Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1181921232491

Komentarz

  • Wiem, że nie wiesz. Dlatego nie wiesz, że film o Wałęsie to gówno.
  • A tu przepis kabaretu limo na sukces filmowy, szkoły pójdą :)


  • Grubo. Dziś rewizja w domu Banasia. znaleźli 200 tys w gotówce niewiadomego pochodzenia, zatrzymali mu syna na 12 godzin... A NIK ma właśnie kontrolować MON, przed wyborami prezydenckimi, a ze sprawami wojska wiadomo kto jest kojarzony. Duda. 
  • edytowano luty 2020
    To ten kryształowy człowiek,  przed ktorym ostrzegali wszyscy, ale PIS forsowal, mimo dokumentów świadczących o machlojkach tego pana?
  • edytowano luty 2020
    Przecież to jest jakiś cyrk, kampania wyborcza albo zasłona dymna.
    Kryształowy Marian, o którym służby wiedziały, cyrk, którego nie rozpędzono przez kilka miesięcy kiedy Banaś sobie jawnie kpil i pokazywał rządowi gest Lichockiej. 
    ... 
    Jaka ta nasza władza sprawna

    A NIK właśnie sprawdza prokuraturę. 
    No jaja, przejaja
  • u poprzedników rączka rączkę myła, teraz jak widać nie ma świętych krów - bardzo dobrze
    Podziękowali 3Zuzapola Elf77 Rogalikowa
  • Prayboy powiedział(a):
    u poprzedników rączka rączkę myła, teraz jak widać nie ma świętych krów - bardzo dobrze
    Czyli powoływanie  takiego kandydata na prezesa NIK to swietne i madre posunięcie? On przed powołaniem na stanowisko budzil olbrzymie wątpliwości,  ale PIS i tak go dalo na tak ważne stanowisko. 
    Kaczmarek tez byl kryształowy.  Skad oni te kryształy biora? Wspaniale mamy służby i ludzi na ważnych stanowiskach.
  • Myślicie że te pieniądze podłozyli a Banaś jest czysty? 
  • monia3 powiedział(a):
    Myślicie że te pieniądze podłozyli a Banaś jest czysty? 
    Kryształowy. 
  • beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    Myślicie że te pieniądze podłozyli a Banaś jest czysty? 
    Kryształowy. 
    Czyli jesteś oburzona postępowaniem służb wobec Banasia? 
  • monia3 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    Myślicie że te pieniądze podłozyli a Banaś jest czysty? 
    Kryształowy. 
    Czyli jesteś oburzona postępowaniem służb wobec Banasia? 
    Jestem oburzona tym, jak dzialaja służby i kto jest prezesem NIK. 
  • beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    Myślicie że te pieniądze podłozyli a Banaś jest czysty? 
    Kryształowy. 
    Czyli jesteś oburzona postępowaniem służb wobec Banasia? 
    Jestem oburzona tym, jak dzialaja służby i kto jest prezesem NIK. 
    Czy możesz zatem wskazać który z dotychczasowych prezesów był odpowiedni? Albo możesz wskazać apolitycznego kryształowego fachowca, nadajacego się na to stanowisko? Pytam autentycznie bez złośliwości bo chętnie dowiedziałabym się kto jest odpowiednią osobą na takie stanowisko 
    Mnie np niestety żadne takie nazwisko nie przychodzi do głowy 
  • Mi też. Ale chyba o żadnym nie było wiadomo to, co wiadomo było o kryształowym Marianie. Dokumenty i zawiadomienia świadczące o jego problemach z prawem były pokazywane, gdy głosowano za jego powołanie. Przyznasz chyba, że to sprawa wyjątkowa; wiedzieć o przekrętach człowieka i powołać go mimo to. Na stanowisko, które ma pilnować uczciwości instytucji, w tym państwowych.

