Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pada mit o szkodliwości szczepionki na covid

1567810

Komentarz

  • Hamal powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Dzieciaka mi jest bardzo żal, ale tych durni nie. Dobrze im tak - niech już jak najszybciej wymrą podobne matołki. Będzie Polska miała mądrzejszych mieszkańców.
    Jeśli się nie zaszczepi i umrze to będzie durniem bo się nie zaszczepił, a jeśli się zaszczepi i umrze od szczepionki to będzie durniem  bo się zaszczepił. Wybór nie jest łatwy gdy można zostac durniem cokolwiek sie nie zrobi.
    Wtedy nie jest durnym, tylko odpowiedzialnym i w chwale idzie do nieba.
    Podziękowali 2Aniela Leli
  • Prayboy powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Nagłe martwią cię śmierci anonimowych sportowców ... niesamowite. A jak dziecko poszło rano do szkoły j zastało w agonii jedno z rodziców a drugie martwe? Oboje nieszczepieni. W Polsce. Hipokryzja. 
    Żora Korolyew to nie anonim.
    Bo jak mnię zakują w kajdanki i zaszczepią, to może mi się coś złego stać np. zakrzepica, raczej sportowcem nie jestem.

    Nie wierzę, żeby tak było z tym dzieckiem i jego rodzicami. Gdyby byli chorzy na covid, to do szkoły by nie poszło, bo miałoby kwarantannę.
    Bajdurzusz. Nie zrobili testów oficjalnie jak większość antyszczepionkowców.
    Nie zrobili testów? Umarli. To skąd wiadomo, że to był covid? Bo nie zrobili testów, to wiadomo, że to był covid?
  • Prayboy powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    To jednak była ich wolna decyzja, jazdy samochodem też zabronisz, bo dzieci sierotami zostają, a co z dziećmi osieroconymi, bo po szczepionce ktoś umarł? A zapomniałam, to powikłania po covidzie były, jakie to wygodne.
    powiedz to ich dziecku. niezaszczepili się być może przez tego pacana prezydenta ich miasta. Może niech teraz płaci pacan dożywotnią rentę dziecku. 
    Tak, z pewnością pomyliły Ci się Siemianowice ze Starachowicami  :D


    Faktycznie pomyłka ale to niewiele zmienia 
    Wiele zmienia.
  • makodorzyk powiedział(a):
    Właśnie o tym napomykam  ;). Powikłania po przybytym covidzie bywają potem przypisywane szczepionkom jako domniemane NOP y - raczej nigdzie nie zgłaszane. Zapalenie mięśnia sercowego i historie naczyniowo- keążeniowe jako pierwszy przykład z brzegu.
    Ciekawe. To szczepionka chroni przed powikłaniami?
  • makodorzyk powiedział(a):
    Tylko , że po przechorowaniu covida szczepionka może nawet nie chronić przed powikłaniami jakie zdażył wcześniej poczynić wirus.
    Dokładnie tak. Wczoraj w mojej wiosce zmarł 35 latek. Na covid. Udusił się pod respiratorem. Chorował w zeszłym roku, nie zaszczepił sie, bo chorował więc powinien mieć przeciwciała. Szkoda chłopaka, za miesiąc pierwsza córka się mu urodzi... Trudno stwierdzić jakie powikłania mu covid poczynił ale raczej spore skoro teraz przy kolejnym zachorowaniu umarł. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • OlaW powiedział(a):
    makodorzyk powiedział(a):
    Tylko , że po przechorowaniu covida szczepionka może nawet nie chronić przed powikłaniami jakie zdażył wcześniej poczynić wirus.
    Dokładnie tak. Wczoraj w mojej wiosce zmarł 35 latek. Na covid. Udusił się pod respiratorem. Chorował w zeszłym roku, nie zaszczepił sie, bo chorował więc powinien mieć przeciwciała. Szkoda chłopaka, za miesiąc pierwsza córka się mu urodzi... Trudno stwierdzić jakie powikłania mu covid poczynił ale raczej spore skoro teraz przy kolejnym zachorowaniu umarł. 
    Co ty powiesz nie zaszczepił się... czyli rozsądny. I umarł mówisz? 
  • A skąd wiecie co by było gdyby się zaszczepił? 
    Podziękowali 1zbyszek
  • edytowano styczeń 2022
    OlaN. powiedział(a):
    A skąd wiecie co by było gdyby się zaszczepił?
    _______
     Nie wiem co by było ale nie zaszczepił się i umarł i to jest fakt. A z faktami się nie dyskutuje. Nie ma co gdybać.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Przejęzyczenie. 

    To tak jak z Kowalskim który był pedofilem, a właściwie nie Kowalski tylko Malinowski i nie pedofilem, a pediatrą.

