Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1101113151630

Komentarz

  • Kaja Godek chciała startować z pierwszego miejsca w Warszawie, nie dano jej takiej opcji, a na inną się nie zgodziła.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Dokładnie tak było. Potwierdzam. Dano jej jedynkę z okręgu siedleckiego, gdzue elektorat jest prawicowy i mocno prolife. Nie jest to mały okręg bo 12 mandatowy. Listy są dopiero układane. 
    Podziękowali 1Joanna36
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Polska należy do UE i musi włączać się  w działania, które podejmują władze unijne. A jak to robi pod rządami PiS? Ostrożnie i rozważnie, co widać choćby po wystąpieniu przedstawiciela naszego kraju podczas debaty na temat tego dokumentu (od 21:50):

    https://video.consilium.europa.eu/pl/webcast/83bde155-9064-4f09-aecb-717b4877692a
    Myślisz że politycy z RN i Konfederacji wyciagną Polskę z UE bez przygotowania dla samego wyjścia z UE? Moim zdaniem się mylisz dość mocno. To nie jest priorytet. Priorytetem jest odbudowa gospodarki polskiej.
  • Jeszcze kilka lat w UE i nie bedzie czego odbudowywac...
  • Ostrożnie i rozwżnie Polska robi wsyzstko czego Unia oczekuje.  W linka przytoczonego przez Macka nie wynika nic, mowa trawa.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Polska należy do UE i musi włączać się  w działania, które podejmują władze unijne. A jak to robi pod rządami PiS? Ostrożnie i rozważnie, co widać choćby po wystąpieniu przedstawiciela naszego kraju podczas debaty na temat tego dokumentu (od 21:50):

    https://video.consilium.europa.eu/pl/webcast/83bde155-9064-4f09-aecb-717b4877692a
    Myślisz że politycy z RN i Konfederacji wyciagną Polskę z UE bez przygotowania dla samego wyjścia z UE? Moim zdaniem się mylisz dość mocno. To nie jest priorytet. Priorytetem jest odbudowa gospodarki polskiej
    z Warszawy i tak nikt nie wejdzie z listy, więc miejsce byłoby zmarnowane, to lewackie miasto. 
    Podziękowali 2Odrobinka asiao
  • Jest. Tylko Korwin jako władza w partii jest marginalizowany. Nie jego srodowisko oczywiście. Sporo ludzi  po Kukizie też wybiera Konfederację. 
  • Prayboy powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Polska należy do UE i musi włączać się  w działania, które podejmują władze unijne. A jak to robi pod rządami PiS? Ostrożnie i rozważnie, co widać choćby po wystąpieniu przedstawiciela naszego kraju podczas debaty na temat tego dokumentu (od 21:50):

    https://video.consilium.europa.eu/pl/webcast/83bde155-9064-4f09-aecb-717b4877692a
    Myślisz że politycy z RN i Konfederacji wyciagną Polskę z UE bez przygotowania dla samego wyjścia z UE? Moim zdaniem się mylisz dość mocno. To nie jest priorytet. Priorytetem jest odbudowa gospodarki polskiej
    z Warszawy i tak nikt nie wejdzie z listy, więc miejsce byłoby zmarnowane, to lewackie miasto. 
    Dlatego proponowali Kai start z Siedlec. Bo stamtad miała  szansę wejść bardziej niż z Warszawy. Tu nie będzie startował nikt kontrowersyjny i znany z Konfederacji. Mam na myśli Warszawę. 
  • Odrobinka powiedział(a):
    Jest. Tylko Korwin jako władza w partii jest marginalizowany. Nie jego srodowisko oczywiście. Sporo ludzi  po Kukizie też wybiera Konfederację. 
    Na pewno blizej im niż do PSL-u.
  • apolonia powiedział(a):
    Nieprawda. Gdyby pis byl naprawde przeciw lgbt to homoseksualizm nie bylby lansowany w co drugim serialu tv i nie podpisywaliby w UE dokumentow ktore nakazuja propagowac ta ideologie.
    Nie wiedziałam, że PiS kręci seriale :D
  • PiS rządzi tv i tym co w niej jest. Takiej propagandy jak w TVP nie powstydzilby się Goebbels.
    Podziękowali 1Coralgol
  • Polecam stronę Paski z wiadomości TVP na fb - te ich nagłówki to poezja  :D
    Podziękowali 2apolonia Coralgol
  • edytowano sierpień 2019

