Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pada mit o szkodliwości szczepionki na covid

13468911

Komentarz

  • edytowano styczeń 2022
    Tutaj inna historia, też mrożąca krew w żyłach.
    Na pocieszenie mogę powiedzieć, że i w Niemczech tak bywa. Personel medyczny stracił cierpliwość - może u nas nie zachowują się, aż tak brutalnie.




  • edytowano styczeń 2022
    Klarcia powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Wszyscy mamy znowu koronę. Objawową. Wszyscy jesteśmy zaszczepieni. 
    A kiedy mieliście ostatnie szczepienie i ile ich było w sumie? Wiadomo jaki typ covida?
    Makarona mamy. Wszyscy szczepieni dwiema dawkami oprócz syna z jedną dawką i on jest akurat zdrowy :-) dawki ok pół roku temu
    Nie chcę krakać, ale na 95% obstawiam, że syn jeszcze zostanie zaatakowany.
    "Makarona" - to Omicron?
    Jeżeli tak, to jest super, jeżeli przeżyjecie bez zbytnich sensacji, oczywiście.
    Po zaszczepieniu i przechorowaniu ma się kilkadziesiąt razy silniejszą ochronę - to już przebadano. 
    Napisz mi, proszę, jakie macie dolegliwości, bardzo przykre?
    Napierdziala mnie gardło kłuje w oskrzelach i bolą płuca. Reszta załogi  w miarę. Każdy z nas inaczej zupełnie to przechodzi. Najgorzej w nocy aż się budzę.. Żona kaszle sporo. 
    https://portal.abczdrowie.pl/nocne-objawy-covid

    Podobnie jak w opisie powyżej.
    Generalnie w Polsce będzie duże obłożenie w szpitalach głównie u niezaszczepionych..
    Podziękowali 1Klarcia
  • asiao powiedział(a):
    Ostatnio w przychodni przyszła Pani na drugą dawkę ale nie mieli tej co miała pierwsza i dali jej to co mieli ..pielęgniarka zapewniała że to żaden problem i już wiele osób tak zrobiło 
    To też ciekawa kombinacja  :|
    Grunt to wyszczepić :s
  • Zuzapola powiedział(a):
    Teraz, kiedy pętla się zaciska nieszczepieni z byle czym lecą się testować,  żeby na pół roku paszport dostać . Już nikt nie siedzi w domu chory, każdy ma dosyć kwarantann.
    W Niemczech ozdrowieńcy mają paszport ważny tylko 2 miesiące. To działania polityczne, które mają skłaniać ludzi do szczepienia się preparatami określonych producentów.
    Podziękowali 1gahana
  • Prayboy powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Wszyscy mamy znowu koronę. Objawową. Wszyscy jesteśmy zaszczepieni. 
    A kiedy mieliście ostatnie szczepienie i ile ich było w sumie? Wiadomo jaki typ covida?
    Makarona mamy. Wszyscy szczepieni dwiema dawkami oprócz syna z jedną dawką i on jest akurat zdrowy :-) dawki ok pół roku temu
    Nie chcę krakać, ale na 95% obstawiam, że syn jeszcze zostanie zaatakowany.
    "Makarona" - to Omicron?
    Jeżeli tak, to jest super, jeżeli przeżyjecie bez zbytnich sensacji, oczywiście.
    Po zaszczepieniu i przechorowaniu ma się kilkadziesiąt razy silniejszą ochronę - to już przebadano. 
    Napisz mi, proszę, jakie macie dolegliwości, bardzo przykre?
    Napierdziala mnie gardło kłuje w oskrzelach i bolą płuca. Reszta załogi  w miarę. Każdy z nas inaczej zupełnie to przechodzi. Najgorzej w nocy aż się budzę.. Żona kaszle sporo. 
    https://portal.abczdrowie.pl/nocne-objawy-covid

    Podobnie jak w opisie powyżej.
    Generalnie w Polsce będzie duże obłożenie w szpitalach głównie u niezaszczepionych..
    Horban-ekspert nad ekspertami mówił, że będzie milion chorych w szpitalach i miejsc nie starczy. Póki co to nie ma miejsc na innych oddziałach niż covidowe.
    Podziękowali 1asiao
  • @Klarcia, skoro ta amantadyna daje takie straszne skutki uboczne, dlaczego się ją daje tym staruszkom z parkinsonem?
    Podziękowali 1In Spe
  • Bo im niewiele życia zostało ale faszerować tym młodych ludzi to ryzyko..poza tym leki tworzone są na daną chorobę.
  • Moze dlatego, ze ona na ta chorobę. 
    Jak się będzie brało paracetamol bez opamiętania to się wątroba odezwie. 