    I jeszcze takie coś...



  • Nie oglądam
  • Starość nie radość. Dziś Suskiego z Sasinem pomyliłem 
  • OlaW powiedział(a):
    Wczoraj w mojej wiosce zmarł 35 latek. Na covid. Udusił się pod respiratorem. Chorował w zeszłym roku, nie zaszczepił sie, bo chorował więc powinien mieć przeciwciała. Szkoda chłopaka, za miesiąc pierwsza córka się mu urodzi...
    Klarcia powie - dobrze mu tak.
    Tylko żony i dziecka żal.

    Niekoniecznie musiał mieć osłabiające organizm pocovidowe powikłania. Delta jest bardzo agresywny.


  • OlaN. powiedział(a):
    A skąd wiecie co by było gdyby się zaszczepił? 
    Na 90 proc. obstawiam, że by przeżył.
    Podziękowali 2Prayboy OlaW
  • Ks na kolędzie wczoraj powiedział , że jego zdaniem ta sytuacja pandemiczna będzie z   nami na wiele lat. Uważa , że każda sytuacja jaka dzieje się na świecie ( za św Janem Pawlem II) już się rozegrała i jest opisana w Piśmie św. 
    Ludzie nic nowego nie wymyślą , tylko czasy się zmieniają a nasze zachowania pozostają te same .

    Ta sytuacja jest podobna, według niego , do wyjscia z niewoli ludu wybranego i wędrówkę do ziemi obiecanej .
    I były tam węże jadowite i demonstracje z bożkami itp
    Podczas tego oczyszczania i wędrówki , nawet dobrym ludziom nie było dane wejsc do Ziemi obiecanej .

    Takze moja refleksja - róbmy swoje , próbujmy odnaleźć dobro w tej sytuacji: rozwijajmy się ku niebu , pomagajmy innym , starajmy się w naszym codziennym życiu być wierni i oddani swoim powołaniom. 
    Tez uważam , że pandemia z nami zostanie długo . 
    Jedni będą się szczepić inni nie.  Tylko może to nie jest akurat najważniejsze w tym wszystkim . 
    Z tego wynika , że wirus będzie mutował bo ma ogromne możliwości do tego, bez względu na to czy się szczepimy czy nie. 





    Podziękowali 2Joannna mmaj333
  • Mądre słowa. 
  • Obejrzałem wywiad z prezydentem Siemianowic. To niebezpieczny wichrzyciel nie słuchajcie go. Gada bzdury.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Klarcia, jak osoba wierząca może cieszyć się ze śmierci bliźniego? 
    Już nie daje rady czytać tego Twojego „dobrze im tak”
    Masz refleksję, że cu ludzie, których smierć cię tak raduje, są tak samo umiłowanymi dziećmi Boga tak jak Ty? 
  • Masz refleksję, że cu ludzie, których smierć cię tak raduje, są tak samo umiłowanymi dziećmi Boga tak jak Ty? <

    Jeżeli tak, to mają okazję radować się Jego bezpośrednią bliskością. :)
  • Jak zatem rozumiem, w myśl Twojego rozumowania, życzysz rychłej śmierci wszystkim swoim bliskim i przyjaciołom?


    Podziękowali 1gahana
  • weź też Klarciu pod uwagę to, że w przypadku covida chory nie zna dnia ani godziny -stan pogarsza się gwałtownie - i będzie miał w godzinie śmierci bardzo ograniczony dostęp do sakramentów. Jeśli umrze w szpitalu to samotnie.
     
    Nie wiem jak można życzyć komuś takiej śmierci lub mieć z tego satysfakcję.

    Przy okazji w temacie cukrzycy:
    Znajoma znajomych, dość młoda osoba chorowała na cukrzycę, w akcie głupoty przez dłuższy czas nie przyjmowała leków, w końcu straciła wzrok i nerki, musiała co drugi dzień jechać na dializę, to na kilka lat ustawiło życie jej, narzeczonego i rodziców... mówili że kwestia nerek jest dużo bardziej umęczliwa niz brak wzroku. W końcu udało się jej znaleźć dawcę nerki, wydawało się, że przeszczep się przyjął. Niestety rok później zmarła (nie pamiętam teraz z jakiej przyczyny).
     
