Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pada mit o szkodliwości szczepionki na covid

15681011

Komentarz

  • Tez mi się podoba, taki wyważony człowiek  :)
  • Gosia5 powiedział(a):
    Ja też się ucieszę, jeśli się potwierdzi skuteczność szczepień ;)
    Wiele wskazuje na to, ze czekają Cie dobre informacje :)
  • edytowano styczeń 2022
    Prayboy powiedział(a):
    Obejrzałem wywiad Zwiefki z Bodnarem i to bardzo rozsądny lekarz. 
    Wczoraj guru, dzisiaj rozsądny
    Aha  :D
    Podziękowali 1Aniela
  • @Aga85, niestety jest coraz gorzej. Zaczęto od tego, że szczepieni nie zachorują i trzeba będzie powtarzać dawkę każdego roku. Jak jest teraz, sama wiesz.
  • edytowano styczeń 2022
    In Spe powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Obejrzałem wywiad Zwiefki z Bodnarem i to bardzo rozsądny lekarz. 
    Wczoraj guru, dzisiaj rozsądny
    Aha  :D
    Guru nie jest pejoratywne. Poza tym mówi rzeczy przeciwne wielu osobom..na przykład uważa szczepienia za dobre i potrzebne. Nie uważa też jak wielu że sportowcy umierają teraz po szczepionkach. To rozsądny człowiek powtarzam w odróżnieniu od wielu sieciowych ignorantów.
  • zbyszek powiedział(a):

    > Na grypę to co roku ludziom wciskali szczepienia bo co roku inny wirus, a teraz wciskają ludziom, że jedno szczepienie działa na wszystko.<

    Szczepionka przeciw grypie jest skonstruowana tak, że działa na wszystkie mutacje wirusa, jakie dotąd mieliśmy. Jeżeli dojdzie jakiś nowy, to w ciągu kilku miesięcy mamy stosowny produkt. Tak było podczas tzw. świńskiej grypy.
    Ja się szczepię przeciw grypie odkąd mamy pandemię koronawirusa i jak dotąd na grypę nie chorowałam.
  • In Spe powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Obejrzałem wywiad Zwiefki z Bodnarem i to bardzo rozsądny lekarz. 
    Wczoraj guru, dzisiaj rozsądny
    Aha  :D
    On nie byl nigdy moim guru, skąd to przypuszczenie?
    Nie ze wszystkim się zgadzam, ale podoba mi się sposób w jaki przedstawia swoj punkt widzenia i jak argumentuję.
  • @Aga85 przecież wiadomość jest napisana do @Pray, czemu się tłumaczysz?

    "sam guru czyli Bodnar" takie słowa padły 18 stycznia po poście od @hipolit
    i naprawdę bym się nie czepiała, ale zabolało mnie, że ten dobry lekarz jest wyśmiewany...


    Podziękowali 1Prayboy
  • Prayboy powiedział(a):
    In Spe powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Obejrzałem wywiad Zwiefki z Bodnarem i to bardzo rozsądny lekarz. 
    Wczoraj guru, dzisiaj rozsądny
    Aha  :D
    Guru nie jest pejoratywne. Poza tym mówi rzeczy przeciwne wielu osobom..na przykład uważa szczepienia za dobre i potrzebne. Nie uważa też jak wielu że sportowcy umierają teraz po szczepionkach. To rozsądny człowiek powtarzam w odróżnieniu od wielu sieciowych ignorantów.
    Edytujesz @Prayboy
    po tylu godzinach
  • In Spe powiedział(a):
    @Aga85 przecież wiadomość jest napisana do @Pray, czemu się tłumaczysz?

    "sam guru czyli Bodnar" takie słowa padły 18 stycznia po poście od @hipolit
    i naprawdę bym się nie czepiała, ale zabolało mnie, że ten dobry lekarz jest wyśmiewany...


