Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pada mit o szkodliwości szczepionki na covid

1567911

Komentarz

  • "Wśród ciężkich NOP-ów pojawiają się: wstrząs anafilaktyczny, udary mózgu, drgawki, niedowłady kończyn, utrata słuchu w jednym uchu, zapalenie mięśnia sercowego. W raportach odnotowano także nagłe zatrzymanie krążenia, które doprowadziło do zgonu."

    Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/jolanta-kaminska/news-nop-y-po-szczepieniu-przeciw-covid-19-501-ciezkich-przypadko,nId,5781362#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    Przypominam, że dużo nopów zostało nie zarejestrowanych, jest z tym w Polsce niestety duży problem.

    Podziękowali 1Aniela
  • To jednak była ich wolna decyzja
    ____________
    podobnie jak szczepienia, przymusu nie ma :-)
  • Zuzapola powiedział(a):
    "Wśród ciężkich NOP-ów pojawiają się: wstrząs anafilaktyczny, udary mózgu, drgawki, niedowłady kończyn, utrata słuchu w jednym uchu, zapalenie mięśnia sercowego. W raportach odnotowano także nagłe zatrzymanie krążenia, które doprowadziło do zgonu."

    Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/jolanta-kaminska/news-nop-y-po-szczepieniu-przeciw-covid-19-501-ciezkich-przypadko,nId,5781362#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    Przypominam, że dużo nopów zostało nie zarejestrowanych, jest z tym w Polsce niestety duży problem.

    ile promili tych przypadków na setki milionów zaszczepionych? 

    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    Zuzapola powiedział(a):
    To jednak była ich wolna decyzja, jazdy samochodem też zabronisz, bo dzieci sierotami zostają, a co z dziećmi osieroconymi, bo po szczepionce ktoś umarł? A zapomniałam, to powikłania po covidzie były, jakie to wygodne.
    powiedz to ich dziecku. niezaszczepili się być może przez tego pacana prezydenta ich miasta. Może niech teraz płaci pacan dożywotnią rentę dziecku. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    prognoza na najbliższy miesiąc
    https://mocos.pl/pl/prognosis/20220114
    JUż się trzesę ze strachu.
    A nie powinnaś. To pozytywne wiadomości
    Chyba jak sobie wezmę do góry nogami ten wykres, wtedy będą pozytywne.
  • A jak ja i mój mąż zaszczepimy  się pod wpływem twoich wyzwisk i namowy i umrzrmy będziesz płacił na utrzymanie moich dzieci?
    Pohamuj swój wulgarny język.
    Podziękowali 2Aniela siostraKasik
  • Prayboy powiedział(a):
    Nagłe martwią cię śmierci anonimowych sportowców ... niesamowite. A jak dziecko poszło rano do szkoły j zastało w agonii jedno z rodziców a drugie martwe? Oboje nieszczepieni. W Polsce. Hipokryzja. 
    Żora Korolyew to nie anonim.
    Bo jak mnię zakują w kajdanki i zaszczepią, to może mi się coś złego stać np. zakrzepica, raczej sportowcem nie jestem.

    Nie wierzę, żeby tak było z tym dzieckiem i jego rodzicami. Gdyby byli chorzy na covid, to do szkoły by nie poszło, bo miałoby kwarantannę.
  • edytowano styczeń 2022
    Prayboy powiedział(a):
    Starachowice. Miasto gdzie prezydentem jest ten szur. Dalej martw się sportowcami z Zambezi. 
    Nie pomyliły Ci się Siemianowice ze Starachowicami? :D, i dalej tworzysz ploteczki :D
  • Prayboy powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    To jednak była ich wolna decyzja, jazdy samochodem też zabronisz, bo dzieci sierotami zostają, a co z dziećmi osieroconymi, bo po szczepionce ktoś umarł? A zapomniałam, to powikłania po covidzie były, jakie to wygodne.
    powiedz to ich dziecku. niezaszczepili się być może przez tego pacana prezydenta ich miasta. Może niech teraz płaci pacan dożywotnią rentę dziecku. 
    Tak, z pewnością pomyliły Ci się Siemianowice ze Starachowicami  :D


