy rycerzy staną do bezlitosnej walki z wrogiem.

    Tylko, że nasz kraj stawał do walki już wielokrotnie, a jednak Śpiący Rycerze się nie przebudzili. Nie zmiażdżyli Krzyżaków, nie zgnietli Szwedów, nie starli hitlerowców z powierzchni ziemi.

    A ja wam mówię, że Śpiący Rycerze istnieją. Nie tylko pod Giewontem, ale wszędzie. W całym kraju drzemią w ukryciu ich nieprzeliczone zastępy. I na tym polega podstawowy błąd Platformy Obywatelskiej. Na tym polega błąd wojujących ateistów spod znaku Palikota. Na tym polega błąd Magdaleny Środy i idących za nią wariatek. Ci ludzie zapomnieli o legendzie, włożyli ją między bajki. Tymczasem u fundamentów każdej legendy jest prawda.

    Tak jest! Śpiący Rycerze istnieją. Wyborcy PO niekiedy przeczuwają ich istnienie. Niekiedy młodzi, wykształceni, z wielkich miast patrzą na nieprzeliczone tysiące ludzi, żyjących z ciężkiej pracy. Patrzą na sześcioosobowe rodziny żyjące w kawalerkach tylko ze skromnej pensji ojca. Patrzą z pogardą, bo wydaje im się, że ten zacofany naród przecież nie może im zagrozić. Im, geniuszom z wielkich miast, gwiazdom brylującym w świetle jupiterów.

    A ja im mówię: STRZEŻCIE SIĘ!

    Strzeżcie się tego ludu o kamiennych dłoniach i żelaznych barkach. Ludu dzień po dniu pracującego, by związać koniec z końcem. Strzeżcie się tego narodu twardego jak skała! W nim drzemie nadal niezmierzona potęga. Śpiący Rycerze drzemią w tym narodzie głęboko pod wierzchnią skorupą obojętności i zniechęcenia, gotowi zbudzić się, gdy przebierzecie miarę.

    Strzeżcie się powalonego olbrzyma, który leży u fundamentów tego kraju. Bójcie się, bo to nie jest Afryka, gdzie każdy łapciuch może rządzić siłą. To nie jest Rosja, gdzie totalitaryzm jest tradycją. To jest Polska. To jest kraj niepokornych ludzi, którzy przed nikim nie pochylają głowy, którzy nikomu nie pozwalają z siebie drwić bezkarnie. To jest kraj śpiącego olbrzyma, który raz przebudzony każdego wroga zmiecie jednym uderzeniem.

    Kiedyś ten kraj miał elitę. Ludzi szanowanych. Teraz już nie ma. Pojawiła się grupa wyhodowanych na lojalności wobec Moskwy pacanów, którzy pozamykali się w wielkich miastach niczym w twierdzach i upewniają się nawzajem o własnym geniuszu. Głupcy! Wydaje wam się, że u podstaw tego kraju leży ciemna masa zacofanych katoli. Wydaje wam się, że wystarczy jeden z drugim kretyn w TVN, by ludzie uwierzyli w geniusz Boskiego Donalda. Prości ludzie wcale nieźle pamiętają jeszcze czasy komuny, pamiętają jak wtedy wyglądała telewizja. Dostrzegają podobieństwa.

    Coraz więcej ludzi telewizji nie ogląda, bo telewizja kłamie.

    Czy nadszedł czas? Czy Śpiący Rycerze powstaną znowu, jak wielokrotnie w naszej polskiej historii? Tego nie wiem. Ale wiem i widzę, że pomiędzy nimi wzbiera okrzyk: â?žpolitycy nam nie pomogą, musimy sami o siebie zadbaćâ?.

    Bójcie się tego okrzyku, bo w nim jest wasza zguba. Szwedzi też kiedyś myśleli, że Polacy to naród głupców. A potem podnieśli rękę na Jasną Górę i obudzili olbrzyma. Tak samo Krzyżacy jeszcze wcześniej drażnili się, drażnili, aż przegięli i dostali wpieprz tak skutecznie, że już się po tym nie podnieśli.