    In Spe, to się nazywa dyskusja,  po tylu latach na forum powinnaś wiedzieć takie rzeczy B) ;)
  • wg mnie to było wtrącenie się do tego co pisałam do @Prayboya
    ale niech będzie
    młodość wiele tłumaczy
  • In Spe powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    In Spe powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Obejrzałem wywiad Zwiefki z Bodnarem i to bardzo rozsądny lekarz. 
    Wczoraj guru, dzisiaj rozsądny
    Aha  :D
    Guru nie jest pejoratywne. Poza tym mówi rzeczy przeciwne wielu osobom..na przykład uważa szczepienia za dobre i potrzebne. Nie uważa też jak wielu że sportowcy umierają teraz po szczepionkach. To rozsądny człowiek powtarzam w odróżnieniu od wielu sieciowych ignorantów.
    Edytujesz @Prayboy
    po tylu godzinach
    Noi? Nie wolno?
  • Guru to nie określenie człowieka ale stosunku ( jak widać błędnego i pełnego niezrozumienia) do niego jego zwolenników.  Przeczytaj sobie co znaczy uznawać kogoś jako guru.
    • W znaczeniu potocznym – wysoki autorytet w pewnym środowisku czy w pewnej dziedzinie (mistrznauczyciel).
  • Jak widać skomplementowałem doktora :-)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Dobrze, że Ci humor dopisuje.
    Mi w sumie też :D
  • Dopisuje bo okazało się że Omikron to zwykły katarek
  • In Spe powiedział(a):
    Bo koleżanka pisze jakby miała do czynienia z dziećmi.
    Poza tym, mnie porusza nagła śmierć na zapalenie mięśnia sercowego całkiem zdrowych młodych wysportowanych ludzi np. Żora Korolyew, zaszczepionych.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    prognoza na najbliższy miesiąc
    https://mocos.pl/pl/prognosis/20220114
    Świetna wiadomość. Krótka i wysoka fala.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • makodorzyk powiedział(a):
    Pisząc o oczywistych oczywistościach? Daruj sobie tych mało życzliwych ocen koleżanki.
    A z dziećmi to, jak nazwa forum wskazuje, chyba ma tu większość z nas do czynienia...  ;)
    Ty tak samo pouczasz, jak koleżanka, którą bronisz. Dlatego może Ciebie to nie razi.
  • Aniela powiedział(a):
    In Spe powiedział(a):
    Bo koleżanka pisze jakby miała do czynienia z dziećmi.
    Poza tym, mnie porusza nagła śmierć na zapalenie mięśnia sercowego całkiem zdrowych młodych wysportowanych ludzi np. Żora Korolyew, zaszczepionych.
    Noi. Szczepienia nie mają nic do tego nawet guru nie potwierdza. Wysłuchaj jego rozmowy ze Zwiefką zmartwisz się. Co więcej mówi że to są powikłania po.... Covidzie. Hihi
  • Pioszo54 powiedział(a):
    prognoza na najbliższy miesiąc
    https://mocos.pl/pl/prognosis/20220114
    JUż się trzesę ze strachu.
  • Aniela powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    prognoza na najbliższy miesiąc
    https://mocos.pl/pl/prognosis/20220114
    JUż się trzesę ze strachu.
    A nie powinnaś. To pozytywne wiadomości
    Podziękowali 1Pioszo54
  • edytowano styczeń 2022
    Nagłe martwią cię śmierci anonimowych sportowców ... niesamowite. A jak dziecko poszło rano do szkoły j zastało w agonii jedno z rodziców a drugie martwe? Oboje nieszczepieni. W Polsce. Hipokryzja. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Podziękowali 1Klarcia
  • Starachowice. Miasto gdzie prezydentem jest ten szur. Dalej martw się sportowcami z Zambezi. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    Ciemnogród to jest doskonałe określenie na to miasto i jego włodarza. A jeszcze partię założył teraz.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    O ile Bodnar jest rozsądny to temten już nie
  • To jednak była ich wolna decyzja, jazdy samochodem też zabronisz, bo dzieci sierotami zostają, a co z dziećmi osieroconymi, bo po szczepionce ktoś umarł? A zapomniałam, to powikłania po covidzie były, jakie to wygodne.
    Podziękowali 2Aniela siostraKasik
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.