Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

1246727

Komentarz

  • Nie mieli bo sami się wstrzymali.
  • na interesowanie się

    SLD z Palikotem zniszczą do końca edukację, politykę historyczną, rodzinę...
    będziesz miał satysfakcję i 2 posłów w Sejmie
  • Prayboy: weź zrozum: dla mnie zbawienie jest 100 razy ważniejsze niż obecny system hipokryzji i kompromisu ze złem. Jedno przeczy bowiem drugiemu. Dla każdego katolika życie wieczne powinno być najważniejsze.
  • [cite] Prayboy:[/cite]jak mógł jak nie mieli większości konstytucyjnej - co - mieli pod pistoletem zmusić Peowików go głosowania jak oni???
    Wtedy akurat to peowiki by niegłosowały. Powiedz Prayboy myliłem się wczoraj kracząc?
  • [cite] Taw:[/cite]Nie mieli bo sami się wstrzymali.
    no co ty mówisz, zwykła arytmetyka
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]jak mógł jak nie mieli większości konstytucyjnej - co - mieli pod pistoletem zmusić Peowików go głosowania jak oni???
    Wtedy akurat to peowiki by niegłosowały. Powiedz Prayboy myliłem się wczoraj kracząc?

    Taw: nie myliłeś się, ale dla mnie to było oczywiste.
  • Krótko - znów dali dupy.
  • nie myliłeś się, i przyznaję ci rację - wina po stronie PIS i osobiście prezesa - że nie przyprowadził za mordę wszystkich posłów na głosowania
    mam nadzieję że było to celowe
    ale i tak na nich głosuję, poprzednio głosowałem na LPR i się mocno rozczarowałem
    czekam teraz na wyjaśnienia dlaczego ich nie było wczoraj na sali
  • PrayBoy: obawiam się, że PiSem się też prędzej czy później rozczarujesz
  • mówisz jak mój teść który nie głosuje, tak mówią wszyscy którzy nie głosują
  • Gregu, glosowanie to nasz obowiazek. I koniec tomatu.

    Tez czekam na wyjasnienie, dlaczego ich nie bylo.
  • [cite] Prayboy:[/cite]nie myliłeś się, i przyznaję ci rację - wina po stronie PIS i osobiście prezesa - że nie przyprowadził za mordę wszystkich posłów na głosowania
    mam nadzieję że było to celowe
    ale i tak na nich głosuję, poprzednio głosowałem na LPR i się mocno rozczarowałem
    czekam teraz na wyjaśnienia dlaczego ich nie było wczoraj na sali
    Ok. Wymień 1 (słownie jedno) głosowanie LPR w którym pomyliły im się guziki. Na wymienianych przez Ciebie głosowaniach byli wszyscy z LPR.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Prayboy: weź zrozum: dla mnie zbawienie jest 100 razy ważniejsze niż obecny system hipokryzji i kompromisu ze złem. Jedno przeczy bowiem drugiemu. Dla każdego katolika życie wieczne powinno być najważniejsze.
    oglądałem wczoraj film pt. Kolumbia - świadectwo dla świata
    myślę że tam jest wyjaśnienie, polecam.
  • [cite] ProMama:[/cite]Gregu, glosowanie to nasz obowiazek. I koniec tomatu.

    Tez czekam na wyjasnienie, dlaczego ich nie bylo.
    hehe jak za komuny
    a jak ktoś nie wierzy że mamy wolną Polskę?
  • Jak to jest?
    Kościół nawołuje do głosowania czyli akceptuje reguły demokracji.
    Jednocześnie wielu katolików mówi, że demokracja to najgłupszy system bo można przegłosować, że Boga nie ma, albo że płód to nie człowiek.

    Z jednej strony logiczne, że się nie głosuje bo można się zawieść.
    Z drugiej strony, też logiczne, że można się nie zawieść więc powinno się głosować.

    :bigsmile:
  • e tam o bezpieczeństwie na drogach też mówi
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]Gregu, glosowanie to nasz obowiazek. I koniec tomatu.

