Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1171820222391

Komentarz

  • edytowano luty 2020
    Tylu się nie da, ale wspieranie przez reklamy etc. Poprzednicy pokazali jak się to robi.

    kociara powiedział(a):
    Co do tych ukradzionych pieniędzy-jakieś wyroki? Skazania?
    Jakieś konkrety?

    Szkoda, że dla idei inteligentni ludzie udają głupich. Bo myślę,że udajesz.

    Bardzo dużo jest skazań za wyłudzenia. Po uszczelnieniu rynku ustawą sprzedaż paliwa rok do roku wzrosła o 50%, a wpływy z vat z tego tytułu o ponad 20 mld zł. Cud na skalę światową.

    Niestety za przymykanie oka się nie karze, ciężko udowodnić celowość. Nawet gdyby się udało kogoś skazać to pierwsza byś darła szaty, że pis skazuje biedną opozycję. Razem z całą UE.

    Z resztą Neumann stwierdził, że nasi sędziowie nas nie skażą.
    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • edytowano luty 2020
    Momencik,  a czy to przypadkiem w kampanii PiS nie przekonywał, że ma konkrety, fakty i dowody na przekręty, czy to przypadkiem PiS nie przekonywał, ze winnych ukarze?

    No i oczywiscie jest sporo dostępnych analiz i materiałów pokazujacych cała prawdę nt tego uszczelnienia. Wystarczy poszukać. I przeanalizować, wtedy można dostrzec, jak zgrabnie PiS omija niewygodne fakty czy te, które tak naprawdę nie zaistniały, ale uparcie forsuje pewne stwierdzenia licząc na to (jak widać, słusznie), że ludowi nie zechce się sięgać do źródeł i weryfikować
  • PiS po drodze zgubił swój największy atut i przewagę nad PO - wysługiwanie się zagranicy. W tej chwili robią to lepiej niż Platforma. Jak Trump zażąda to natychmiast otrzymuje, podobnie Żydzi. Żadnej refleksji.

    Nawet jeśli jesteśmy owici pajęczą siecią biznesowych powiązań to i tak wymagam od PiSu, aby walczyli o Polskę. Nie robią tego od kilku lat. Jestem na nich wściekły, jak zdradzona żona Żyły.  Jeszcze za premier Szydło było OK. Morawiecki to tragedia.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • edytowano luty 2020
    Niestety nie ukarał, z różnych powodów.
    Czy to powoduje, że przyzwolenie na kradzież, którą każdy myślący człowiek widzi, przestała być kradzieżą?
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • zbyszek powiedział(ay):
    PiS po drodze zgubił swój największy atut i przewagę nad PO - wysługiwanie się zagranicy. W tej chwili robią to lepiej niż Platforma. Jak Trump zażąda to natychmiast otrzymuje, podobnie Żydzi. Żadnej refleksji.

    Nawet jeśli jesteśmy owici pajęczą siecią biznesowych powiązań to i tak wymagam od PiSu, aby walczyli o Polskę. Nie robią tego od kilku lat. Jestem na nich wściekły, jak zdradzona żona Żyły.  Jeszcze za premier Szydło było OK. Morawiecki to tragedia.
    Mam dokładnie takie same przemyślenia w temacie
  • edytowano luty 2020
    To niestety prawda. Myślę, że USA pomogły im zdobyć władzę, więc ciągle spłacają dług wdzięczności.
    Może być tak, że w naszej kolonii nie da się wygrać wyborów bez zewnętrznego wspomagania.
    Różnica jest taka, że jednak dla Polski też coś robią. Nie jest sprowadzona do dojnej krowy i niech kradnie kto chce.
    No i chcą obalić dyktaturę sędziowsko - mono partyjną.
    Podziękowali 3Polly Pioszo54 Rogalikowa
  • A co konkretnie dla tej Polski robią?
  • To co daje wspólne zyski, jeśli się uda sprzedawać sąsiadom i dalej amerykański gaz, to i my i oni sporo zarobimy. Zawsze chodzi o wspólny zysk , bezinteresownie to się my możemy zaprzyjaźnić. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Bo my możemy sobie otvtak sprzedawać sąsiadom? Przecież warunki handlowe z zagranicą i między panstwami UE określa nie rząd tylko UE.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Bosak nie ma poparcia bo nie jest dopuszczany do mediów. 

    Konfa jest zapraszana do mediów publicznych, jej obecność jest wprost proporcjonalna do liczby  miejsc w Parlamencie.
    Hołownię lansuje TVN.
  • Nie jest. 
  • Prayboy powiedział(a):
    co za absurdem jest sprowadzać nasze złoto z Anglii do Polski, potem znowu trzeba je będzie ewakuować jak w 1939... to chore - dla ambicji Glapińskiego...

    Sprowadzono tylko część złota, resztę zakupiono dodatkowo. Do jasnej... - niby dlaczego mamy przechowywać kruszec za granicą, do tego słono za to płacąc?
    Czy już nie jesteśmy wolnym krajem. I niby dlaczego mielibyśmy polskie walory znowu ewakuować? Na główkę upadłeś?
  • Odrobinka powiedział(a):
    Nie jest. 

    Jest. Ich przedstawiciel jest zawsze w programie: "Woronicza 17", bywają w "Minęła ósma", "Minęła dziewiąta", "Minęła dwudziesta". Oni nawet nie są klubem w Sejmie, to niby dlaczego mieli by dostawać tyle czasu antenowego, jak np. SLD, trzecia siła w Sejmie?
  • Nie jesteśmy wolnym krajem. Żaden rząd nie działa w naszym interesie.