    Swoją droga, amantadyna w Egipcie kosztuje ok 4-6$. 
    Aptekarz powidzial, ze my Polacy wykupujemy ja wręcz hurtowo a tylu u nas choruje i umiera. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • ganna4 powiedział(a):
    @Klarcia, skoro ta amantadyna daje takie straszne skutki uboczne, dlaczego się ją daje tym staruszkom z parkinsonem?
    Ganna, ale czemu ludzie tak bardzo boja się szczepionki, a amantadyny, która również może mieć wiele poważnych powikłań juz nie?
  • hipolit powiedział(a):
    Moze dlatego, ze ona na ta chorobę. 
    Jak się będzie brało paracetamol bez opamiętania to się wątroba odezwie. 

    Swoją droga, amantadyna w Egipcie kosztuje ok 4-6$. 
    Aptekarz powidzial, ze my Polacy wykupujemy ja wręcz hurtowo a tylu u nas choruje i umiera.

    Cóż.  Skoro sam guru czyli Bodnar mówi że jej skuteczność jest wtedy kiedy przyjmie się ją od razu po zakażeniu.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Aga85 powiedział(a):
    ganna4 powiedział(a):
    @Klarcia, skoro ta amantadyna daje takie straszne skutki uboczne, dlaczego się ją daje tym staruszkom z parkinsonem?
    Ganna, ale czemu ludzie tak bardzo boja się szczepionki, a amantadyny, która również może mieć wiele poważnych powikłań juz nie?
    Bo Amantadyna nie kłuje. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022


    @Klarcia no właśnie zobaczymy bo minęło już tydzień a on nadal nie zakażony. Miał pierwszą dawkę przed Świętami i sądzę że mimo że jedna dawka to właśnie go ochroniła. Córki miały we wrześniu.. żona i ja w czerwcu. Miałem brać trzecią na początku stycznia i szkoda że nie brałem to może bym nie zachorował. A czy to makaron nie wiadomo.. żonie smak i węch nie wrócił do końca po chorobie w listopadzie 2020 a teraz straciła znowu całkowicie. 

    Podziękowali 1Klarcia
  • @Prayboy, myślę, ze dlatego, że kiedy człowiek jest już chory niewiele ma do stracenia, a jeśli jest zdrowy, to może dużo stracić. Jeśli się zdecyduje na szczepienie, na pewno dostanie kilka dawek, które różnie mogą zadziałać, jeśli nie, niekoniecznie zachoruje, a jeśli był zdrowy, to prawdopodobieństwo, że umrze, jest bliskie zeru (zwłaszcza poniżej 18 roku życia). 
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Prayboy, myślę, ze dlatego, że kiedy człowiek jest już chory niewiele ma do stracenia, a jeśli jest zdrowy, to może dużo stracić. Jeśli się zdecyduje na szczepienie, na pewno dostanie kilka dawek, które różnie mogą zadziałać, jeśli nie, niekoniecznie zachoruje, a jeśli był zdrowy, to prawdopodobieństwo, że umrze, jest bliskie zeru (zwłaszcza poniżej 18 roku życia).