    apolonia powiedział(a):
    PiS rządzi tv i tym co w niej jest. Takiej propagandy jak w TVP nie powstydzilby się Goebbels.
    Dlatego niech @apolonia głosuje na ruch narodowy, wtedy PO itp. będą rządzić w tvp.
    Podziękowali 1Polly
  • Tola powiedział(a):
    Super, pozostaje jak zwykle mniejsze zło.
    Trochę dobra chyba jednak udało się im zrobić... I nie twierdzę, że nie potrzeba alternatywy. Będąc sprawiedliwym, trzeba jednak dostrzec to, co zmieniło się na lepsze, obok tego co zapewne jeszcze zmienić by się mogło.
  • Kiedys uwazalam ze Pis to mniejsze zlo, ale zmienilam zdania. Gdybym.musiala miedzy nimi wybierac to wybralabym PO. Na szczescie nie ma tylko Popisu i moge glosowac w zgodzie ze swoim.sumieniem, na ugrupowanie ktore jako jedyne  jest do zaakceptowania przez katolika.
  • edytowano sierpień 2019
    A co zmienilo sie na lepsze? Rozdawnictwo na kredyt, galopujaca inflacja, podleglosc po Usrael ktora skonczy sie wyplacaniem.nienaleznych roszczen, wszechobecna homopropaganda, przymus szczepien, najnizsze pensje w Europie przy najdrozszych kredytach mieszkaniowych w Europie, aborcja eugeniczna, potworne kolejki do lekarza, zniesienie refundacji waznych lekow itd itp
  • @apolonia, nie wiedziałam, że jesteś katolikiem. :O
  • @apolonia, poprawa bytu rodzin, emerytów, dorosłych niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. To ostatnie akurat mnie dotyczy, za kadencji Pis jakieś 500 zł więcej niż było wcześniej.
    A drogie kredyty, kolejki do lekarza, lansowanie się lgbt i aborcja to chyba już były wcześniej?;) Szkoda, że się to nie zmieniło, ale nie wszystko na raz. Ważne, że zmienia się cokolwiek.
  • edytowano sierpień 2019
    @Aniela a ja myslalam że Ty jestes katoliczką.:0
  • Nie sądzę aby byt emerytow i osob niepelnosprawnych sie poprawil. Emeryci dostali jednorazowy zasilek a 500+ dla niepelnosprawnych malo kto dostanie. Dla rodzin fakt jest jakas pomoc ale zamiast zasilku powinny wzrosnac pensje. Zresztą przy galopujacej inflacji to 500 zl  to  kwota na waciki.
    Podziękowali 1Coralgol
  • Polly powiedział(a):
    @apolonia, poprawa bytu rodzin, emerytów, dorosłych niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. To ostatnie akurat mnie dotyczy, za kadencji Pis jakieś 500 zł więcej niż było wcześniej. 
    Masz na myśli coś innego niż 500+?
  • apolonia powiedział(a):
    Nie sądzę aby byt emerytow i osob niepelnosprawnych sie poprawil. Emeryci dostali jednorazowy zasilek a 500+ dla niepelnosprawnych malo kto dostanie. Dla rodzin fakt jest jakas pomoc ale zamiast zasilku powinny wzrosnac pensje. Zresztą przy galopujacej inflacji to 500 zl  to  kwota na waciki.


    No fakt, policzyłam, że mogłabym kupić 3 tys. paczek wacików na miesiąc. A piszą, że na wódę wydaję :D

    Paprotka powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    @apolonia, poprawa bytu rodzin, emerytów, dorosłych niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. To ostatnie akurat mnie dotyczy, za kadencji Pis jakieś 500 zł więcej niż było wcześniej. 
    Masz na myśli coś innego niż 500+?

    Tak, świadczenie pielęgnacyjne dla opiekuna i zasiłek pielęgnacyjny dla samego dziecka. Dla mnie to bardzo duża różnica.
  • To sa swiadczenia wprowadzone wczesniej.

  • apolonia powiedział(a):
    To sa swiadczenia wprowadzone wczesniej.
      No wow. Tyle że przed Pisem dostawałam miesięcznie w sumie 1400 czy 1500 zł, od stycznia będzie prawie 2 tys. Kolejne tysiąc paczek wacików. Robi różnicę.
  • @apolonia, głosuj na PO, tak jak piszesz. Najwyżej zamiast wacikami, będziesz oczyszczać twarz szorstkim papierem toaletowym z Biedronki. Dla zdrowia, twarz się zaharuje i darmowy peeling od razu ;) Po europejsku.
  • Zahartuje miało być.
  • To piszesz o 500 + dla osob niepelnosprawnych czy o swiadczeniu i zasilku pielegnacyjnym?
  • O jednym i o drugim. 500+ dla niepełnosprawnych obejmuje tych najbardziej poszkodowanych dorosłych, wzrost świadczeń dla niepełnosprawnych dzieci i ich opiekunów to osobna sprawa.
  • Nie wiem co z obniżeniem podatków, na czym stanęło? Ale jeśli przejdzie, to też nieźle.
    Pit dla młodych? Moja najstarsza córka będzie miała 400-500 zł więcej wypłaty już niedługo.
  • Wg mnie w ogóle nie powinno być podatku dochodowego.
    A logiki ze zmarnowanymi głosami nie pojmuję. 
    Przy takim poparciu dla PiS to jest żadne zagrożenie. Ja tam mój głos zamierzam zmarnować na Konfederację. Ktoś musi patrzeć PiSowi na ręce. I lepiej żeby to była prawa strona sceny politycznej niż PO, czy Wiosna z SLD.
    Podziękowali 2Polly Hope
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.