    Podziękowali 1Odrobinka
  • Kidawa dzisiaj o Katyniu. Według niej to było w 1945...
    Oby ta tępa kobieta nie została prezydentem, to chyba z Biedroniem najgorsi kandydaci.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Druga osoba w państwie, p. Witek uczyła się o Katyniu z przedwojennych książek.
    Także ten
  • Oj obie panie robią siarę kobietom... 
  • Mimo wszystko myślę,  że i jedna i druga znacznie przewyższają to, co reprezentuje sobą większość panów politykow.
  • edytowano luty 2020
    PiS to szajska partia dla słuchaczy Zenka Martyniuka.
  • zbyszek powiedział(a):
    Nie jesteśmy wolnym krajem. Żaden rząd nie działa w naszym interesie.


    Chrzanisz koleś. Już nigdy bardziej wolnym krajem Polska nie będzie. 
  • jukaa powiedział(a):
    Myślę że one robią siarę politykom. 
    A może po prostu odzwierciedlają stan umysłu ten grupy  :s

    Zdecydowana większość pań absolutnie nie nadaje się do polityki.
  • Coralgol powiedział(a):
    PiS to szajska partia dla słuchaczy Zenka Martyniuka.

    Zenka słucha co najmniej 60 proc. społeczeństwa, ludzie z każdej partii dobrze się bawią przy Disco Polo. Rozejrzyj się, co się na weselach gra.

    Gdy Zenek grał po weselach (50 lat wstecz), to bez względu na pozycję społeczną młodych, hitem były takie cudeńka - wklejam fragmenty:

    Wszystkie rybki śpią w jezioże
    ciurala ciurala ciurala la
    moja stara spac nie morze
    ciurala ciurala ciurala la
    A ty stary nie kręc gitary
    ciurala ciurala ciurala la
    nie zawracaj kontrafary
    ciurala ciurala ciurala la
    Aniele mój złoty tańcz walca z ochoty
    tańcz wlca tak mile zabawiaj mnie chwile
    Wszystke rybki mają cipki
    ciurala ciurala ciurala la
    a karasie po kutasie
    ciurala ciurala ciurala la
    Czy widok lepszy znasz,
    Czy jest piękniejsza rzecz
    Jak zastawiony stół,
    A w szkle wiadoma ciecz...
    Pośrodku stołu zaś
    Jak najpiękniejszy skarb,
    Ubrany jak na bal,
    Dostojny imć pan karp.
    Wszystkie rybki śpią w jeziorze,
    Pewnie powinno tak być!
    Jedna rybka spać nie może,
    Bo pod nią będziemy pić!

    ***

    Panie Włodek, panie Włodek, czy pan nie wie, czy pan nie wie, gdzie wychodek. 
     Bo ja chodzę sobie tu i tam i w kaloszach pełno mam.

    ***

    Przepijemy naszej babci domek cały
    domek cały, domek cały
    i kalosze i bambosze i sandały
    jeszcze dziś , jeszcze dziś , jeszcze dziś

    Przepijemy naszej babci majty w kratę
    majty w kratę , majty w kratę
    takie duże flanelowe i włochate
    jeszcze dziś , jeszcze dziś , jeszcze dziś



  • edytowano luty 2020
    Zenek nie grał 50 lat wstecz Klarcia
  • asia powiedział(a):
    Mnie denerwuje, że podkręca się oglądalność tego filmu wysyłając do kina dzieciaki ze szkoły. Dziś jedzie do sąsiedniego miasta z naszej szkoły trzy klasy licealne - wycieczka w ramach przedmiotu: język polski język kultury. B)
    O rany. No to faktycznie przegięcie. 
    Nie zdziwiłoby mnie, gdyby to był prikaz z góry  B)
  • asia powiedział(a):
    Mnie denerwuje, że podkręca się oglądalność tego filmu wysyłając do kina dzieciaki ze szkoły. Dziś jedzie do sąsiedniego miasta z naszej szkoły trzy klasy licealne - wycieczka w ramach przedmiotu: język polski język kultury. B)
    Wstyd. Jako tania rozrywka jak cię mogę bo każdy ma prawo oglądać proste filmy o american dream, może nie z publicznych pieniędzy, ale żeby tym edukować młodzież, płacąc za bilety z publicznych pieniędzy. .. Jednak obecne rządy naprawdę potrafią zaskoczyć... 
  • asia powiedział(a):
    Mnie denerwuje, że podkręca się oglądalność tego filmu wysyłając do kina dzieciaki ze szkoły. Dziś jedzie do sąsiedniego miasta z naszej szkoły trzy klasy licealne - wycieczka w ramach przedmiotu: język polski język kultury. B)

    Coo??? Kultura jak nie wiem. Może któryś nauczyciel chciał obejrzeć gratis :D A młodzieży to wszystko jedno, byle nie iść na lekcje.
  • Bez przesady. Pamiętam jak w średniej chodziliśmy na filmy typu grzechotniki atakują Amerykę. To pewnie już Zenek lepszy.
  • Lepiej to niż jakieś zakłamane gówno, pamiętam jak szkoły szły na Wałęsę.
  • No, szkołom w zależnosci od aktualnej władzuchny zawsze nakazywało się prowadzanie dzieci do kin.
    A to na radzieckie, a to na prawdziwie polskie typu Wałęsa albo Smoleńsk.
    Teraz mamy Zenka, przecież nawet miłościwie nam panujący minister edukacji ciepło wypowiada się o klasie o profilu discopolowym. Tak, dla niezorientowanyh w temacie-w szkole na Podlasiu ma powstać klasa discopolowa
  • Elunia powiedział(a):
    Argumentacja godna naszej władzuchny.
    Bo?
    Zobacz jak przedstawili Walentynowicz. Potem obejrzyj jakikolwiek wywiad z nią.

    Ale tego nie zrobisz, bo twoje argumenty są godne tvn. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.