    W sumie to przypomniał mi się - Lech Kaczyński - uczciwy i porządny człowiek. Też był prezesem NIK. I był uczciwy.
  • Błagam, wątpliwości odnośnie p. Banasia były już na etapie jego powoływania tylko myślano że sprawa nie zyska takiego publicznego rozgłosu a można było mieć "swojego człowieka" i mieć na niego haki (z tego samego powodu opłaca się władzy obecnej obsadzać swoich sędziów) 
  • edytowano luty 2020
    "Za bilet płacą rodzice. Młodzież traktuje wyjazd z przymrużeniem oka no i lekcji nie ma, ale ja jestem zniesmaczona. Podsmiewaja się że gdyby nie oni to o co najmniej o 50% spadłaby oglądalność. "
    Sądzę, że film zaproponował jakiś nauczyciel "na poziomie", u nas dzieciaki jeździły w ramach "ukulturalniania" na takie "hity" jak: Planeta singli. Zarówno film jak i pan nauczyciel produkcji tvn.

  • monia3 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    Myślicie że te pieniądze podłozyli a Banaś jest czysty? 
    Kryształowy. 
    Czyli jesteś oburzona postępowaniem służb wobec Banasia? 
    Jestem oburzona tym, jak dzialaja służby i kto jest prezesem NIK. 
    Czy możesz zatem wskazać który z dotychczasowych prezesów był odpowiedni? Albo możesz wskazać apolitycznego kryształowego fachowca, nadajacego się na to stanowisko? Pytam autentycznie bez złośliwości bo chętnie dowiedziałabym się kto jest odpowiednią osobą na takie stanowisko 
    Mnie np niestety żadne takie nazwisko nie przychodzi do głowy 
    I jeszcze jedno - czy fakt, że poprzedni prezesi NIK nie byli kryształowi, ma usprawiedliwiać powoływanie typów z pod ciemnej gwiazdy w latach kolejnych?
    A przy tym kolejne pytanie: w całej partii i otoczeniu PIS naprawdę nie było innych kandydatów - nie mają w swoim gronie ludzi uczciwych i bez problemów z prawem? 
  • beatak powiedział(a):
    Mi też. Ale chyba o żadnym nie było wiadomo to, co wiadomo było o kryształowym Marianie. Dokumenty i zawiadomienia świadczące o jego problemach z prawem były pokazywane, gdy głosowano za jego powołanie. Przyznasz chyba, że to sprawa wyjątkowa; wiedzieć o przekrętach człowieka i powołać go mimo to. Na stanowisko, które ma pilnować uczciwości instytucji, w tym państwowych.

    W sumie to przypomniał mi się - Lech Kaczyński - uczciwy i porządny człowiek. Też był prezesem NIK. I był uczciwy.
    Tak sprawa wyjątkowa - masz rację

  • edytowano luty 2020
    beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    Myślicie że te pieniądze podłozyli a Banaś jest czysty? 
    Kryształowy. 
    Czyli jesteś oburzona postępowaniem służb wobec Banasia? 
    Jestem oburzona tym, jak dzialaja służby i kto jest prezesem NIK. 
    Czy możesz zatem wskazać który z dotychczasowych prezesów był odpowiedni? Albo możesz wskazać apolitycznego kryształowego fachowca, nadajacego się na to stanowisko? Pytam autentycznie bez złośliwości bo chętnie dowiedziałabym się kto jest odpowiednią osobą na takie stanowisko 
    Mnie np niestety żadne takie nazwisko nie przychodzi do głowy 
    I jeszcze jedno - czy fakt, że poprzedni prezesi NIK nie byli kryształowi, ma usprawiedliwiać powoływanie typów z pod ciemnej gwiazdy w latach kolejnych?
    A przy tym kolejne pytanie: w całej partii i otoczeniu PIS naprawdę nie było innych kandydatów - nie mają w swoim gronie ludzi uczciwych i bez problemów z prawem? 
    Nie - to poprostu pytanie kto jest odpowiednią osobą - tylko tyle Bez podtekstów politycznych mających cokolwiek usprawiedliwiać
    Nie pamiętam wszystkich poprzednich prezesów - stąd  było pytanie który wśród nich był odpowiednią osobą? Może któryś taki właśnie był - właściwą osoba na właściwym stanowisku ☺️
    Naprawdę chciałam zadać konkretne pytanie i dostać konkretną odpowiedź Nic więcej i nic mniej ☺️
  • Elf77 powiedział(a):
    "Za bilet płacą rodzice. Młodzież traktuje wyjazd z przymrużeniem oka no i lekcji nie ma, ale ja jestem zniesmaczona. Podsmiewaja się że gdyby nie oni to o co najmniej o 50% spadłaby oglądalność. "
    Sądzę, że film zaproponował jakiś nauczyciel "na poziomie", u nas dzieciaki jeździły w ramach "ukulturalniania" na takie "hity" jak: Planeta singli. Zarówno film jak i pan nauczyciel produkcji tvn.