    Tez czekam na wyjasnienie, dlaczego ich nie bylo.
    hehe jak za komuny
    a jak ktoś nie wierzy że mamy wolną Polskę?

    przestań wtedy nie było wyboru, jedyna słuszna linia partii
  • Oj Taw, myslisz, ze ja wierze, ze jest wolna???

    Moj ojciec sie zabijal o jej wolnosc i co teraz ma sie rzucic z mostu, bo wszystko co stracil bylo na nic?


    Zwyczajnie glosowanie to moj obowiazek, a nie nakaz. Nikt mnie nie zmusza, ja sama chce, to jest odpowiedzialnosc.
  • Prayboy: Obejrzałbym z chęcią tylko do Warszawy miałem za daleko.
  • UE to państwo, my Polska podpisaliśmy traktat Lisboński, że chcemy być jego prowincją.
    Sejm uchwala w 90% dyrektywy unijne.

    Jaka tu niepodległość ?

    Nasze przewodnictwo w UE to jak juwenalia, gdy studenci rządzą uczelnią albo miastem.

    Wolność mierzy się wielkością klatki.
  • [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]Gregu, glosowanie to nasz obowiazek. I koniec tomatu.

    Tez czekam na wyjasnienie, dlaczego ich nie bylo.
    hehe jak za komuny
    a jak ktoś nie wierzy że mamy wolną Polskę?

    przestań wtedy nie było wyboru, jedyna słuszna linia partii
    No widzisz Prayboy, a ja nie widzę różnicy... no i nie ufam PiSowi jeszcze bardziej niż PO bo się podpina pod kościółek i traktuje go instrumentalnie.
  • [cite] ProMama:[/cite]
    Zwyczajnie glosowanie to moj obowiazek, a nie nakaz. Nikt mnie nie zmusza, ja sama chce, to jest odpowiedzialnosc.
    No własnie jako odpowiedzialny katolik nie wspieram moim głosem jakiejś masońskiej przybudówki.
  • Zgoda jak Lila! Tyle ze ja ich odpowiedzialnosci nie mam jak nauczyc.

    No w zasadzie lepiej olac, niech wygra SLD i PO i niech wprowadza calkowita legalizacje aborcji, no wtedy to bedzie Lux malina.

    Tak? no moze fajnie, ale nie dla mnie
  • [cite] zbyszek:[/cite]UE to państwo, my Polska podpisaliśmy traktat Lisboński, że chcemy być jego prowincją.
    Sejm uchwala w 90% dyrektywy unijne.

    Jaka tu niepodległość ?

    Nasze przewodnictwo w UE to jak juwenalia, gdy studenci rządzą uczelnią albo miastem.

    Wolność mierzy się wielkością klatki.
    No a jak głosowała pis? Prezes twardo gada ale zawsze rura mu mięknie.
  • [cite] Taw:[/cite]
    No widzisz Prayboy, a ja nie widzę różnicy... no i nie ufam PiSowi jeszcze bardziej niż PO bo się podpina pod kościółek i traktuje go instrumentalnie.

    Dać mu wódki, dobrze gada!
  • Greg, to moje z ta wodka :wink::wink::wink:
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    No widzisz Prayboy, a ja nie widzę różnicy... no i nie ufam PiSowi jeszcze bardziej niż PO bo się podpina pod kościółek i traktuje go instrumentalnie.

    Dać mu wódki, dobrze gada!
    Mówiłem, że miałem swoje 5 minut.
  • a,61764482,f,909a09594f0af0c9cab890209a11fd7b.jpg
    To ja stawiam.
  • [cite] ProMama:[/cite]
    No w zasadzie lepiej olac, niech wygra SLD i PO i niech wprowadza calkowita legalizacje aborcji, no wtedy to bedzie Lux malina
    Skąd taki wniosek, że będzie lux malina? Tak strategiczne rzecz biorąc, gdyby Pis wygrał to by poniósł klęskę. Bo Budżet jest nie do uratowania, a ludzie by jeszcze bardziej na PiS psioczyli.
  • No... nie po to oddawał władzę w 2007 by teraz wygrywac.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.