Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co się dzieje w kurii gdanskiej?

15678911»

Komentarz

• @Maciek_bs niestety od czasu gdy Gądecki został arcypasterzem robi wtopę za wtopą i co najmniej raz do roku upewnia mnie, że ostatni w miarę porządny pasterz tutaj to był ś.p. JE Jerzy Stroba

Podziękowali 1Klarcia
  • Gregorius powiedział(a):
    @Berenika nie to nie tylko zakaz kontaktu z mediami i zakaz publikowania w mediach społecznościowych, to nakaz zredukowania duszpasterstwa do minimum albo i mniej, u wszystkich 3 ksieży którzy podpisali protest w sprawie pochówku Paetza.

Swoją drogą, że aż protest był potrzebny to świadczy jednoznacznie o mieliźnie moralnej i intelektualnej Gądeckiego, w dodatku Gądecki perfidnie łże w sprawie powodu zakazu. Dno kompletne.

Tym razem w pełni popieram Gregoriusa.
    Ks. Wachowiak jest naprawdę super kapłanem.
  • Jest super kapłanem, bo słucha swojego pasterza.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Jest super kapłanem, bo słucha swojego pasterza.

Pod tym względem również, a pasterz jest diabła wart. Mam nadzieję, ze owieczki w końcu potrafią się zbuntować  i tego typu "pasterzy" będą na taczkach wywozić.
    Basta!
  • @Klarcia
    Twego posta nie da się skomentować rozumnie, należałoby go skasować.

Ja nie mam takiej władzy, a Ty nie masz władzy nad biskupami, i dobrze.
    Podziękowali 2ola_g Katia
  • Tak się akurat składa, że to mój pasterz. Można mu wiele pewnie zarzucić, ale zdarzyło mi się z nim rozmawiać i jest to postać nietuzinkowa, o błyskotliwym umyśle. Z mojej perspektywy - nie o wszystkim wiem, co więcej, wiem pewnie o ułamku spraw, o których jest mowa, jak więc mogę rozstrzygać czy osądzać? 
    Podziękowali 1Berenika
  • Wydaje mi się, że Klarcia nie zauważyła, że rozmawiamy aktualnie o bpie Gądeckim.
  • Mój pasterz akurat był w Syrii i teraz zbiera pieniądze na sieroty, będące pod opieką ichniejszego biskupa.

Ale fejsie obrazki, w których zaśmieca las plastikami.

Taka (dez)informacja.
    Podziękowali 1maliwiju
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.