    Podziękowali 1siostraKasik
  • OlaN. powiedział(a):
    A jak ja i mój mąż zaszczepimy  się pod wpływem twoich wyzwisk i namowy i umrzrmy będziesz płacił na utrzymanie moich dzieci?
    Pohamuj swój wulgarny język.
    W sensie pacan? To wulgarny język?
  • Aniela powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    prognoza na najbliższy miesiąc
    https://mocos.pl/pl/prognosis/20220114
    JUż się trzesę ze strachu.
    A nie powinnaś. To pozytywne wiadomości
    Chyba jak sobie wezmę do góry nogami ten wykres, wtedy będą pozytywne.
    Nic nie rozumiesz. Szybkie wzrost i spadem zakażeń to bardzo dobra wiadomość. Zła prognoza to wzrost i spadek powolny 
  • Aniela powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Nagłe martwią cię śmierci anonimowych sportowców ... niesamowite. A jak dziecko poszło rano do szkoły j zastało w agonii jedno z rodziców a drugie martwe? Oboje nieszczepieni. W Polsce. Hipokryzja. 
    Żora Korolyew to nie anonim.
    Bo jak mnię zakują w kajdanki i zaszczepią, to może mi się coś złego stać np. zakrzepica, raczej sportowcem nie jestem.

    Nie wierzę, żeby tak było z tym dzieckiem i jego rodzicami. Gdyby byli chorzy na covid, to do szkoły by nie poszło, bo miałoby kwarantannę.
    Bajdurzusz. Nie zrobili testów oficjalnie jak większość antyszczepionkowców.
  • edytowano styczeń 2022
    Aniela powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Nagłe martwią cię śmierci anonimowych sportowców ... niesamowite. A jak dziecko poszło rano do szkoły j zastało w agonii jedno z rodziców a drugie martwe? Oboje nieszczepieni. W Polsce. Hipokryzja. 
    Żora Korolyew to nie anonim.
    Bo jak mnię zakują w kajdanki i zaszczepią, to może mi się coś złego stać np. zakrzepica, raczej sportowcem nie jestem.

    Nie wierzę, żeby tak było z tym dzieckiem i jego rodzicami. Gdyby byli chorzy na covid, to do szkoły by nie poszło, bo miałoby kwarantannę.
    Bajdurzusz. Nie zrobili testów oficjalnie jak większość antyszczepionkowców. Więc ich dziecko ani oni nie mieli kwarantanny.
  • Aniela powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    To jednak była ich wolna decyzja, jazdy samochodem też zabronisz, bo dzieci sierotami zostają, a co z dziećmi osieroconymi, bo po szczepionce ktoś umarł? A zapomniałam, to powikłania po covidzie były, jakie to wygodne.
    powiedz to ich dziecku. niezaszczepili się być może przez tego pacana prezydenta ich miasta. Może niech teraz płaci pacan dożywotnią rentę dziecku. 
    Tak, z pewnością pomyliły Ci się Siemianowice ze Starachowicami  :D


