Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

1235727

Komentarz

  • Greg, tez tak mysle. Po raczej na wygranej nie bardzo zalezy... kto by musil brac na klate ten burdel, a... wiadomo PO wzielo co sie dalo i teraz........ akcja :wycofujemy sie.

    Tylko co dalej???

    Mnie Polska interesuje. Moja Ojczyzna!
  • [cite] Piotr i Kasia:[/cite]
    To ja stawiam.

    Trzymam za słowo ! :bigsmile:
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    No własnie jako odpowiedzialny katolik nie wspieram moim głosem jakiejś masońskiej przybudówki.[/quote]

    Jak prawdziwy katolik i prawicowiec mówi o tym że wszystkiemu winni masoni, a nie potrafi wskazać w naukowy sposób (możliwy do sprawdzenia) kto nim jest, to mi ręce opadają.
    Nie chce się dalej słuchać.
    Wystarczy patrzeć i oceniać czyny które wszyscy znają i widzą, a nie wrzucać teorie że wszystkiemu winni masoni i jej przybudówki.
  • @zbyszek: Przecież praktyka pokazuje kto konkretnie jest a kto nie. Ja własnie po czynach wnioskuję. Władza Boga jest dziś pomijana milczeniem, a więc wszelkie partie zapomniały i negują oczywistość, iż wszelka władza pochodzi od Boga.
  • owszem, ale trzeba się o taką władzę modlić i to przynajmniej ze 20% obywateli - w Kolumbii krucjata różańcowa trwała kilkanaście lat.
  • Prayboy: czy ja gdziekolwiek neguję sensowność modlitwy za Ojczyznę?
  • W sumie prawda. Teraz politycy myślą, że władza pochodzi od wyborców więc im trzeba się przypodobać.

    Kiedyś ktoś "wywalczał" sobie bycie królem i rodzina królowała tak długo, aż wygasła lub jakaś inna rodzina "wygasiła" dynastię, albo sam lud mając dosyć rządów bawił się w strażaka. Mniejsza o to.
    Czasem się zastanawiam czy powód podawany przez kościół, że władza pochodzi od Boga nie był sposobem na uspokajanie nastrojów jak władca sobie nagrabił.

    W monarchii bardzo dużo zależy od jednej osoby. Moim zdaniem za dużo.

    Żaden system nie jest idealny nawet niewolnictwo przesiąknięte chrześcijańskim duchem wcale nie było złym systemem politycznym. A demokracja przesiąknięta duchem korupcji prowadzi do rozlatywania się państw.
  • @zbyszek: to że monarcha ten czy inny nie był idealny to wiadomo. Nie zmienia to jednak faktu, że świadomość Boskiego pochodzenia władzy była szersza. Moim zdaniem to dobrze gdy dużo zależy od jednej osoby. przecież w Twej rodzinie chyba nie praktykujesz demokracji?
  • Czasami władca ma taki kaprys :bigsmile:
    Świadomość była szersza bo była taka potrzeba, bez niej władca miałby trudności utrzymać się u władzy.
  • W monarchii bardzo dużo zależy od jednej osoby. Moim zdaniem za dużo.
    W dupokracji za to nic nie zależy od nikogo.
  • W naszej demokracji najwięcej zależy od gazpromu
  • [cite] zbyszek:[/cite]Czasami władca ma taki kaprys :bigsmile:
    Świadomość była szersza bo była taka potrzeba, bez niej władca miałby trudności utrzymać się u władzy.
    Ale chyba lepiej jak jeden i wiadomo kto jest odpowiedzialny niż tak na prawdę nie wiadomo kto?
  • pewnie
    przed wojną był odpowiedzialny Piłsudski i teraz można na niego psioczyć
  • a nie był? Kto zlikwidował solidnych wojskowych po przewrocie majowym i zastąpił ich dupolizowskimi miernotami?
  • Bill Gates?:shocked:
  • a kto ściągnął krzyż z korony orzełkowi?
  • [cite] Namor:[/cite]Bill Gates?:shocked:
    Pro-Aborter. Tak se właśnie myślę, czy moralne jest pracować jako informatyk? z jednej strony masz windowsa, kory jest dziełem firmy popierającej różne sprzeczne z katolickim poglądem sprawy a z drugiej masz unixy gdzie jest podobnie plus masz jakieś demony na usługach.
  • [cite] Taw:[/cite]a kto ściągnął krzyż z korony orzełkowi?
    Wiatr historii zwiał
  • Jakie demony na usługach?
  • No dobra, bojkot wyborow i co dalej Waszym zdaniem.

    Serio, zadnych sensowych rozwiazan nie widze w Waszych wpisach
  • nie bojkotujmy, tylko idzmy zaglosowac na najbardzej prawicową partie, a na górze dopiszmy: "bo nie startowała Prawica RP"

    jak będzie kilka tysiecy takich kart, to zrobia z tego jakiegos newsa czy cuś... ;)
  • To już lepiej nie iść Kresowianko - będą mieli ubaw przy wywalaniu kart do kosza...
  • A kto ma pieniądze?
  • agga - zawsze warto isc na wybory.
  • nie balibyście się głosować na partie, które już na starcie udowadniają wszystkim, że nie radzą sobie z zaplanowaniem i przeprowadzeniem czegoś tak banalnego, jak złożenie list?
    Jasne misiu...najlepiej głosować na PełO...:devil:
  • sprawność w budowaniu dróg:shocked::shocked::shocked:
  • [cite] Paradidel:[/cite]
    [cite] argento:[/cite]

    BTW Do PO faktycznie przekonuje mnie głównie sprawność w budowaniu dróg, mój potencjalny głos na nich będzie się wiązał z potężnym kacem moralnym.



    taaaaaak - w dzień wylewają asfalt z czymś tam pod spodem, a w nocy wybierają to "coś" i na rano znów jest materiał do budowy kolejnego odcinka :bigsmile: :wink:
  • Toz on se jaja robi centralnie z nas wszystkich, mowic ze w majonezie sa :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • [cite] Letni Poranek:[/cite]
    [cite] Paradidel:[/cite]
    [cite] argento:[/cite]

    BTW Do PO faktycznie przekonuje mnie głównie sprawność w budowaniu dróg, mój potencjalny głos na nich będzie się wiązał z potężnym kacem moralnym.



    taaaaaak - w dzień wylewają asfalt z czymś tam pod spodem, a w nocy wybierają to "coś" i na rano znów jest materiał do budowy kolejnego odcinka :bigsmile: :wink:


    edit: nie wiem dlaczego moja wypowiedx wyszła w tym samym kolorku, co zacytowana :devil:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.