    Strzeżcie się, młodzi, wykształceni, z wielkich miast. Bo wy nie znacie ani nie rozumiecie serca tego kraju. Bo wy jesteście jak mech na głazie, którego zmyje byle wichura, a głaz przetrwa w nienaruszonym stanie. Nie wy stanowicie o sile tego narodu. Nie stawajcie przeciwko Śpiącym Rycerzom, nie budźcie ich.

    Niech wam się nie wydaje, że możecie nami wzgardzić i zamknąć się w swoich wielkich miastach. Niech wam się nie wydaje, że możecie nam siłą narzucić waszą zwichrowaną psuedomoralność. Niech wam nie przyjdzie do głowy, że możecie bezkarnie zdejmować nam krzyże ze ścian.

    Dobrze wam radzę, nie prowokujcie. Bo już niejednemu się wydawało, że może rządzić w tym kraju siłą, kłamstwami, szantażem i manipulacją. I jeszcze nikt na tym dobrze nie wyszedł z tych, co próbowali. Więc nie prowokujcie, bo gdy dosięgną was kamienne ręce ludzi, którzy tymi rękami zarabiają na chleb, będzie już za późno na negocjacje."


    http://niepoprawni.pl/blog/2069/spiacy-rycerze
  • Wybory - to w istocie wielki problem natury moralnej.
    Kiedyś, we Wrocławiu, uczestniczyłem we mszy celebrowanej przez księdza z Instytutu Dobrego Pasterza, który demokrację nazwał grzechem, czyli - wg mnie - po imieniu.
    Nie ma partii, na którą mógłbym zagłosować z czystym sumieniem. Sam system jest zgniły. Jak człowiek może być aż tak pyszny, by wydawało mu się, że zdolny jest zmieniać prawa ustanowione przez samego Boga? Ja mam legitymizować taki sposób myślenia?

    Osobiście modlę się o mądrego króla, który wyłoni się spośród nas, gdy nadejdzie odpowiedni moment. Nie wiem, czy będzie potrzebna jakaś wojna, czy wystarczy kryzys gospodarczy. Wydaje mi się jednak uzasadnionym twierdzenie, że nieuchronnie, prędzej czy później, do jakiegoś przesilenia dojdzie. Jeśli wyłoni się ktoś, kto wtedy szczególnie odznaczy się swoją cnotliwością i porwie Naród, dając mu przykład, Polska znów stanie się wolna i samorządna.

    Takiej Polski sobie życzę: bogobojnej, samorządnej i monarchicznej.

    Ależ się rozmarzyłem... :cool:
  • Iza a - myślałam, że to Twoje i już miałam napisać - widać, że z ED:wink:
  • chyba zamiast deliberować czas się zacząć modlić o rozum dla Narodu
    Ale bardziej o rozum czy bardziej by 70% było na Jarka. No bo Ty byś uważał że już zmądrzał, a ja bym pomyślał, że Bóg mnie karze za wystawianie go na próbę... i dalej bym musiał się modlic.
  • Przeciez powiedziano jasno bylo ze 100% odpowiedniej partii nie ma!

    Trza wybierac to co jest. Albo zakladac wlasna.

    Wielodzietni. - mamy szanse:wink:
  • ech, słuchałam dziś audycji politycznej.. i po raz kolejny pada argument: nowa ustawa antyaborcyjna zakłada zakaz aborcji nawet w sytuacji zagrożenia życia matki.. ALE ABSURD! nigdzie w ustawie nie jest napisane, ze jak jest zagrozenie i wybor - albo matka albo dziecko, to ratuje się dziecko... Poza tym wtedy to nie jest aborcja! a ludziom wmawia się taką wizję nowej ustawy :( ostatnio widziałam apel do kobiet, zeby bojkotować ustawę, bo "zabrania usuwania ciąży pozamacicznej" :shocked:

    ostatnio żyję jednak słowami "zło dobrem zwycieżaj". zastanawiam się, jakie dobro mogłabym podjąc, zeby zrównowazyc (przynajmniej) tę propagandę...
  • A ja nie wiem na kogo głosować. Nie wiem czy będzie się dało na NP JKM w Częstochowie głosować. Gubię się w tych okręgach, podpisach, listach, terminach... :confused:
  • zawsze możesz wziąć zaświadczenie i jechać tam, gdzie jest Twój kandydat :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.