    Faktycznie pomyłka ale to niewiele zmienia 
  • edytowano styczeń 2022
    OlaN. powiedział(a):
    A jak ja i mój mąż zaszczepimy  się pod wpływem twoich wyzwisk i namowy i umrzrmy będziesz płacił na utrzymanie moich dzieci?
    Pohamuj swój wulgarny język.
    Jak się zaszczepicie to nic wam nie będzie. Boicie się wyimaginowanego zagrożenia. 
    Podziękowali 2Coralgol Aga85
  • I lekcewaza realne, znacznie bardziej prawdopodobne.
    Podziękowali 2Prayboy Aga85
  • edytowano styczeń 2022
    @Prayboy mam więcej argumentów, by się nie szczepić, niż strach przed NOP-em. Powikłania odstraszają mnie bardziej od szczepienia dzieci niż siebie. Ale Ty już masz worek "antyszczepionkowcy" i wrzuciłeś tam wszystkich niezaszczepionych, aby ich pogrążyć i udowodnić sobie, że są głupi, wyciągasz takie newsy jak ten ze Starachowic. 
    Podziękowali 1Joannna
  • Jakie powikłania. Szansa że je dostaniesz jest jak wygrana w totka.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Coralgol powiedział(a):
    I lekcewaza realne, znacznie bardziej prawdopodobne.
    Nie, chorowaliśmy, więc zagrożenie szczepieniem jest bardziej ryzykowne niż choroba. Tym bardziej że szczepienie nie chroni.
    Podziękowali 1Aniela
  • Prayboy powiedział(a):
    OlaN. powiedział(a):
    A jak ja i mój mąż zaszczepimy  się pod wpływem twoich wyzwisk i namowy i umrzrmy będziesz płacił na utrzymanie moich dzieci?
    Pohamuj swój wulgarny język.
    Jak się zaszczepicie to nic wam nie będzie. Boicie się wyimaginowanego zagrożenia. 
    Skąd taka pewność? 
    Podziękowali 1Joannna
  • Z prostej statystyki.
    Podziękowali 1Klarcia
  • To chyba normalne. Jak miałaby działać wstecz??
    Podziękowali 1Klarcia
  • Dokładnie!
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Prayboy, piszę o powikłaniach u dzieci. Odrobiłam lekcję i odejrzalam linkowany wywiad. 
  • Prayboy powiedział(a):
    Faktycznie pomyłka ale to niewiele zmienia 

    Zmienia o tyle, że pomówiłeś prezydenta Starachowic i nazwałeś go szurem oraz pacanem. I to publicznie.
    Podziękowali 1Aniela
  • edytowano styczeń 2022
    Turturek powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Faktycznie pomyłka ale to niewiele zmienia 

    Zmienia o tyle, że pomówiłeś prezydenta Starachowic i nazwałeś go szurem oraz pacanem. I to publicznie.
    Przejęzyczenie. 
  • Prayboy powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    To jednak była ich wolna decyzja, jazdy samochodem też zabronisz, bo dzieci sierotami zostają, a co z dziećmi osieroconymi, bo po szczepionce ktoś umarł? A zapomniałam, to powikłania po covidzie były, jakie to wygodne.
    powiedz to ich dziecku. niezaszczepili się być może przez tego pacana prezydenta ich miasta. Może niech teraz płaci pacan dożywotnią rentę dziecku. 
    Dzieciaka mi jest bardzo żal, ale tych durni nie. Dobrze im tak - niech już jak najszybciej wymrą podobne matołki. Będzie Polska miała mądrzejszych mieszkańców.
  • Klarcia powiedział(a):
     Dobrze im tak - niech już jak najszybciej wymrą podobne matołki. Będzie Polska miała mądrzejszych mieszkańców.
    Klarcia ma retorykę zupełnie jak pewien pan z wąsikiem. Może książkę powinna napisać?

    Podziękowali 1Aniela
  • :D  
    Mein Kampf?
  • edytowano styczeń 2022
    Klarcia powiedział(a):
    Dzieciaka mi jest bardzo żal, ale tych durni nie. Dobrze im tak - niech już jak najszybciej wymrą podobne matołki. Będzie Polska miała mądrzejszych mieszkańców.
    Jeśli się nie zaszczepi i umrze to będzie durniem bo się nie zaszczepił, a jeśli się zaszczepi i umrze od szczepionki to będzie durniem  bo się zaszczepił. Wybór nie jest łatwy gdy można zostac durniem cokolwiek sie nie zrobi.
    Podziękowali 1Aniela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.