    Podziękowali 1gahana
  • Właśnie dowiedziałem się że sąsiad po bezobjawowym Covidzie wrócił ze szpitala po zapaleniu mięśnia sercowego. Zwolnienie na cztery miesiące. Szczepiony pół roku temu 
  • Prayboy powiedział(a):
    Właśnie dowiedziałem się że sąsiad po bezobjawowym Covidzie wrócił ze szpitala po zapaleniu mięśnia sercowego. Zwolnienie na cztery miesiące. Szczepiony pół roku temu 
    Wszystkie dawki miał?
    Teraz, wszyscy zakazimy się odmianą Omikron - to już jest pewne. W niedługim czasie i w Polsce będzie ponad 200 tys. zakażeń na dobę, a ponieważ więcej niż połowa Polaków nie ma pełnego wyszczepienia, to zgony będą liczne. Nie tak, że będą zelegali na chodnikach, ale nie można wykluczyć, że w szpitalach zabraknie miejsc i pacjenci będą się dusili w domach.
    Przerabiano to w Hiszpanii, na początku pandemii, a wtedy G. Braun i jego sympatycy kpili na temat "plandemii". Teraz będą to mieli u siebie, w okolicy.
    A tak na marginesie - zachęcam, w tej bolesnej konfrontacji, do przeczytania książki tego czuba; tytuł "Pandemia kłamstw".

    Dopowiem jeszcze, że wszyscy chorzy z innego powodu, będą mogli zapomnieć o pomocy ze strony służb medycznych.

    ***

    "Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało".  - ten cytat odnosi się do baranków unikających szczepienia, nie do Prayboya.
  • Megan powiedział(a):
    Jak zatem rozumiem, w myśl Twojego rozumowania, życzysz rychłej śmierci wszystkim swoim bliskim i przyjaciołom?


    Wszyscy moi bliscy są wyszepieni, a za głupoli przyjaciół - nic innego poza modlitwą mi nie pozostaje. Najchętniej za kudły na szczepienie bym zawlokła, niestety...
  • Jeszcze tytułem wyjaśnienia.
    Mówiąc/pisząc - dobrze mu/jej tak wyrażam swoją wściekłość na ludzką głupotę.
    Bowiem, tyle jest tłumaczone, proszone, żeby poszli się zaszczepić, a w odezwie słyszymy, że "nie dadzą się zniewolić, że to tylko zwykła grypa, itp. bzdury".
    Jestem też na maksa wściekła na idiotów będących dla baranków autorytetami: czubkowatych księży, czy osób publicznych pokroju J. Pospieszalskiego, G. Brauna i im podobnych.
    Ponieważ - w przeciwieństwie do zdecydowanej tutaj większości uczestników - słucham co jest nadawane w opozycji (głównie TVN24, ale i fora społecznościowe) wiem, że rząd drogo zapłaci za swoją uległość "antyszczepom". Jest mówione o ludobójstwie, spowodowanym zaniechaniem działania w sytuacji zagrożenia bytu społeczeństwa; że dla władzy PiS uległo garstce posłów i części swoich wyborców i nie przedsięwzięło odpowiednich starań, żeby skłonić ludzi do zaszczepienia się; że nie robiono nic, aby wyegzekwować nakazy reżimu sanitarnego.

    Ja dobrze wiem, że powyższe zarzuty są idiotyczne, ale po przegranych wyborach - nie będzie zmiłuj się.
    Rada Medyczna nie bez powodu się wycofała, oni dobrze wiedzieli na co się zanosi, a nie chcieli wziąć odpowiedzialności za kataklizm, który nastąpi.
  • Gosia5 powiedział(a):
    To WHO teraz jest cacy? Słuchamy tego brzydkiego potępianego WHO z lewakiem Gebrejesusem na czele?
    Co za hipokryzja.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kto powiedział, ze jest cacy? Po prostu, skoro nawet oni mówią, że nie, skoro wiele państw się wstrzymuje, to może jest coś na rzeczy? 
  • edytowano styczeń 2022
    Gosia5 powiedział(a):
    Kto powiedział, ze jest cacy? Po prostu, skoro nawet oni mówią, że nie, skoro wiele państw się wstrzymuje, to może jest coś na rzeczy? 

    Guzik prawda..tu masz link do WHO.
    Nic takiego nie mówią
    https://www.who.int/news-room/feature-stories/detail/who-can-take-the-pfizer-biontech-covid-19--vaccine

    Warto sprawdzać u źródła zamiast polegać na informacji z siedemnastej ręki.


    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    W tej zakładce nie ma ani słowa z tego co podaje marsz.info
    Siewcy kłamstw
    Przekleić wiadomość z lifesite news wkleić na marsz info potem na wielodzietnych potem ktoś weźmie na FB...tak właśnie działa piramidalne kłamstwo

    A u źródła zupełnie co innego
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie znam tak dobrze angielskiego, by sprawdzić podane informacje. Nie umiem znaleźć wpisu z 5 stycznia, na który powołuje się autor artykułu z marsz.info. Te decyzje o wstrzymaniu szczepień w niektórych krajach to też fejk? Przytoczona przez Bodnara opinia to bzdura? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.