     Żartujesz??
    Chory ma niewiele do stracenia??
    A życie?
    Niekoniecznie zachoruje?
    Chyba że zamknie się w domu ale przeciwnicy szczepień nie tylko się nie zamykają ale i masek nie uznają. Jakim cudem mieliby nie zachorować.
    Podziękowali 1Klarcia
  • ci co tak naskakujecie na amantadynę
    nie nakręcajcie się tak
    bo wam żyłka pęknie 
    Podziękowali 1Joannna
  • Się nie podniecaj
  • edytowano styczeń 2022
    In Spe powiedział(a):
    ci co tak naskakujecie na amantadynę
    nie nakręcajcie się tak
    bo wam żyłka pęknie 
    Inspektor, żadna tam żyłka. Nasza koleżanka, lekarka tłumaczyła nam po prostu dokładnie, czemu na ten moment,  nie podaje się amantadyny.
    Co więcej, kiedy jej własną mama chorowala na covid i prosila o amantadyne, to jej nie wypisała. Myślisz, że żałowała własnej mamie? 
    Tyle krzyku, ze szczepionka nie przebadana, o możliwych negatywnych skutkach amantadyny wiadomo za to juz sporo. I tylu chętnych do łykania? Skąd zatem takie nieracjonalne podejście? 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Co więcej badania nad amantadyna trwają. Nie jest to zatem żaden spisek, który ma prowadzić do depopulacji! Jesli badania kliniczne potwierdza jej pozytywne działanie, na pewno będzie szeroko stosowana. 
    Natomiast mie jest to pierwszy lek, który miał być wspaniałym odkryciem, leczacym covid, a w badaniach okazal się nieskuteczny. 
    Warto więc poczekać, na wyniki badań. Można sobie poważnie zaszkodzić przyjmując nie przebadany i nie sprawdzony  lek
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    Ja tam chcecie.
    Moi rodzice są za amantadyną bo ją znają (kończyli AM na początku lat 70-tych)
    Młodsze pokolenie uprzedzone i z dystansem. Cóż...
    Podziękowali 1Joannna
  • Ja tez jestem za amantadyna, tam gdzie ona faktycznie pomaga :)
    Podziękowali 1Prayboy
  • Aga85 powiedział(a):
    Ja tez jestem za amantadyna, tam gdzie ona faktycznie pomaga :)
    I gdzie jest zbadana.
    Na śmiech się zbiera jak ci sami ludzie się nie szczepią bo nieznany efekt podania szczepionki a zażywają lek na inną chorobę.
    Podziękowali 2Aga85 Klarcia
  • Jakoś Horban sam ją zalecał do leczenia infekcji wirusowych
    http://psse.swidnica.ibip.wroc.pl/public/get_file_contents.php?id=111853


  • Prayboy powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    Ja tez jestem za amantadyna, tam gdzie ona faktycznie pomaga :)
    I gdzie jest zbadana.
    Na śmiech się zbiera jak ci sami ludzie się nie szczepią bo nieznany efekt podania szczepionki a zażywają lek na inną chorobę.
    No właśnie mnie to tez bardzo dziwi. Czemu jeden medykament można brać bez zastanowienia, chociaż  może mieć to poważane konsekwencje, a przed innym zapierać się rękami i nogami...
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Dodam jeszcze tylko, że w niektórych krajach na przeziębienie dzieciom się podaje syropki z amantadyną  :p
    https://www.ecrater.com/p/35707651/rosel-childrens-cold-feverquality-otc
  • więc jeszcze raz powtórzę
    nie nakręcajcie się 
    bo się zapowietrzycie
     :D 
  • edytowano styczeń 2022
    Nie podniecaj się...
    Stosowana jest jako lek. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, wydalana jest w formie niezmienionej przez nerki z moczem[3]. Należy zachować szczególną ostrożność przy podawaniu tego leku pacjentom z miażdżycą naczyń mózgowych i padaczką[3]. Nie należy stosować w ciąży i niedługo planując zapłodnienie.

    Hihi. To wielodzietni ( otwarci na życie) odpadają bo zawsze liczą się z zapłodnieniem. Dziwię się że tak ryzykują.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Stosowana jako lek???
    A myślałam, że jak cukierki...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie skupiaj się na pierwszym zdaniu ale ostatnim
  • Hihi

    Z częstością niemożliwą do ustalenia na podstawie dostępnych informacji zgłaszano: dziwne nieodparte zachowania jak niekontrolowany zakupoholizm, silna chęć do ryzykownego hazardu, przejadanie się lub kompulsywne objadanie, nasilenie lub zaburzenie libido oraz nietypowo niską temperaturę ciała <35ºC (dzieci są bardziej narażone na jej występowanie).



  • @Prayboy, nie zrozumiałeś mnie. Zdrowy człowiek nie myśli o tym, że może zachorować, więc się nie szczepi nieprzebadanym preparatem. Chory zje arszenik, jeśli miałoby mu to pomóc. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.