Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O co chodzi z Thermomixem?

1568101119

Komentarz

  • Falafel:
    image

    Robi się głównie z cieciorki. I TM jest całkiem skuteczny do mielenia tejże. A trzeba ją mielić surową, tylko namoczoną.
  • Ne [-X
    Służy mi do zabawy :bz
  • ja pierdziu...już nie pytam, bo się boję...
  • Naprawdę czuje, ze ku radosci mojego meza, ktory do tej pory przypomin mi cene tego ustrojstwa, zaczne robic cos nowego. Moze od jutra. Moze placki ziemniaczane.
    Takie ziemniaki co sie rozpadaja podczas gotowania to wlasnie sa dobre na placki - dobrze mysle?
  • Za plackami ziemniaczanymi nie przepadamy. Nie doradzę.
  • przegapiłam okazję za 1900 zł Kenwood Master Chef taki razem z gotowaniem
    wystawiał na aukcji lombard krakowski
    hmm spóżniłam się nie było ofert
    a potem wycofali pewnie ktos osobiscie nabył

    termomix mnie zniecheca przez te drogie prezentacje, tajemnicze pośrednictwa itp networkowe sprawy

    postanowione niedługo kupuję w regularnej cenie ok 4.000 zł

    niebędę dzień przed długą pracą robić obiadów siedząc po nocy albo raniutko wsawać
    dzieciaki same obczają sobie
    a latem narobię dżemów i innych przecierów

    howg
  • Czy ktoś robił masło orzechowe w tym TM ?
    Da sie, tak w praktyce ?
    -----------------

    da się i jest świetne...
  • Maslo orzechowe z fasolki? ;-)
  • edytowano listopad 2015
    @Ojejuju no masło z orzeszków ziemnych się robi...ja kupuję w Auchan...
    tu masz przepis : http://www.przepisownia.pl/przepisy/domowe-masło-orzechowe/443571
  • A wiecie, ze to nie orzech ino pseudofasolka? :-)
  • wiemy, że się bawisz zamiast gotować... B-)
  • To pewnie powiedziała tez ze zazwyczaj są obfite w plesnie i dlatego alergizuja.
  • @Savia, na forumie już o wszystkim było, choć zdaję się, że tę wiedzę o "orzeszkach" posiadłam już w swej zamierzchłe,j przedinternetowej przeszłości ;)
  • A ja nie wiedziałam :P

    I wez tu się odezwij człowieku [-(
  • Mój brat na Mazowszu rozprowadza TM jakby co...
  • Sprawdziłam ostatnio skład masla orzechowego z lidla 30% orzechów a resztę nie wiadomo co:/
    Ale to nie było w tygodniu amerykańskim.
  • E no pewnie jest ich kilka rodzajów. Masło orzechowe uwielbiam ale nie kupuje bo mogę sama zjeść na raz cały słoik co nie koniecznie jest mądre; )
  • Raz na jakiś czas (tak mniej więcej na trzy miesiące albo i cztery)kanapka z masłem orzechowym i powidłami śliwokwymi lub dżemem truskawkowym. Lubię
  • Nie przyswajam dżemu porzeczkowego. Czane porzeczki uwielbiam, ale tylko na surowo. Czerwonych nie lubię w ogóle
  • panisko... :x
  • Masło orzechowe z surowym ogóreczkiem:)
  • uJauJa
    edytowano listopad 2015
    Na waflu ryzowym z solą i cukrem! O tak jakby mi ktoś chciał zrobić prezent to takie masło będzie idealne; )
    Podziękowali 1sanna
  • @uJa - o tak, wafle ryżowe z masłem orzechowym. Pycha!
  • Hania to już wiem co dostaniemy na forumowe mikołajki słoik masła i paczkę wafli; )
  • edytowano listopad 2015
    Ale to trzeba zawołać:

    @Mikolajuuuuuu !!!!!!!!

    ;))
  • Jak sprytny Mikołaj, to i tu podpowiedzi znajdzie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.