    Czy mogłabyś nie obrażać nauczycieli? 
    Nie znam nikogo, kto z własnej woli poszedłby z młodzieżą na Zenka. 
  • edytowano luty 2020
    Nie obrażam nauczycieli, jestem daleka od tego i proszę mi tego nie wmawiać. Mam szacunek do większości nauczycieli.  Wskazuję fakt, że konkretny nauczyciel zabrał uczniów na Planetę singli i sam był tym filmem zafascynowany. Jeśli takie dno może fascynować, to dlaczego nie Zenek
  • To ciekawe kto puszczą dzieciom disco polo na balach karnawałowych... I w przedszkolu  i w szkole największe hity zabawy, aż uszy puchly , ale nie wumytlumaczysz nauczycielom, że to nieodpowiednie dla dzieci. Ruda to już przegięcie.
    Podziękowali 2Elf77 Polly
  • A co było nie tak z prezesem Kwiatkowskim? 
  • Lepszy Zenek niz Tokarczuk.
    Mniej szkody zrobl.
    Podziękowali 1Elf77
  • Przynajmniej nie sra we własne gniazdo jak Noblistka
    Podziękowali 3Elf77 Polly Rogalikowa
  • edytowano luty 2020
    kociara powiedział(a):
    A co było nie tak z prezesem Kwiatkowskim? 
    Wrzuciłam nazwisko w Google Pojawiła się wiadomość - ma zarzuty, że wraz z Burym ustawiał konkurs na stanowiska - w artykule informacja że zarzuty na podstawie zeznań świadków i  podsłuchów rozmów
    Edit 
    Link jak kogoś interesuje 
    https://tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/akt-oskarzenia-przeciwko-krzysztofowi-kwiatkowskiemu,771051.html
  •  
    asia powiedział(a):
    Mnie denerwuje, że podkręca się oglądalność tego filmu wysyłając do kina dzieciaki ze szkoły. Dziś jedzie do sąsiedniego miasta z naszej szkoły trzy klasy licealne - wycieczka w ramach przedmiotu: język polski język kultury. B)

    asia powiedział(a):
    Za bilet płacą rodzice. Młodzież traktuje wyjazd z przymrużeniem oka no i lekcji nie ma, ale ja jestem zniesmaczona. Podsmiewaja się że gdyby nie oni to o co najmniej o 50% spadłaby oglądalność. ;) 

    Żeby nie było że u nas tak zawsze - w styczniu byli na kameralnym przedstawieniu Zemsta i kara w Radomiu. Było wg młodzieży świetne. 
    To jest celowa strategia schamiania narodu, z całym szacunkiem dla Zenka i jego fanów. Nie udało nam się stworzyć nic wartościowego, to będziemy promować miernotę i zwalczać wartościową sztukę. Coś na kształt rewolucji kulturalnej.

  • edytowano luty 2020
    Jakoś wolę Tokarczuk od Zenka.
  • edytowano luty 2020
    Wiem. Ale w tym filmie nie ma muzyki diskopolo. To biografia o pewnym fenomenie. Facet zrobił karierę ciężką pracą. Nie ma się co śmiać. Dlaczego młodzież nie ma zobaczyć że warto ciężko pracować?? I mieć jedną żonę przez 30 lat? O tym jest film. Nawet Tomasz Raczek mówi że film jest dobrze zrobiony. Nagonka na film pochodzi od ludzi którzy pogardzają innymi. 
  • Najlepsze są opinie o firmach których się nie oglądało.
  • Ja byłam przeciw, ale obejrzałam Raczka i fragmenty i wydaje mi się,  że dobry film. Lepszy od niejednego polskiego, niekoniecznie dla tych co lubią disco polo. Fajnie pooglądać jak było te 30, 20 lat temu w Polsce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.